Jeszcze kwestia uzupełnienia statystyk, na niecałe 50 krajów w europie jesteśmy na 8 miejscu pod względem liczby ludności więc powinniśmy mieć z czego wybierać.
Jeszcze kwestia uzupełnienia statystyk, na niecałe 50 krajów w europie jesteśmy na 8 miejscu pod względem liczby ludności więc powinniśmy mieć z czego wybierać.
zgadza sie, ale patrz na sport w szkolach. Moj brat chodzi do gimnazjum i w jego klasie na 24 osoby tylko 8 nie ma zwolnnein z wf a reszta to warzywka fizyczne z ladnymi fryzurkami. za moich czasow bylo 26 w klasie i 26 cwiczylo ale zaczynajac od gimnastyki a potem pilka lub siatka. jak chcemy miec dobrych sportowcow jak wf w szkolach jest zaniedbywanych, jak nie ma sks-ow dla chetnych... to jest kurwa parodia i tyle
zgadza sie, ale patrz na sport w szkolach. Moj brat chodzi do gimnazjum i w jego klasie na 24 osoby tylko 8 nie ma zwolnnein z wf a reszta to warzywka fizyczne z ladnymi fryzurkami. za moich czasow bylo 26 w klasie i 26 cwiczylo ale zaczynajac od gimnastyki a potem pilka lub siatka. jak chcemy miec dobrych sportowcow jak wf w szkolach jest zaniedbywanych, jak nie ma sks-ow dla chetnych... to jest kurwa parodia i tyle
nie wiem czy widziales statystyki. obraniak robil nam wiekszosc goli, ktore strzelalismy. teraz stale fragmenty to jest jedna wielka zenada.
Ja, szczerze mówiąc, mam w dupie ile bramek robił. Mi się niedobrze robi jak widzę w kadrze takiego francuzika/niemiaszka, który:
a) urodził się we Francji/Niemczech b) tam się wychowuje c) tam się kształci piłkarsko d) gra dla tamtejszej reprezentacji
I gdy w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że na kadrę A nie ma szans, to przypomina sobie o dziadku/babci z Polski.
"Hej, jestem Polakiem... po trzydziestu latach sobie o tym przypomniałem. Chuj, że ledwo wiem gdzie jest Polska, a słowa w tym języku nie znam żadnego"
Dla mnie mógłby grać jak Messi - ja jako Polak, takich ludzi w reprezentacji nie chcę.
nie wiem czy widziales statystyki. obraniak robil nam wiekszosc goli, ktore strzelalismy. teraz stale fragmenty to jest jedna wielka zenada.
Ja, szczerze mówiąc, mam w dupie ile bramek robił. Mi się niedobrze robi jak widzę w kadrze takiego francuzika/niemiaszka, który:
a) urodził się we Francji/Niemczech b) tam się wychowuje c) tam się kształci piłkarsko d) gra dla tamtejszej reprezentacji
I gdy w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że na kadrę A nie ma szans, to przypomina sobie o dziadku/babci z Polski.
"Hej, jestem Polakiem... po trzydziestu latach sobie o tym przypomniałem. Chuj, że ledwo wiem gdzie jest Polska, a słowa w tym języku nie znam żadnego"
Dla mnie mógłby grać jak Messi - ja jako Polak, takich ludzi w reprezentacji nie chcę.
a pamietasz, jak benhałer mowil, ze nasz narod jest ciemny, zacofany itp ze nie akceptuje takich rzeczy teraz ci co nie akceptuja farbowanych lisow chca powrotu benhałera