|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
moze trzeba bylo raczej ogladac a nie sluchac dzikowskiego i czaji Ty naprawde masz cos z glowa. W studio byl Sowka i Kasprzak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal Wyjdz i zamilcz. Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie? Z Emilem to sytuacja sporna 50/50. A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu. Dokladnie, z Emilem 50/50, ale Miedziak wiedzial, ze tam przy bandzie jest Emil, bo zwyczajnie...nie mogl nie wiedziec. Dokladnie - wykluczenie i zolta, polfinal i taka decyzja, w obliczu tego co sie dzialo to jest zwykle wypaczenie wyniku. Wiekszosc decyzji da sie wytlumaczyc regulaminem, ale jak dla mnie to jest zwykle drukowanie meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
zreszta tydzien temu pisalem ze ta postawa w toruniu czewy bedxzie miala wplyw na dzisiejszy mecz na jego jakosc. wyjebalbym tych medalikow z ligi za zjebanie tego polfinalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ssaczu ze w studiu mówili ? buhehe to akurat marny argument...
Kasprzak to może... ale...
Zreszta spalonego też nie widzieli z Czarnogórą ( ale to inna sprawa bo pewnie nie znaja zasad)
sporne decyzje , ale dzisiaj z czerwonąto lekka przesada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal Wyjdz i zamilcz. Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie? Z Emilem to sytuacja sporna 50/50. A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu. Dokladnie, z Emilem 50/50, ale Miedziak wiedzial, ze tam przy bandzie jest Emil, bo zwyczajnie...nie mogl nie wiedziec. Dokladnie - wykluczenie i zolta, polfinal i taka decyzja, w obliczu tego co sie dzialo to jest zwykle wypaczenie wyniku. Wiekszosc decyzji da sie wytlumaczyc regulaminem, ale jak dla mnie to jest zwykle drukowanie meczu. jest napinka przed meczem i sedzia pokazal ze sie nie bedzie jebal i slusznie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami. Nie, ale pamietam wypowiedz Cegły dla SF i tam pisal, ze Emil nie powinien zostac wykluczony. Moge Ci odkopac wywiad jak chcesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
a co mi cegla znalzles sobie guru
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ssaczu ze w studiu mówili ?
Kasprzak to może... ale... Nie dziennikarze, nie zawodnicy Wlokniarza, nie manager czy trener Lwow... Dwoch czynnych zuzlowcow ktorzy chyba maja pojecie? Na pewno wieksze niz my tu wszyscy. Przynajmniej takie moje zdanie. Ale jak widac paru delikwentow tutaj pozjadalo wszystkie rozumy i sa wielkimi fachowcami od wszystkiego  Starczy tego tematu. Mecz idzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami. Nie, ale pamietam wypowiedz Cegły dla SF i tam pisal, ze Emil nie powinien zostac wykluczony. Moge Ci odkopac wywiad jak chcesz. Też pisałem w trakcie meczu,że Miedziak powinien być wykluczony ale Cegła również powiedział,żę to była pochodna sytuacji z pierwszego biegu gdy Łaguta zrobił to samo z Miedziakiem z tym,że Adrian odpuścił.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
a co mi cegla znalzles sobie guru Dla Ciebie to tylko Bog jest guru. No i Ty sam. Nie pisz do mnie wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
zreszta co tu pisac ostatnie mecze w lidze pokazywaly w jakiej formie jest unibax a w jakiej czewa. medaliki bez chamskiej jazdy przegraliby w toruniu moze 2 pkt a moze by wygrali nawet a w czewie zrobiliby co chcieli. ale nie wiejskie sznurki musz isc na calosc po bandzie wiec takie sa efekty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
ssaczu ze w studiu mówili ?
Kasprzak to może... ale... Nie dziennikarze, nie zawodnicy Wlokniarza, nie manager czy trener Lwow... Dwoch czynnych zuzlowcow ktorzy chyba maja pojecie? Na pewno wieksze niz my tu wszyscy. Przynajmniej takie moje zdanie. Ale jak widac paru delikwentow tutaj pozjadalo wszystkie rozumy i sa wielkimi fachowcami od wszystkiego  Starczy tego tematu. Mecz idzie dalej. Przypomni sobie co pisałem w trakcie pierwszego meczu !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Holtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Rysiek Holtański  bo wszystkie Ryski to dobre chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Rafik nie pisalem o Tobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Luz magic widzę totalnie jedzie po bandzie z tekstem o Cegle. Chyba,że pod nickiem magic kryje się Roman Jankowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No jak Lwy maja powalczyc to Grisza musi teraz zaskoczyc. Jak nie to po zabawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
widziales co zrobil przedpelski jak go go holta wyprzedzal? zostawil mu miejsce. nie jak szombierski z hampelem gdzie szombierski skrecil o 90 stponi scinajac do malej i nie jak czaja bo mogl go lekko tracic w tylne kolo przewrocic sie i zadac wykluczenia holty bo go dotknol
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|