Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 57 z 79 1 2 55 56 57 58 59 78 79
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by vecchio cucs
on był dzisiaj najgorszy na boisku ... poza zmiennikami , stał i czekał na cud zamiast jeździć z piłką ... gwiazdor


Lewy akurat był jednym z lepszych w naszej drużynie. Dawno nie zagrał w kadrze tak dobrego meczu jak dzisiaj.

Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Szkoda tej sytuacji z 1 polowy gdzie Waldi zdjał pilke z nogi Lewego.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować

Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.

I połowę zagraliśmy zaskakująco dobrze ... no poza grą obronną , w drugiej po zejściu Soboty wszystko wróciło do normy
Jak piłka nożna będzie rozgrywana w wymiarze 45 minut to będziemy w czołówce. Z Grecją na euro też nam wyszło 45 minut laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
ale gruba jedzie z chinką
na li zejdź laugh


sorki za OT

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by vecchio cucs
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy


laugh

Oglądałeś mecz, czy piłeś?

Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a salamon to za co ma grac? za to, ze jego agent pozwolil mu do cv milan wpisac?

on nawet w sampie sie przebic nie moze

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fornalik przestan juz
przegrane eliminacje i wypierdalaj
szanse miales przegrales
pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak jak bitek pisze salamon nie nadaje sie do gry

szanujmy sie panowie

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by vecchio cucs
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy


laugh

Oglądałeś mecz, czy piłeś?

Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE.

Lewy taaak bardzo dobry mecz.Walczył,skakał jak byk do główek,obijali go niemiłosiernie gol+ kilka dobrych dograń,szczególnie 1 połowa bardzo dobra brał na siebie 2-3 obrońców.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by vecchio cucs
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy


laugh

Oglądałeś mecz, czy piłeś?

Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE.

Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Największą pomyłką było zdjęcie z boiska Soboty.

On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.

Wszołek mu do pięt nie dorasta.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by pacyfista
fornalik przestan juz
przegrane eliminacje i wypierdalaj
szanse miales przegrales
pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz
albo Pazio z Buzałą i Dajsukę (Bronek mu klepnie paszport Polski) laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować

Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie
Wypadek przy pracy Holendrów.

Moje zdanie jest takie, póki nie ściągniemy kogoś z nazwiskiem (oczywiście obcokrajowca) na trenera to wyników nie będzie.

Pokazują to siatkówka, zaciąg zagraniczniaków i wyniki robią (nie tylko repa).

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by bitnap
a salamon to za co ma grac? za to, ze jego agent pozwolil mu do cv milan wpisac?

on nawet w sampie sie przebic nie moze

A Glik? Gra w podstawowym skladzie Torino i widziałeś co on dzisiaj grał? Ja wole Salamona,któy grzeje ławe niż takiego Glika.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by pacyfista
fornalik przestan juz
przegrane eliminacje i wypierdalaj
szanse miales przegrales
pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz

a kto w zamian ? masz kandydata ? dzisiaj graliśmy kombinacyjnie dopóki sił starczyło , ja nie oceniam źle tego występu

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Domel
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować

Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie
Wypadek przy pracy Holendrów.

Moje zdanie jest takie, póki nie ściągniemy kogoś z nazwiskiem (oczywiście obcokrajowca) na trenera to wyników nie będzie.

Pokazują to siatkówka, zaciąg zagraniczniaków i wyniki robią (nie tylko repa).

w koszykówce też ????

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Bzyku
Największą pomyłką było zdjęcie z boiska Soboty.

On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.

Wszołek mu do pięt nie dorasta.

Też jestem tego zdania , po zejściu Soboty graliśmy piach ...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by vecchio cucs
Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece


Ciężar gry to może brać na siebie środkowy pomocnik, a nie napastnik, który w dużym stopniu żyje z podań pomocników.

Jak pomoc stoi, to nie ma podań. A jak nie ma podań, to z czego ten napastnik ma coś robić?

Lewy dzisiaj robił co mógł.

Chciałbym żeby tak jak dzisiaj grał w każdym meczu.

Strona 57 z 79 1 2 55 56 57 58 59 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1