Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 60 z 79 1 2 58 59 60 61 62 78 79
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Domel
Originally Posted by vecchio cucs
ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka
Pewnie że jest progres. W ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata zajęliśmy 5 miejsce na 6 drużyn. Obecnie zajmujemy 4 miejsce i o ile Mołdawia nie namiesza to je utrzymamy. Idziemy ku lepszemu, przecież to widać gołym okiem.

Chłopie, kraj liczący prawie 40 mln mieszkańców i nie można zrobić jednej porządnej drużyny? Niemcy mają prawie 80 mln ludzików a składów mają 3 jak nie 4

jakos tak qrwa co najmiej od '82 roku nie bardzo się udaje ...
Nie oczekuje od nich medali olimpiady, me czy mś tylko tego żeby tam byli. Za dużo?

Wierz w swój progres, wierz w co chcesz, mnie nie przekonasz że póki repy nie weźmie chłop z sukcesami na koncie to gówno grać będziemy.

I jeszcze co do wynajdowania zawodników. Zielińskiego czy Pawłowskiego powołał po transferach lub wielkich echu mediów na ich temat.

Leo brał gości pokroju Broniwickiego, Golańskiego, Zahorskiego czy Pazdana i każdy się kurwa zastanawiał kim oni są. Część się sprawdziła, część dała ciała ale sukcesu mu nie odbierzesz bo zrobił to co do niego należało.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco gra na lewej stronie gorzej od Benisza raczej by nie zagrał od Wawrzyniaka raczej też.jestem ciekaw czy w PZPN jest w ogóle taki temat. Jesli by sie udało mielibysmy 2 świetnych stoperów z lewej i z prawej strony podłączających się do ataku.ZOstałoby tylko 2 środkowych i można walczyć o EUro 2016 smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by maaajo
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty

gość nie wie w jakich koszulkach grają polacy laugh laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
czas w koncu wysmazyc dupe na plazy

wracam 23-ego, z pewkami grin

orzełłły dno ...

papa

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Vamos_Rafa
Hajto tydzien temu w cafe futbol mówił,ze dla niego Szukałą to jest wybijacz plusem jest jego wzrost.Miał racje.Dzisiaj rozegranie zaczyna się od obrońców a u nas są wybijacze.

Hajto też był dobry ... w ilości żółtych kartek , Maldini ani Baresi to też nie był

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu laugh? miałem dziś polaków , kończyli kupon ,

wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon

wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon

ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by maaajo
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty
laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to można już robić porządki. Waldek King jutro powinien rejestrować się w urzędzie pracy, a Boniek niech myśli nad dobrym selekcjonerem.

Taki, którego będzie stać na coś więcej niż powoływanie kontuzjowanych zawodników oraz "odkrywanie" innych, gdy te akurat przeszły do Milanu, Sampdorii czy Udinese.

Mamy trzy filary na których można budować ekipę na przyszłe EME: Krychowiak, Piszczek i Błaszczykowski. A jeśli nie będzie grał primadonny (jak ostatnich parę miesięcy) to też Lewandowski.

Ostatnio paru młodych zawodników się powoli wybija w piłce. Jest materiał na przyszłość. Tylko trzeba kogoś, kto to będzie w stanie ogarnąć. Fachowiec, a nie Smuda czy Fornalik.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
laugh laugh laugh tabela

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by maaajo
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty

gość nie wie w jakich koszulkach grają polacy laugh laugh


Polacy, dacie radę! laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Domel
Nie oczekuje od nich medali olimpiady, me czy mś tylko tego żeby tam byli. Za dużo?

Wierz w swój progres, wierz w co chcesz, mnie nie przekonasz że póki repy nie weźmie chłop z sukcesami na koncie to gówno grać będziemy.

I jeszcze co do wynajdowania zawodników. Zielińskiego czy Pawłowskiego powołał po transferach lub wielkich echu mediów na ich temat.

Leo brał gości pokroju Broniwickiego, Golańskiego, Zahorskiego czy Pazdana i każdy się kurwa zastanawiał kim oni są. Część się sprawdziła, część dała ciała ale sukcesu mu nie odbierzesz bo zrobił to co do niego należało.

Co do Leo zgoda , nie zapomnę meczu z Portugalią dla mnie był to najlepszy mecz Polski ( o punkty ) od '82 roku z Belgią

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
janowicze radwanskie , polacy w siate , polacy w kosza polacy w piłke nożna , polki w siatkowe dno dna i nie widać końca , trzeba sie przerzucic na żużle albo piłke wodną

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Sensei65
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu laugh? miałem dziś polaków , kończyli kupon ,

wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon

wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon

ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić
Żużel, męska siatka, ręczna jeszcze jakoś się trzyma (oczywiście męska),

Reszta to raczej dyscypliny indywidualne

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Sensei65
janowicze radwanskie , polacy w siate , polacy w kosza polacy w piłke nożna , polki w siatkowe dno dna i nie widać końca , trzeba sie przerzucic na żużle albo piłke wodną

w dyscyplinach paraolimpijskich dobrze się trzymamy ...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Vamos_Rafa
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco


A ja nie.

On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce.

Dosyć przebierańców papa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Sensei65
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu laugh? miałem dziś polaków , kończyli kupon ,

wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon

wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon

ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić
Żużel, męska siatka, ręczna jeszcze jakoś się trzyma (oczywiście męska),

Reszta to raczej dyscypliny indywidualne
żużel? kto tam sie liczy w walce 2-3 kraje

męska siata? tego sie oglądać nie da co teraz graja , blamaż z francuzami

ręczna? gówno do potego entej , karne rzuca koleś ze skutecznoscia 10% , nic nie działa tak jak powinno , strasi odeszli nie ma kto ich zastapic


Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Vamos_Rafa
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco


A ja nie.

On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce.

Dosyć przebierańców papa
Jeden gwiazdor od żabek już był i mówiąc delikatnie nie wypalił

Dobrze że póki co Obra nie gra. On tyle stał na boisku że doły robił

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
no dobra spadam , wqrwiłem się dzisiaj ... j...ć sędziego i całą rodzinę jego

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Vamos_Rafa
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco


A ja nie.

On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce.

Dosyć przebierańców papa

Wszędzie są farbowane lisy smile patrz Niemcy, Baoteng,Klose,Podolski,Ozil,Gomez. A u nas praktycznie byl Obraniak a teraz Polanski,Benisz,Krychowiak.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,688
Likes: 10
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem

Strona 60 z 79 1 2 58 59 60 61 62 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1