Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 61 z 79 1 2 59 60 61 62 63 78 79
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Sa juz gdzies kursy na wotrkowe mecze miedzynarodowe ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by maaajo
hahaha włączcie es2 najebany gość komentuje skróty

gość nie wie w jakich koszulkach grają polacy laugh laugh


Polacy, dacie radę! laugh laugh laugh
tam na nim czuwa gospodarz domu nie da pilki zagrac nikomu laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Sensei65
żużel? kto tam sie liczy w walce 2-3 kraje
Sweden, Denmark, Australia, Russia.

Sport niszowy jednak ostatnio nie mamy sobie równych cool

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by vecchio cucs
no dobra spadam , wqrwiłem się dzisiaj ... j...ć sędziego i całą rodzinę jego

Ja też spadam i też podpisuje się pod tym sformułowaniem.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Żałujcie, że nie macie odpalonego es2 laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Vamos_Rafa
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Vamos_Rafa
Ja chciałbym zobaczyć tego polskiego-francuza Lyvina Kurzawe z AS Monaco


A ja nie.

On już wybrał, gra we francuskiej młodzieżówce.

Dosyć przebierańców papa

Wszędzie są farbowane lisy smile patrz Niemcy, Baoteng,Klose,Podolski,Ozil,Gomez. A u nas praktycznie byl Obraniak a teraz Polanski,Benisz,Krychowiak.
Różnica między Niemcami a nami jest jedna i zasadnicza. Większość reprezentujących ich kraj tam się wychowała, mówi po niemiecku i czują się niemcami.

U nas? Żaden z ludków się tu nie wychował (Perquis, Obraniak, Boenish), nie mówi po polsku i gra dla nas tylko dlatego że w "swoim" kraju nikt ich nie chciał. Ciekawe gdyby euro było gdzieś indziej ilu byśmy takich zobaczyli.

Oli, Arboldea, Roger? W Polsce mieszkali, mieli tutaj rodzinę i na pewno bliżej im do Polski niż tym wyżej wymienionym.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by maaajo
Żałujcie, że nie macie odpalonego es2 laugh

mam laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ja mam odpalony maaajo laugh najebany ten typ jest na 120%
ktoś się musiał nieźle wkur*ić tym spalonym błaszcza
[Linked Image from fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net]

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Sensei65
jest jakaś dyscyplina w ktorej polacy nie dostają non stop wpierdolu laugh? miałem dziś polaków , kończyli kupon ,

wczoraj miałem polske w kosza , kończyli kupon

wcześniej też miałem polske w kosza i pozniej okazało sie że konczylisby kupon

ja pierdole dno i wodorosty nasz sport , ogolnie bagno , polac benzyna i podpalić
Żużel, męska siatka, ręczna jeszcze jakoś się trzyma (oczywiście męska),

Reszta to raczej dyscypliny indywidualne
żużel? kto tam sie liczy w walce 2-3 kraje

męska siata? tego sie oglądać nie da co teraz graja , blamaż z francuzami

ręczna? gówno do potego entej , karne rzuca koleś ze skutecznoscia 10% , nic nie działa tak jak powinno , strasi odeszli nie ma kto ich zastapic

ale mieli w siate swoje 5 min i je wykorzystali- teraz to czolowka swiatowa a nie koncowka jak w pilke

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Vamos_Rafa
A u nas praktycznie byl Obraniak a teraz Polanski,Benisz,
Byli i to była/jest żenada. Oby na nich się skończyło.

Originally Posted by Vamos_Rafa
Krychowiak.

shocked

Zastanów się co piszesz.

Krychowiak nigdy nie grał dla innej reprezentacji. Ani nawet nie słyszałem by coś takiego rozważał.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Sensei65
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem

janowicz 14 na swiecie, radwa 4 na swiecie, polacy w siatke rok temu złoto ls, wczesniej złoto i brąz ME, polacy w kosza dobrze ze sa wogole na tych mistrzostwach. Ciężki zywot kibica rzeczywiscie laugh Najlepiej co impreze medal bo jak nie to kupa narzekania, płaczu i zalu laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Sensei65
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem

janowicz 14 na swiecie, radwa 4 na swiecie, polacy w siatke rok temu złoto ls, wczesniej złoto i brąz ME, polacy w kosza dobrze ze sa wogole na tych mistrzostwach. Ciężki zywot kibica rzeczywiscie laugh Najlepiej co impreze medal bo jak nie to kupa narzekania, płaczu i zalu laugh
Bierz pod uwagę jedno Tronk, że my posiadamy prawie 40 mln ludzików grin

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Domel
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Sensei65
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem

janowicz 14 na swiecie, radwa 4 na swiecie, polacy w siatke rok temu złoto ls, wczesniej złoto i brąz ME, polacy w kosza dobrze ze sa wogole na tych mistrzostwach. Ciężki zywot kibica rzeczywiscie laugh Najlepiej co impreze medal bo jak nie to kupa narzekania, płaczu i zalu laugh
Bierz pod uwagę jedno Tronk, że my posiadamy prawie 40 mln ludzików grin

nie patrz na ilosc, ale na jakosc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
juz go zdjeli z anteny smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
polki dzis w siate wpizde , klasyka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile

laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Domel
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Sensei65
ciezki los kibica w naszym kraju , tak jak Polska jest męczennikiem

janowicz 14 na swiecie, radwa 4 na swiecie, polacy w siatke rok temu złoto ls, wczesniej złoto i brąz ME, polacy w kosza dobrze ze sa wogole na tych mistrzostwach. Ciężki zywot kibica rzeczywiscie laugh Najlepiej co impreze medal bo jak nie to kupa narzekania, płaczu i zalu laugh
Bierz pod uwagę jedno Tronk, że my posiadamy prawie 40 mln ludzików grin

za dużo pijaków i meneli laugh to jak ten kraj ma się rozwijac laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Az szkoda lewego ze musi grac z takimi patalachami, na kazdym kroku widac abylo ze nie pasuje tam.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
to co jutro polacy w kosza takze wpierdol i passa trwa

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Biczu
juz go zdjeli z anteny smile

Trzeba mu oddać, że po pijaku dużo lepiej sobie radził z wymową zagranicznych nazwisk niż Szpakowski na trzeźwo.

Tylko trochę nie nadążał za akcją grin

Strona 61 z 79 1 2 59 60 61 62 63 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111), 1,631 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1