|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
cos tamte sie mi lepsze wydaja teraz cos czuje szybk set
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Powyżej 12,5 gemów w secie 1 Hlavackova/Hradecka v Barty/Dellacqua (Gemy w bieżącym secie) 07/09/2013 Brak 6.00 Wygrana Stawka: 25,00 Zwroty: 150,00 nie znam sie jak czeszki przegraja 1 seta to beda 3 taka stawka to sie tylko kompromitujesz na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
cos widze lekki walek  w tym meczu wenezuela porto rico bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
Powyżej 12,5 gemów w secie 1 Hlavackova/Hradecka v Barty/Dellacqua (Gemy w bieżącym secie) 07/09/2013 Brak 6.00 Wygrana Stawka: 25,00 Zwroty: 150,00 nie znam sie jak czeszki przegraja 1 seta to beda 3 taka stawka to sie tylko kompromitujesz na tym forum hehe wiem pewnie postawiles wiecej ale ja mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Experto lubi zaczepiać i szukac prowokacji u niego to jest nagminne smiem twierdzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
i sie zheblowaly 1*-0 gp na 1-3*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
cos widze lekki walek  w tym meczu wenezuela porto rico bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe Wenezuela wałek nie sadze, sa organizatorami mistrzostw, wiec doping publiczność maja, a to zawsze duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie  ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba... nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce kto to kozojebca ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Czeskie Panny jednak zgarną Szlema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
1*-0 na 1-6  3ci final a te nadal bez psychy, jak nie dzis to obyscie nigdy nie wygraly
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
cos widze lekki walek  w tym meczu wenezuela porto rico bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe Wenezuela wałek nie sadze, sa organizatorami mistrzostw, wiec doping publiczność maja, a to zawsze duzo tak doping jest sledze te mistrzostwa tak naprawde wenezuela cuda nie gra ale jesli dzisiaj przegraja to juz nie wyjda dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
tak jak myslalem szybki zjazd ale nie dajcie sie zmylic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie  ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba... nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce kto to kozojebca ? masz hiszpana i serba i pytasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
i polamane wyspiarki obsrane, 3 final w dupe jest sie czym chwalic, jeszcze jeden i bedzie karierowy wielki szlem przegrany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
portoryko doszlo na remis 10@  i hC +11
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
i polamane wyspiarki obsrane, 3 final w dupe jest sie czym chwalic, jeszcze jeden i bedzie karierowy wielki szlem przegrany  ta barty to mi sie wydaje tak wiecej ryzykuja i moga wygrac ale ja nic nie gram tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
ta hlaveckowa bardziej chca wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie  ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba... nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce kto to kozojebca ? masz hiszpana i serba i pytasz? pytam bo nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
odlamaly cudem i barty miekka raczka polamala sie z 30-0 i przewagi, a dajcie spokoj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|