|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ! chodzilo o wczesniejszy jego kontakt z pilka a nie wtedy kiedy lezal na glebie, no byl spalony niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie ma co bić piany cały mecz się gra a nie ostatnia akcja w 90 minucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Mierzejewski na spalonym tylko obronca jeden byl przed bramka a musi być gdy nie ma bramkarza dwóch obroncow  nieliczni jednak wiedzą o co 5  oczywiście mieliście to już rozkminione bez powtórki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
te przepisy są coraz bardziej poj..ne jeszcze trochę jak bramkarz wyjdzie do przodu to autobus będzie musiał stać w bramce ... chwd liniowemu Ten przepis istnieje od zarania dziejów [/quote] qrwa tyle lat żyję a dzisiaj się dopiero dowiedziałem  ale i tak chwd liniowej qrwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
chwd tej k..wie na linii .... tyle w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Kuba wytłumaczył młodszym kolegom,ze byłspalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Co nie zmienia faktu, że Bośnia dzisiaj wyjebała mnie grubo... Z takimi szmatami przegrac u siebie, to już są kpiny jakieś. OK< poważnie zero pucharów i eliminacji, bo to są jajca. Tylko liga, bo ostatni 2 tygodnie grałem na plus a dzisiaj mega wyjebka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechnerinho nie cwaniakuj tylko lepiej powiedz czemu twoje tico mozna otworzyc uniwersalnym pilotem do tv Bo we wrześniu są DRZWI OTWARTE TICO!  Każdy może dotknąć tapicerki, wytartej gałki zmiany biegów i fantastycznej deski rozdzielczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a co zrobili szwajcarzy i holendrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu. Zapytam inaczej, gdzie nas lubią? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu. Zapytam inaczej, gdzie nas lubią?  Gdzie nas nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
a co zrobili szwajcarzy i holendrzy  holandia przynajmniej strzeliła w 94 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
nie ma co sie jarac szkoda tylko jak ktos przegral pieniadze
bo pilkarsko to jestesmy daleko w lesie ale dzisiaj bylismy lepsi i zwyciestwo sie nalezalo Może i lepsi pomijając fakt że Czarnogóra w 2 połowie miała ze 4 setki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu. Zapytam inaczej, gdzie nas lubią?  w watykanie nas lubili
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kowal dobrze gada 2 polowa tragedia dno
Wszolek to juz jest jakas kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
zadnej setki w 2 połowie.To samo było z mołdawią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu. pomyśleć ,że jakiś obrzydliwie bogaty turas wyj..ł na tą pokrakę 5 mln euro  chyba musiał być pijany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Mierzejewski na spalonym tylko obronca jeden byl przed bramka a musi być gdy nie ma bramkarza dwóch obroncow  nieliczni jednak wiedzą o co 5  te przepisy są coraz bardziej poj..ne jeszcze trochę jak bramkarz wyjdzie do przodu to autobus będzie musiał stać w bramce ... chwd liniowemu Ten przepis istnieje od zarania dziejów dopiero w 1990 roku ustalono przepisy o spalonym takie jak obowiazuja teraz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|