|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
on był dzisiaj najgorszy na boisku ... poza zmiennikami , stał i czekał na cud zamiast jeździć z piłką ... gwiazdor Lewy akurat był jednym z lepszych w naszej drużynie. Dawno nie zagrał w kadrze tak dobrego meczu jak dzisiaj. Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Szkoda tej sytuacji z 1 polowy gdzie Waldi zdjał pilke z nogi Lewego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. I połowę zagraliśmy zaskakująco dobrze ... no poza grą obronną , w drugiej po zejściu Soboty wszystko wróciło do normy Jak piłka nożna będzie rozgrywana w wymiarze 45 minut to będziemy w czołówce. Z Grecją na euro też nam wyszło 45 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ale gruba jedzie z chinką na li zejdź  sorki za OT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy  Oglądałeś mecz, czy piłeś? Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a salamon to za co ma grac? za to, ze jego agent pozwolil mu do cv milan wpisac?
on nawet w sampie sie przebic nie moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fornalik przestan juz przegrane eliminacje i wypierdalaj szanse miales przegrales pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak jak bitek pisze salamon nie nadaje sie do gry
szanujmy sie panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy  Oglądałeś mecz, czy piłeś? Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE. Lewy taaak bardzo dobry mecz.Walczył,skakał jak byk do główek,obijali go niemiłosiernie gol+ kilka dobrych dograń,szczególnie 1 połowa bardzo dobra brał na siebie 2-3 obrońców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Zupełnie się z tym nie zgadzam , to że strzelił gola i zrobił ostatnią akcję nie upoważnia do takich stwierdzeń - zero brania ciężaru gry na siebie , 19 letnie młokosy dawały znacznie więcej niż stojący bezradnie na środku Lewy  Oglądałeś mecz, czy piłeś? Przecież prawie każdy jego kontakt z piłką to było zagrożenie pod bramką Czarnogóry. Wielokrotnie wygrywał pojedynki 1vs1 i otwierał drogę do bramki. A podanie do Soboty przy niedoszłym karnym było GENIALNE. Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Największą pomyłką było zdjęcie z boiska Soboty.
On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.
Wszołek mu do pięt nie dorasta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
fornalik przestan juz przegrane eliminacje i wypierdalaj szanse miales przegrales pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz albo Pazio z Buzałą i Dajsukę (Bronek mu klepnie paszport Polski) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie Wypadek przy pracy Holendrów. Moje zdanie jest takie, póki nie ściągniemy kogoś z nazwiskiem (oczywiście obcokrajowca) na trenera to wyników nie będzie. Pokazują to siatkówka, zaciąg zagraniczniaków i wyniki robią (nie tylko repa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
a salamon to za co ma grac? za to, ze jego agent pozwolil mu do cv milan wpisac?
on nawet w sampie sie przebic nie moze A Glik? Gra w podstawowym skladzie Torino i widziałeś co on dzisiaj grał? Ja wole Salamona,któy grzeje ławe niż takiego Glika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
fornalik przestan juz przegrane eliminacje i wypierdalaj szanse miales przegrales pogonic dzisiaj gwiazdy z san marino moze zagrac nawet zawisza bydgoszcz a kto w zamian ? masz kandydata ? dzisiaj graliśmy kombinacyjnie dopóki sił starczyło , ja nie oceniam źle tego występu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie Wypadek przy pracy Holendrów. Moje zdanie jest takie, póki nie ściągniemy kogoś z nazwiskiem (oczywiście obcokrajowca) na trenera to wyników nie będzie. Pokazują to siatkówka, zaciąg zagraniczniaków i wyniki robią (nie tylko repa). w koszykówce też ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Największą pomyłką było zdjęcie z boiska Soboty.
On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.
Wszołek mu do pięt nie dorasta. Też jestem tego zdania , po zejściu Soboty graliśmy piach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece Ciężar gry to może brać na siebie środkowy pomocnik, a nie napastnik, który w dużym stopniu żyje z podań pomocników. Jak pomoc stoi, to nie ma podań. A jak nie ma podań, to z czego ten napastnik ma coś robić? Lewy dzisiaj robił co mógł. Chciałbym żeby tak jak dzisiaj grał w każdym meczu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|