Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by magic321
moze trzeba bylo raczej ogladac a nie sluchac dzikowskiego i czaji


Ty naprawde masz cos z glowa.

W studio byl Sowka i Kasprzak.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by magic321
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal


Wyjdz i zamilcz.

Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie?

Z Emilem to sytuacja sporna 50/50.

A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu.
Dokladnie, z Emilem 50/50, ale Miedziak wiedzial, ze tam przy bandzie jest Emil, bo zwyczajnie...nie mogl nie wiedziec.
Dokladnie - wykluczenie i zolta, polfinal i taka decyzja, w obliczu tego co sie dzialo to jest zwykle wypaczenie wyniku. Wiekszosc decyzji da sie wytlumaczyc regulaminem, ale jak dla mnie to jest zwykle drukowanie meczu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
zreszta tydzien temu pisalem ze ta postawa w toruniu czewy bedxzie miala wplyw na dzisiejszy mecz na jego jakosc. wyjebalbym tych medalikow z ligi za zjebanie tego polfinalu

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
ssaczu ze w studiu mówili ? buhehe to akurat marny argument...

Kasprzak to może... ale...

Zreszta spalonego też nie widzieli z Czarnogórą ( ale to inna sprawa bo pewnie nie znaja zasad)

sporne decyzje , ale dzisiaj z czerwonąto lekka przesada.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by iti
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by magic321
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal


Wyjdz i zamilcz.

Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie?

Z Emilem to sytuacja sporna 50/50.

A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu.
Dokladnie, z Emilem 50/50, ale Miedziak wiedzial, ze tam przy bandzie jest Emil, bo zwyczajnie...nie mogl nie wiedziec.
Dokladnie - wykluczenie i zolta, polfinal i taka decyzja, w obliczu tego co sie dzialo to jest zwykle wypaczenie wyniku. Wiekszosc decyzji da sie wytlumaczyc regulaminem, ale jak dla mnie to jest zwykle drukowanie meczu.

jest napinka przed meczem i sedzia pokazal ze sie nie bedzie jebal i slusznie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Rafik 25
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami.


Nie, ale pamietam wypowiedz Cegły dla SF i tam pisal, ze Emil nie powinien zostac wykluczony. Moge Ci odkopac wywiad jak chcesz.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
a co mi cegla znalzles sobie guru

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Diilmach
ssaczu ze w studiu mówili ?

Kasprzak to może... ale...


Nie dziennikarze, nie zawodnicy Wlokniarza, nie manager czy trener Lwow...

Dwoch czynnych zuzlowcow ktorzy chyba maja pojecie? Na pewno wieksze niz my tu wszyscy. Przynajmniej takie moje zdanie.

Ale jak widac paru delikwentow tutaj pozjadalo wszystkie rozumy i sa wielkimi fachowcami od wszystkiego blush

Starczy tego tematu. Mecz idzie dalej.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Rafik 25
Ssaczu oglądałeś program żużlowy w niedzielę gdzie był Tomek i Cegła?? Dla mnie to oni są ekspertami.


Nie, ale pamietam wypowiedz Cegły dla SF i tam pisal, ze Emil nie powinien zostac wykluczony. Moge Ci odkopac wywiad jak chcesz.

Też pisałem w trakcie meczu,że Miedziak powinien być wykluczony ale Cegła również powiedział,żę to była pochodna sytuacji z pierwszego biegu gdy Łaguta zrobił to samo z Miedziakiem z tym,że Adrian odpuścił.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by magic321
a co mi cegla znalzles sobie guru


Dla Ciebie to tylko Bog jest guru. No i Ty sam. Nie pisz do mnie wiecej papa

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
zreszta co tu pisac ostatnie mecze w lidze pokazywaly w jakiej formie jest unibax a w jakiej czewa. medaliki bez chamskiej jazdy przegraliby w toruniu moze 2 pkt a moze by wygrali nawet a w czewie zrobiliby co chcieli. ale nie wiejskie sznurki musz isc na calosc po bandzie wiec takie sa efekty

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Diilmach
ssaczu ze w studiu mówili ?

Kasprzak to może... ale...


Nie dziennikarze, nie zawodnicy Wlokniarza, nie manager czy trener Lwow...

Dwoch czynnych zuzlowcow ktorzy chyba maja pojecie? Na pewno wieksze niz my tu wszyscy. Przynajmniej takie moje zdanie.

Ale jak widac paru delikwentow tutaj pozjadalo wszystkie rozumy i sa wielkimi fachowcami od wszystkiego blush

Starczy tego tematu. Mecz idzie dalej.

Przypomni sobie co pisałem w trakcie pierwszego meczu !!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
* Pisałeś

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Holtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Rysiek Holtański aplauz

bo wszystkie Ryski to dobre chłopaki smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Rafik nie pisalem o Tobie smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Luz magic widzę totalnie jedzie po bandzie z tekstem o Cegle.

Chyba,że pod nickiem magic kryje się Roman Jankowski smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
No jak Lwy maja powalczyc to Grisza musi teraz zaskoczyc. Jak nie to po zabawie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
widziales co zrobil przedpelski jak go go holta wyprzedzal? zostawil mu miejsce. nie jak szombierski z hampelem gdzie szombierski skrecil o 90 stponi scinajac do malej i nie jak czaja bo mogl go lekko tracic w tylne kolo przewrocic sie i zadac wykluczenia holty bo go dotknol

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1