|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja widzę progres a to ,że wprowadził do gry Sobotę , Klicha i Zielińskiego też źle o nim nie świadczy . No chyba ,że przyjdzie ktoś pokroju co najmniej Capello lub Hiddinka Pewnie że jest progres. W ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata zajęliśmy 5 miejsce na 6 drużyn. Obecnie zajmujemy 4 miejsce i o ile Mołdawia nie namiesza to je utrzymamy. Idziemy ku lepszemu, przecież to widać gołym okiem. Chłopie, kraj liczący prawie 40 mln mieszkańców i nie można zrobić jednej porządnej drużyny? Niemcy mają prawie 80 mln ludzików a składów mają 3 jak nie 4 jakos tak qrwa co najmiej od '82 roku nie bardzo się udaje ... Nie oczekuje od nich medali olimpiady, me czy mś tylko tego żeby tam byli. Za dużo? Wierz w swój progres, wierz w co chcesz, mnie nie przekonasz że póki repy nie weźmie chłop z sukcesami na koncie to gówno grać będziemy. I jeszcze co do wynajdowania zawodników. Zielińskiego czy Pawłowskiego powołał po transferach lub wielkich echu mediów na ich temat. Leo brał gości pokroju Broniwickiego, Golańskiego, Zahorskiego czy Pazdana i każdy się kurwa zastanawiał kim oni są. Część się sprawdziła, część dała ciała ale sukcesu mu nie odbierzesz bo zrobił to co do niego należało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco gra na lewej stronie gorzej od Benisza raczej by nie zagrał od Wawrzyniaka raczej też.jestem ciekaw czy w PZPN jest w ogóle taki temat. Jesli by sie udało mielibysmy 2 świetnych stoperów z lewej i z prawej strony podłączających się do ataku.ZOstałoby tylko 2 środkowych i można walczyć o EUro 2016 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty gość nie wie w jakich koszulkach grają polacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
czas w koncu wysmazyc dupe na plazy wracam 23-ego, z pewkami  orzełłły dno ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Hajto tydzien temu w cafe futbol mówił,ze dla niego Szukałą to jest wybijacz plusem jest jego wzrost.Miał racje.Dzisiaj rozegranie zaczyna się od obrońców a u nas są wybijacze. Hajto też był dobry ... w ilości żółtych kartek , Maldini ani Baresi to też nie był
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu  ? miałem dziś polaków , kończyli kupon , wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No to można już robić porządki. Waldek King jutro powinien rejestrować się w urzędzie pracy, a Boniek niech myśli nad dobrym selekcjonerem.
Taki, którego będzie stać na coś więcej niż powoływanie kontuzjowanych zawodników oraz "odkrywanie" innych, gdy te akurat przeszły do Milanu, Sampdorii czy Udinese.
Mamy trzy filary na których można budować ekipę na przyszłe EME: Krychowiak, Piszczek i Błaszczykowski. A jeśli nie będzie grał primadonny (jak ostatnich parę miesięcy) to też Lewandowski.
Ostatnio paru młodych zawodników się powoli wybija w piłce. Jest materiał na przyszłość. Tylko trzeba kogoś, kto to będzie w stanie ogarnąć. Fachowiec, a nie Smuda czy Fornalik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Nie oczekuje od nich medali olimpiady, me czy mś tylko tego żeby tam byli. Za dużo?
Wierz w swój progres, wierz w co chcesz, mnie nie przekonasz że póki repy nie weźmie chłop z sukcesami na koncie to gówno grać będziemy.
I jeszcze co do wynajdowania zawodników. Zielińskiego czy Pawłowskiego powołał po transferach lub wielkich echu mediów na ich temat.
Leo brał gości pokroju Broniwickiego, Golańskiego, Zahorskiego czy Pazdana i każdy się kurwa zastanawiał kim oni są. Część się sprawdziła, część dała ciała ale sukcesu mu nie odbierzesz bo zrobił to co do niego należało. Co do Leo zgoda , nie zapomnę meczu z Portugalią dla mnie był to najlepszy mecz Polski ( o punkty ) od '82 roku z Belgią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
janowicze radwanskie , polacy w siate , polacy w kosza polacy w piłke nożna , polki w siatkowe dno dna i nie widać końca , trzeba sie przerzucic na żużle albo piłke wodną
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu  ? miałem dziś polaków , kończyli kupon , wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić Żużel, męska siatka, ręczna jeszcze jakoś się trzyma (oczywiście męska), Reszta to raczej dyscypliny indywidualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
janowicze radwanskie , polacy w siate , polacy w kosza polacy w piłke nożna , polki w siatkowe dno dna i nie widać końca , trzeba sie przerzucic na żużle albo piłke wodną w dyscyplinach paraolimpijskich dobrze się trzymamy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco A ja nie. On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce. Dosyć przebierańców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu  ? miałem dziś polaków , kończyli kupon , wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić Żużel, męska siatka, ręczna jeszcze jakoś się trzyma (oczywiście męska), Reszta to raczej dyscypliny indywidualne żużel? kto tam sie liczy w walce 2-3 kraje męska siata? tego sie oglądać nie da co teraz graja , blamaż z francuzami ręczna? gówno do potego entej , karne rzuca koleś ze skutecznoscia 10% , nic nie działa tak jak powinno , strasi odeszli nie ma kto ich zastapic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco A ja nie. On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce. Dosyć przebierańców  Jeden gwiazdor od żabek już był i mówiąc delikatnie nie wypalił Dobrze że póki co Obra nie gra. On tyle stał na boisku że doły robił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
no dobra spadam , wqrwiłem się dzisiaj ... j...ć sędziego i całą rodzinę jego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco A ja nie. On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce. Dosyć przebierańców  Wszędzie są farbowane lisy  patrz Niemcy, Baoteng,Klose,Podolski,Ozil,Gomez. A u nas praktycznie byl Obraniak a teraz Polanski,Benisz,Krychowiak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,679 Likes: 10 |
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|