|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Koszarek jaki rzut za 3... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Koszarek z czystej pozycji airball 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
-31 poki co... trzeba brac -37,5 bo to sie skonczy w okolicach -50 pewnie mi wystarczy promocja polska 1kwarta ilosc pkt 15.5  oni tego nietrafia nawet do ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
ujak mowili ze 2 ostatni mecze musza wygrac z najsilniejszymi z hiszpania i slowenia a tu 2 razy blowout bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
11 - 49 to juz nie jest smieszne tylko zalosne filipiny by lepiej zagraly
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
-31 poki co... trzeba brac -37,5 bo to sie skonczy w okolicach -50 pewnie mi wystarczy promocja polska 1kwarta ilosc pkt 15.5  oni tego nietrafia nawet do ht wzialem -5,5 II kwarta po 1,90... szkoda, ze nie gram za grube tysiace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
11 - 49 to juz nie jest smieszne tylko zalosne filipiny by lepiej zagraly to chyba oczywiste jest  zawsze te kilka trójek chociaż by rzucili;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
-31 poki co... trzeba brac -37,5 bo to sie skonczy w okolicach -50 pewnie mi wystarczy promocja polska 1kwarta ilosc pkt 15.5  oni tego nietrafia nawet do ht wzialem -5,5 II kwarta po 1,90... szkoda, ze nie gram za grube tysiace  ja oglodalem wszystkie 3mecze spain i b.dobrze bronia,polska zero pomyslu na gre wiec sobie mysle 15.5 jest raczej nieosiagalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Przepraszam to jest mecz Hiszpania-Polska czy Hiszpania-Zbieranina z Ulicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
-31 poki co... trzeba brac -37,5 bo to sie skonczy w okolicach -50 pewnie mi wystarczy promocja polska 1kwarta ilosc pkt 15.5  oni tego nietrafia nawet do ht wzialem -5,5 II kwarta po 1,90... szkoda, ze nie gram za grube tysiace  Nie obrażać mi filipin. Porównywanie Polski i Filipin jest zakazane. Naszych można porównać najwyżej co z reprezentacją Luksemburgu czy san marino. Widziałem jak grają w filipińskiej lidze i nasi by po I kwarcie ledwo co dreptali po boisku ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Przepraszam to jest mecz Hiszpania-Polska czy Hiszpania-Zbieranina z Ulicy  mikst potrochu wszystkiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
a ja mówię sobie, w końcu zawsze z Hiszpanami o dziwo graliśmy na styku, ostatnio bez Gortata -4 na wyjeździe, Hiszpanie nas zlekceważą, nasi powalczą
a tu jest taki obraz nędzy i rozpaczy, że po kolei każdego bym z pomidora pocisnął i wygwizdał jak wrócą do Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
macedonia over 130 ruskim juz braklo gazu cza isc w finow over 133 niemcy graja duzo lepiej ale wtapiaja dziwne hehe a polacy hmm smialismy sie ze szwedow,ukrainy,finow,wielkiej brytani wlochow i co gdzie oni sa a gdzie my  cos im siadlo w tych lysych glowkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
A wy co prezentujecie swoimi wypocinami, wyzwiskami? kazdy ponad kazdym, poziom jeszcze gorszy niz sportowy polaków, fachowcy przez kabel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
A wy co prezentujecie swoimi wypocinami, wyzwiskami? kazdy ponad kazdym, poziom jeszcze gorszy niz sportowy polaków, fachowcy przez kabel  Kurwa tronk, ale nie możesz tego tak rozumować. Jedni z nas dostają kasę za kopanie w ziemi czy wydobycie węgla, inni kroją mięso do kebaba bo się do tego nadają a oni trzepią hajs za rzucanie do kosza więc trzeba wymagać tym bardziej, że reprezentują nasz kraj. Są ciotami bez jaj i tyle w tym temacie.. Mógłbym pisać więcej i więcej na ten temat, ale po co..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Polska to jest potęga , Polska najlepsza jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
jest dobrze moze podgonimi w 39 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
21 - 64 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
W ciągu roku Gortat będzie już chyba 4 raz przepraszał kibiców...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|