Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
laugh

dobre ciekawe co na to pan Sławek z canal plus sport

na takie "coś" nie ma chyba nawet regulaminu

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobre laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tam w Brazylii to niezłe jaja.

Kiedyś był też filmik jak to chłopiec do podawania piłek strzela gola, a sędzia też uznał.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12
Mega az sie wierzyc nie chce laugh laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
przecież niedawno w Brazylii jakiś sędzia ożenił kosę zawodnikowi, kibice ujebali mu głowe i wbili na pal na środku boiska.

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Tak, ale zobacz w jakiej to było klase rozgrywkowej, jakiś mecz między dwiema lokalnymi drużynami amatorów, coś jak Polska Okręgówka, gdzie pewnie nawet nie bło ochrony żadnej.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by royalflush
przecież niedawno w Brazylii jakiś sędzia ożenił kosę zawodnikowi, kibice ujebali mu głowe i wbili na pal na środku boiska.

masz linka jakiegos? bo zalatuje prawdziwymi hoolsami laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No niby tak, ale jak widać poziom zdziczenia jest już nakreślany nawet na boisku, pytanie ile tych klas rozgrywkowych dzieli 4 ligę od tej amatorskiej bo nie mam pojęcia (u nas po 4 lidze jest okręgówka a potem A,B,C) Okręgówa to nie jest znowu taka amatorka, tam już można zarobić a jakieś pojęcie na boisku trzeba już mieć.W Holandii zdaje się są 2 zawodowe ligi?

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by royalflush
No niby tak, ale jak widać poziom zdziczenia jest już nakreślany nawet na boisku, pytanie ile tych klas rozgrywkowych dzieli 4 ligę od tej amatorskiej bo nie mam pojęcia (u nas po 4 lidze jest okręgówka a potem A,B,C) Okręgówa to nie jest znowu taka amatorka, tam już można zarobić a jakieś pojęcie na boisku trzeba już mieć.W Holandii zdaje się są 2 zawodowe ligi?

A co innego ? To jest amatorka pełną gębą.

Pojęcie ? trzeba umieć kopnąc piłkę to chyba wystarczy, w okręgówce praktycznie nikt nic nie zarabia, o czym Ty piszesz ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179


hehe dobry tekst lubie jebakow laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
DINEK qwa BAN puke

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by royalflush
No niby tak, ale jak widać poziom zdziczenia jest już nakreślany nawet na boisku, pytanie ile tych klas rozgrywkowych dzieli 4 ligę od tej amatorskiej bo nie mam pojęcia (u nas po 4 lidze jest okręgówka a potem A,B,C) Okręgówa to nie jest znowu taka amatorka, tam już można zarobić a jakieś pojęcie na boisku trzeba już mieć.W Holandii zdaje się są 2 zawodowe ligi?

A co innego ? To jest amatorka pełną gębą.

Pojęcie ? trzeba umieć kopnąc piłkę to chyba wystarczy, w okręgówce praktycznie nikt nic nie zarabia, o czym Ty piszesz ?

Pewnie wszędzie to inaczej wygląda, u mnie w krakowskim regionie typowo amatorskie to są C, B klasa, powiedzmy że A też ale tam to już jest nieco inna bajka.Poziom lepszy sponsor jest i płaci, są to słowne zapewnienia więc z reguły mogą/lecą też w chuja zwłaszcza jak nie idzie najlepiej.Czyli za miesiąc może wpadnie na jakąś najebkę.
W okręgówce z reguły już goście mają jakieś umowy, choć pewnie nie wszyscy i nie twierdze że to kontrakty więc jakąś średnią krajową pewnie wykopią, oczywiście wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników takich jak układzików, tam potrafią grać goście co się turlali nawet po ekstraklasie więc żaden szaraczek tyle nie otrzyma tak samo jak jakiś zięciu prezesa kopiący się po czole wink
Sam grałem po jakiś B klasach w rezerwach klubu z okręgówki, pożyczyli nas gdzieś pod kraków mieli nam płacić w B klasie po 50zł za mecz to się skończyło na 2 harnasiach i kiełbasie z grilla po pierwszym meczu laugh

ps:
a z tym kopaniem piłki to tak samo można powiedzieć o tenisie, wystarczy dobrze piłeczkę odbijać wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195

Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Brawo Zimon!! aplauz aplauz aplauz

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by royalflush
No niby tak, ale jak widać poziom zdziczenia jest już nakreślany nawet na boisku, pytanie ile tych klas rozgrywkowych dzieli 4 ligę od tej amatorskiej bo nie mam pojęcia (u nas po 4 lidze jest okręgówka a potem A,B,C) Okręgówa to nie jest znowu taka amatorka, tam już można zarobić a jakieś pojęcie na boisku trzeba już mieć.W Holandii zdaje się są 2 zawodowe ligi?

A co innego ? To jest amatorka pełną gębą.

Pojęcie ? trzeba umieć kopnąc piłkę to chyba wystarczy, w okręgówce praktycznie nikt nic nie zarabia, o czym Ty piszesz ?

