Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 79 1 2 60 61 62 63 64 78 79
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Falką na boisku pewno coś przykutasi boks
Kolumbia Win HT @2 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Szuman
nie patrz na ilosc, ale na jakosc
Jakośc w porównaniu do innych państw mamy marną.

Jeszcze kwestia uzupełnienia statystyk, na niecałe 50 krajów w europie jesteśmy na 8 miejscu pod względem liczby ludności więc powinniśmy mieć z czego wybierać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile

Trzeba mu oddać, że po pijaku dużo lepiej sobie radził z wymową zagranicznych nazwisk niż Szpakowski na trzeźwo.

Tylko trochę nie nadążał za akcją grin
najważniejsze że się starał laugh

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Biczu
ja mam odpalony maaajo laugh najebany ten typ jest na 120%
ktoś się musiał nieźle wkur*ić tym spalonym błaszcza
[Linked Image from fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net]


o w mordę blush wkurzyć? Mało powiedziane

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Biczu
Falką na boisku pewno coś przykutasi boks
Kolumbia Win HT @2 boks


ov 1,5 Kolumbii @1.75

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile
bo sie program skonczyl, jak wytrzezwieje jeszcze go uslyszymy

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Szuman
nie patrz na ilosc, ale na jakosc
Jakośc w porównaniu do innych państw mamy marną.

Jeszcze kwestia uzupełnienia statystyk, na niecałe 50 krajów w europie jesteśmy na 8 miejscu pod względem liczby ludności więc powinniśmy mieć z czego wybierać.


zgadza sie, ale patrz na sport w szkolach. Moj brat chodzi do gimnazjum i w jego klasie na 24 osoby tylko 8 nie ma zwolnnein z wf a reszta to warzywka fizyczne z ladnymi fryzurkami. za moich czasow bylo 26 w klasie i 26 cwiczylo ale zaczynajac od gimnastyki a potem pilka lub siatka. jak chcemy miec dobrych sportowcow jak wf w szkolach jest zaniedbywanych, jak nie ma sks-ow dla chetnych... to jest kurwa parodia i tyle

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile
bo sie program skonczyl, jak wytrzezwieje jeszcze go uslyszymy
Poszedł na karaoke śpiewać piosenki Scatmana Johna.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Vamos_Rafa
A u nas praktycznie byl Obraniak a teraz Polanski,Benisz,
Byli i to była/jest żenada. Oby na nich się skończyło.

Originally Posted by Vamos_Rafa
Krychowiak.

shocked

Zastanów się co piszesz.

Krychowiak nigdy nie grał dla innej reprezentacji. Ani nawet nie słyszałem by coś takiego rozważał.


nie wiem czy widziales statystyki. obraniak robil nam wiekszosc goli, ktore strzelalismy. teraz stale fragmenty to jest jedna wielka zenada.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile
bo sie program skonczyl, jak wytrzezwieje jeszcze go uslyszymy
Poszedł na karaoke śpiewać piosenki Scatmana Johna.
laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Szuman
zgadza sie, ale patrz na sport w szkolach. Moj brat chodzi do gimnazjum i w jego klasie na 24 osoby tylko 8 nie ma zwolnnein z wf a reszta to warzywka fizyczne z ladnymi fryzurkami. za moich czasow bylo 26 w klasie i 26 cwiczylo ale zaczynajac od gimnastyki a potem pilka lub siatka. jak chcemy miec dobrych sportowcow jak wf w szkolach jest zaniedbywanych, jak nie ma sks-ow dla chetnych... to jest kurwa parodia i tyle
Teraz ocenę z wfu ma się za grę na plejstacji wink

Uciekam spać, branoc papa

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Będzie tego gościa z ES2 powtórka gdzieś tj. to był skrót meczu Polaków? pewnie na łapu capu dopiero

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by mazik
Będzie tego gościa z ES2 powtórka gdzieś tj. to był skrót meczu Polaków? pewnie na łapu capu dopiero


Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by huge
nie wiem czy widziales statystyki. obraniak robil nam wiekszosc goli, ktore strzelalismy. teraz stale fragmenty to jest jedna wielka zenada.


Ja, szczerze mówiąc, mam w dupie ile bramek robił. Mi się niedobrze robi jak widzę w kadrze takiego francuzika/niemiaszka, który:

a) urodził się we Francji/Niemczech
b) tam się wychowuje
c) tam się kształci piłkarsko
d) gra dla tamtejszej reprezentacji

I gdy w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że na kadrę A nie ma szans, to przypomina sobie o dziadku/babci z Polski.

"Hej, jestem Polakiem... po trzydziestu latach sobie o tym przypomniałem. Chuj, że ledwo wiem gdzie jest Polska, a słowa w tym języku nie znam żadnego"


Dla mnie mógłby grać jak Messi - ja jako Polak, takich ludzi w reprezentacji nie chcę.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by mazik
Będzie tego gościa z ES2 powtórka gdzieś tj. to był skrót meczu Polaków? pewnie na łapu capu dopiero



Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by huge
nie wiem czy widziales statystyki. obraniak robil nam wiekszosc goli, ktore strzelalismy. teraz stale fragmenty to jest jedna wielka zenada.


Ja, szczerze mówiąc, mam w dupie ile bramek robił. Mi się niedobrze robi jak widzę w kadrze takiego francuzika/niemiaszka, który:

a) urodził się we Francji/Niemczech
b) tam się wychowuje
c) tam się kształci piłkarsko
d) gra dla tamtejszej reprezentacji

I gdy w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że na kadrę A nie ma szans, to przypomina sobie o dziadku/babci z Polski.

"Hej, jestem Polakiem... po trzydziestu latach sobie o tym przypomniałem. Chuj, że ledwo wiem gdzie jest Polska, a słowa w tym języku nie znam żadnego"


Dla mnie mógłby grać jak Messi - ja jako Polak, takich ludzi w reprezentacji nie chcę.


a pamietasz, jak benhałer mowil, ze nasz narod jest ciemny, zacofany itp ze nie akceptuje takich rzeczy laugh teraz ci co nie akceptuja farbowanych lisow chca powrotu benhałera laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
zbanujcie tego lachociaga z malborka bo tylko pierdoli bez ladu i skladu laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh laugh laugh
Dobranoc piwo

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Dobre maaajo, jak tam podśmiechiwał se to od razu mi się przypomniał kolo z tego klasyka


Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
co na noc?

Strona 62 z 79 1 2 60 61 62 63 64 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1