Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 79 1 2 56 57 58 59 60 78 79
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Vamos_Rafa
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
O ile się nie mylę to awans na euro16 będzie z urzędu bo awansują 24 ekipy. Nie wiem jak musieliby grać żeby nie awansować

Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie


estonia grala w barazach o awans do euro2012. halo baza. jest odbior?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fornalik za wprowadzenie wszolka to dozywocie sie nalezy

nie robmy sobie jaj z reprezentacji

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Jakby był słaby Salamon albo nie miał potencjału to nie kupiłby go taki klub jak Milan, chyba ze chcecie uczyc włochów scoutingu

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Bzyku
Największą pomyłką było zdjęcie z boiska Soboty.

On robił akcję raz na parę minut (bo większość piłek szła do Kuby), ale jak już brał udział w akcji to większość z nich kończyła się sytuacją bramkową. Albo jego, albo wypracowaną przez niego.

Wszołek mu do pięt nie dorasta.

Problem bardziej tkwił w zmiennikach,którzy mimo świeżości szybkości żadnej akcji dobrej nie zrobili. Benisz tragedia nic nie dograł,Mierzej mega tragedia,Wszołek cienizna.Mozna powiedzieć,ze osłabili nasz zespół.Z Sobotą i Zielińskim jeszcze była klepa i akcje zeszli i koniec gry.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Vamos_Rafa
Originally Posted by bitnap
a salamon to za co ma grac? za to, ze jego agent pozwolil mu do cv milan wpisac?

on nawet w sampie sie przebic nie moze

A Glik? Gra w podstawowym skladzie Torino i widziałeś co on dzisiaj grał? Ja wole Salamona,któy grzeje ławe niż takiego Glika.

niestety nie kazdy ma w skladzie hummelsa czy thiago silve

grac musza ci co graja w klubach a nie ci co maja dupy przyrosniete do lawek

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by vecchio cucs
Powiem tak , od zawodnika wartego podobno 30 mln eur należy wymagać więcej ... nie przekonał mnie nie wtedy kiedy grała cała drużyna tylko wtedy kiedy drużyna stanęła , wtedy własnie klasowi piłkarze biorą na siebie cięzar gry a nie rozkładają rece


Ciężar gry to może brać na siebie środkowy pomocnik, a nie napastnik, który w dużym stopniu żyje z podań pomocników.

Jak pomoc stoi, to nie ma podań. A jak nie ma podań, to z czego ten napastnik ma coś robić?

Lewy dzisiaj robił co mógł.

Chciałbym żeby tak jak dzisiaj grał w każdym meczu.

W dwóch ostatnich akcjach zechciał ruszyć dupę i właśnie o to mi chodzi

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
podsumowując nasi 2 połowa DNO,
Bośnia dzisiaj puke dnia

Dzień na szęście bez strat,
Z wielką myślą, że wtorek będzie lepszy wink

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Robimy casting na środkowych obrońców. Kamiński,Celeban,Salomon.
Wpisujcie sensownych kandydatów.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by huge
Patrząc na dzisiejdszy wynik Estonii będzie to zaj..ście trudne zadanie


estonia grala w barazach o awans do euro2012. halo baza. jest odbior? [/quote]

no to piszę przecież ,że będzie cięzko ... Islandia , Estonia , Łotwa z Rudnevem i Viśnią ... wszyscy oni mają szanśe z nami wygrać

Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174


wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by tronk
Jakby był słaby Salamon albo nie miał potencjału to nie kupiłby go taki klub jak Milan, chyba ze chcecie uczyc włochów scoutingu

ta a w genoi nie gra bo sie trener uwzial

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by vecchio cucs
w koszykówce też ????
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.

Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Mierzejewski grał tak samo z Czechami na Euro, biegał po mojej stronie, wydałem 850 zł na bilet od konia żeby oglądać to piękne widowsko tongue od tej pory 0 oglądania reprezentacji na żywo laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Vamos_Rafa
Robimy casting na środkowych obrońców. Kamiński,Celeban,Salomon.
Wpisujcie sensownych kandydatów.


Jest jeszcze ten Perquis - chwilowo chyba kontuzjowany.

A z naszej ligi myślę, że wart sprawdzenia byłby Bieniuk.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
z salamonem dajmy sobie spokoj

to drewno pokroju Kazka Wegrzyna tylko

troche przystojniejszy

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
nie ma co sie martwic, teraz jak juz wyjebia tego przydupasa Piechniczka i innych lesnych dziadów (bo chyba kontrakt mu sie konczy mam nadzieje laugh ) nowy zarzad zatrudni obcokrajowca i bedzie git jak za starych dobrych czasów Benka grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Domel
Originally Posted by vecchio cucs
w koszykówce też ????
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.

Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.

ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
panowie ja proponuje na obrońców typy od expertów PS Jarosław Bieniuk, i Arkadiusz Głowacki

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
przypomne tylko, ze swego czasu real sciagnal dudka grin

salamon w milanie odegra mniej wiecej taka sama role - to jest dobry chlopak na serie b, ewentualnie dol tabeli w serie a, nic wiecej smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Domel
Originally Posted by vecchio cucs
w koszykówce też ????
Napisze Ci tak bo widzę że inaczej nie zrozumiesz. Leoś wygrał grupę w cuglach z Portugalia, Czechami czy Belgią/Finlandią.

Nie wmawiaj mi że chłopaki którzy zagrali w finale LM, którzy grają w LM, którzy na codzień rywalizują z najlepszymi zawodnikami na świecie słuchają Waldka tak samo jak słuchaliby szkoleniowca z czymś więcej niż wicemistrzostwo ekstraklasy.


cos ci sie pomylilo. zajrzyj jeszcze raz do rocznikow fuji

Strona 58 z 79 1 2 56 57 58 59 60 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1