potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować
Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie
estonia grala w barazach o awans do euro2012. halo baza. jest odbior?
On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.
Wszołek mu do pięt nie dorasta.
Problem bardziej tkwił w zmiennikach,którzy mimo świeżości szybkości żadnej akcji dobrej nie zrobili. Benisz tragedia nic nie dograł,Mierzej mega tragedia,Wszołek cienizna.Mozna powiedzieć,ze osłabili nasz zespół.Z Sobotą i Zielińskim jeszcze była klepa i akcje zeszli i koniec gry.
Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece
Ciężar gry to może brać na siebie środkowy pomocnik, a nie napastnik, który w dużym stopniu żyje z podań pomocników.
Jak pomoc stoi, to nie ma podań. A jak nie ma podań, to z czego ten napastnik ma coś robić?
Lewy dzisiaj robił co mógł.
Chciałbym żeby tak jak dzisiaj grał w każdym meczu.
W dwóch ostatnich akcjach zechciał ruszyć dupę i właśnie o to mi chodzi
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.
Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.
Mierzejewski grał tak samo z Czechami na Euro, biegał po mojej stronie, wydałem 850 zł na bilet od konia żeby oglądać to piękne widowsko od tej pory 0 oglądania reprezentacji na żywo
nie ma co sie martwic, teraz jak juz wyjebia tego przydupasa Piechniczka i innych lesnych dziadów (bo chyba kontrakt mu sie konczy mam nadzieje ) nowy zarzad zatrudni obcokrajowca i bedzie git jak za starych dobrych czasów Benka
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.
Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.
ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.
Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.
cos ci sie pomylilo. zajrzyj jeszcze raz do rocznikow fuji