Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 44 1 2 41 42 43 44
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
cos tamte sie mi lepsze wydaja teraz cos czuje szybk set

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by wariot27
Powyżej 12,5 gemów w secie 1 Hlavackova/Hradecka v Barty/Dellacqua
(Gemy w bieżącym secie) 07/09/2013 Brak 6.00 Wygrana
Stawka: 25,00 Zwroty: 150,00
nie znam sie jak czeszki przegraja 1 seta to beda 3

taka stawka to sie tylko kompromitujesz na tym forum

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
cos widze lekki walek smile
w tym meczu wenezuela porto rico
bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi
tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda
jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
Originally Posted by Experto
Originally Posted by wariot27
Powyżej 12,5 gemów w secie 1 Hlavackova/Hradecka v Barty/Dellacqua
(Gemy w bieżącym secie) 07/09/2013 Brak 6.00 Wygrana
Stawka: 25,00 Zwroty: 150,00
nie znam sie jak czeszki przegraja 1 seta to beda 3

taka stawka to sie tylko kompromitujesz na tym forum

hehe wiem pewnie postawiles wiecej ale ja mam smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Experto lubi zaczepiać i szukac prowokacji u niego to jest nagminne smiem twierdzić smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
i sie zheblowaly 1*-0 gp na 1-3*

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by wariot27
cos widze lekki walek smile
w tym meczu wenezuela porto rico
bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi
tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda
jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe

Wenezuela wałek nie sadze, sa organizatorami mistrzostw, wiec doping publiczność maja, a to zawsze duzo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Experto
Originally Posted by czubek
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie smile ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba...

nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce

kto to kozojebca ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Czeskie Panny jednak zgarną Szlema hmm

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
1*-0 na 1-6 puke



3ci final a te nadal bez psychy, jak nie dzis to obyscie nigdy nie wygraly

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by wariot27
cos widze lekki walek smile
w tym meczu wenezuela porto rico
bo wenezuela gospodarz jak dzis nie wygra to nie przejdzie dalej a porto raczej izi
tylko porto gra z meksykiem gdzie obie druzyny wejda
jak jutro wenezuela wygra z jamajak to wchodzi kosztem argertyny i kanady hehe

Wenezuela wałek nie sadze, sa organizatorami mistrzostw, wiec doping publiczność maja, a to zawsze duzo
tak doping jest
sledze te mistrzostwa tak naprawde wenezuela cuda nie gra
ale jesli dzisiaj przegraja to juz nie wyjda dalej

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
tak jak myslalem szybki zjazd ale nie dajcie sie zmylic smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by mak752
Originally Posted by Experto
Originally Posted by czubek
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie smile ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba...

nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce

kto to kozojebca ?

masz hiszpana i serba i pytasz?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
i polamane wyspiarki obsrane, 3 final w dupe jest sie czym chwalic, jeszcze jeden i bedzie karierowy wielki szlem przegrany laugh puke

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
portoryko doszlo na remis 10@ laugh i hC +11

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
Originally Posted by Roger #17
i polamane wyspiarki obsrane, 3 final w dupe jest sie czym chwalic, jeszcze jeden i bedzie karierowy wielki szlem przegrany laugh puke

ta barty to mi sie wydaje tak wiecej ryzykuja i moga wygrac ale ja nic nie gram tam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Roger jeszcze jeden i ... tongue




Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
ta hlaveckowa bardziej chca wygrac

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Originally Posted by Experto
Originally Posted by mak752
Originally Posted by Experto
Originally Posted by czubek
spodziewalem sie bardziej "popuszczenia w gacie" ryska. ale zagral naprawde dobrze, ale rafa nie byl do wyjecia... hcp nie pokryl hiszpan.wydaje mnie sie smile ze jadnak faworyzowanie nadala w finale na poziomie @1.6 to bedzie bledna decyzja bukow. mysle ze powinno to wygladac cos a'la 1.8-2.0 w strone serba...

nawet jesli tak bedzie to szybko to skoreguja widzac siano na kozojebce



kto to kozojebca ?

masz hiszpana i serba i pytasz?

pytam bo nie wiem

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
odlamaly cudem i barty miekka raczka polamala sie z 30-0 i przewagi, a dajcie spokoj

Strona 43 z 44 1 2 41 42 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1