|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Z mocno bijacymi czeszkami dla mnie nie daja rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ta Amra to jakas porazka jest,rosle babsko a serwowac nie umi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Gaske się rozegrał, szkoda tego pierwszego gema. Rafa dorzuca 5 gemów bez połamania. Chyba 89 na liczniku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
rozegrał się ?  przecież w tym 10 gemie zagrał jedną ładną piłkę, dostał prosty prezent od Nadala, a sam wywalił 3 głupie piłki  na razie w porównaniu z pierwszym półfinałem to słaby jest ten mecz, oby się rozkręcił ten set, bo z 0-2 się Richard nie wyciągnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Pora na jakas kontuzje Nadala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak uważasz. Bardzo solidnie od *0-2 gra, przy swoim pewnie, a piłek sporo ładnych, kto co lubi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
znowu sztywny na poczatku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
I znowu seta Richie zaczyna od 0-1*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
rozegral sie i sie nagral
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
w meczu dwóch Olek, 34 gemy i wszystkie wygrane przez serwującą u babek to chyba rekord świata i tylko 6BP!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
w meczu dwóch Olek, 34 gemy i wszystkie wygrane przez serwującą u babek to chyba rekord świata i tylko 6BP! mowa o meczu Mueller-Stevenson
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
w meczu dwóch Olek, 34 gemy i wszystkie wygrane przez serwującą u babek to chyba rekord świata i tylko 6BP! mowa o meczu Mueller-Stevenson ja mam Mueller @4 mocno pograną, ale to szok że żadnego przełamania nie było..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Wawrinka, cramping in his press conference, had to deliver his final comments while reclining in his chair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Gasquet @ 67 , rekreacyjna stawka 1.5 zł i idziemy spać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
w meczu dwóch Olek, 34 gemy i wszystkie wygrane przez serwującą u babek to chyba rekord świata i tylko 6BP! mowa o meczu Mueller-Stevenson ja mam Mueller @4 mocno pograną, ale to szok że żadnego przełamania nie było.. ja w 2 secie over 10.5 i 12.5, w 3 to samo oraz właśnie padł 12 gemy pod rząd trafiony all inem na wygraną serwującej  kursy @1.33 było, teraz @ [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
"~deParis : Taa...tylko jaka jest prawda ? Jakos na powaznych francuskich forach tenisowych czesto pisz sie ze "mistrzyni Wimnbledonu" zostala zlapana na dopingu i federacja dala jej ultimatum: albo natychmastowe zakonczenie kariery, albo ogloszenie wynikow kontroli i pozbawienie jej tytulu zdobywczni tytulu mistrzyni Wimbledonu. Ponoc wybrala to pierwsze. Stad to zupelne nieoczekiwane wycofanie sie z malego turnieju...,Pare lat temu Serena Williams, gdy lekarze federacji pojawili sie u niej w domu w celu pobrania probek krwi i moczu, zawiadomila...policje, ze jacys obcy probuja sila wtargnac do jej domu. Zrobila sie burza, ktora ze wzgledu na pozycje Sereny w USA szybko ucichla. Rezulatem calego zajscia zas byl fakt ze nie dopuszczono do pobrania wtedy probek do analizy. W tenisie niestety temat dopingu jest tematem tabu. Troche podobnie jak w boksie. Niekiedy bez robienia zadnych analiz medycznych sprawne oko moze ocenic ktory zawodnik bierze "srodki wspomagajace". W tenisie zawodowym interesy finansowe wielu sa tak duze ze robi sie zawsze wszystko aby akcjom antydopingowym "szybko ukrecic leb ".... zwiń" wklejam jako ciekawostka ,szczególnie z tą policją mnie rozjebalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Mueller gem i 13/13 gemy serwisowe oraz over 10.5  @Azazel, zaczęło się od Alexandra Stevenson (Svr) wygra 17. gema @ 1.33 110,00 PLN Singiel jest Alexandra Stevenson (Svr) wygra 37. gema @ 1.22 1.064,07 PLN Singiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Z Cilicem czy Troickim tez podobno mialo nie wyplynac, ze to doping, ale gdzies poszlo info. Tak by sie chlopaki usuneli z gry na jakis dluzszy czas tlumaczac kontuzja i by przeszlo bez echa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@Pindol, z całym szacunkiem, ale aktualnie w przypadku Twojej osoby chwalenie się za ile się grało i opowiadanie o all-inach nie na miejscu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|