Poziom lepszy sponsor jest i płaci, są to słowne zapewnienia więc z reguły mogą/lecą też w chuja zwłaszcza jak nie idzie najlepiej.Czyli za miesiąc może wpadnie na jakąś najebkę.
W okręgówce z reguły już goście mają jakieś umowy, choć pewnie nie wszyscy i nie twierdze że to kontrakty więc jakąś średnią krajową pewnie wykopią, oczywiście wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników takich jak układzików, tam potrafią grać goście co się turlali nawet po ekstraklasie więc żaden szaraczek tyle nie otrzyma tak samo jak jakiś zięciu prezesa kopiący się po czole wink
Sam grałem po jakiś B klasach w rezerwach klubu z okręgówki, pożyczyli nas gdzieś pod kraków mieli nam płacić w B klasie po 50zł za mecz to się skończyło na 2 harnasiach i kiełbasie z grilla po pierwszym meczu laugh

ps:
a z tym kopaniem piłki to tak samo można powiedzieć o tenisie, wystarczy dobrze piłeczkę odbijać wink

4 tysie za kopanie piłki w okręgówie ?
Taka piłka nie rzynosi żadnych zysków, dlatego nikt tam pien iędzy nei zarabia, owszem dostają jakieś stypednia, czy jakieś niewielkie pieniądze np: 1500zł do podziału na drużynę za wygrany mecz smile większośc traktuje to jako dodatek to pensji pobieranej w innej pracy.
Przecież to nie są zawodowi piłkarze, może jest tak jak piszesz że niektórzy z nich otarli się o ekltraklasę, ja tam nie słyszałem o takich przypadkach, choć pewnie nie jeden piłkarz na emeryturze gra sobie właśnie rekreacyjnie w klasie A czy nawet niżej, ale to nie znaczy że ktoś mu za to płaci.

Z tenisem to nie rozumiem porównania, przecież jest wielu amatorów którzy piłeczkę potrafią odbijać, ale nigdy zarabiać pieniędzy na tym sporcie nie będą.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
chodziło o min. moja pomyłka.
no nie chodziło mi o to że się utrzymują za to, tyle że dostają za to pieniądze (nie zrozumieliśmy się widocznie)pzdr

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by royalflush
No niby tak, ale jak widać poziom zdziczenia jest już nakreślany nawet na boisku, pytanie ile tych klas rozgrywkowych dzieli 4 ligę od tej amatorskiej bo nie mam pojęcia (u nas po 4 lidze jest okręgówka a potem A,B,C) Okręgówa to nie jest znowu taka amatorka, tam już można zarobić a jakieś pojęcie na boisku trzeba już mieć.W Holandii zdaje się są 2 zawodowe ligi?

A co innego ? To jest amatorka pełną gębą.

Pojęcie ? trzeba umieć kopnąc piłkę to chyba wystarczy, w okręgówce praktycznie nikt nic nie zarabia, o czym Ty piszesz ?

Poziom lepszy sponsor jest i płaci, są to słowne zapewnienia więc z reguły mogą/lecą też w chuja zwłaszcza jak nie idzie najlepiej.Czyli za miesiąc może wpadnie na jakąś najebkę.
W okręgówce z reguły już goście mają jakieś umowy, choć pewnie nie wszyscy i nie twierdze że to kontrakty więc jakąś średnią krajową pewnie wykopią, oczywiście wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników takich jak układzików, tam potrafią grać goście co się turlali nawet po ekstraklasie więc żaden szaraczek tyle nie otrzyma tak samo jak jakiś zięciu prezesa kopiący się po czole wink
Sam grałem po jakiś B klasach w rezerwach klubu z okręgówki, pożyczyli nas gdzieś pod kraków mieli nam płacić w B klasie po 50zł za mecz to się skończyło na 2 harnasiach i kiełbasie z grilla po pierwszym meczu laugh

ps:
a z tym kopaniem piłki to tak samo można powiedzieć o tenisie, wystarczy dobrze piłeczkę odbijać wink

4 tysie za kopanie piłki w okręgówie ?
Taka piłka nie rzynosi żadnych zysków, dlatego nikt tam pien iędzy nei zarabia, owszem dostają jakieś stypednia, czy jakieś niewielkie pieniądze np: 1500zł do podziału na drużynę za wygrany mecz smile większośc traktuje to jako dodatek to pensji pobieranej w innej pracy.
Przecież to nie są zawodowi piłkarze, może jest tak jak piszesz że niektórzy z nich otarli się o ekltraklasę, ja tam nie słyszałem o takich przypadkach, choć pewnie nie jeden piłkarz na emeryturze gra sobie właśnie rekreacyjnie w klasie A czy nawet niżej, ale to nie znaczy że ktoś mu za to płaci.

Z tenisem to nie rozumiem porównania, przecież jest wielu amatorów którzy piłeczkę potrafią odbijać, ale nigdy zarabiać pieniędzy na tym sporcie nie będą.

10 lat temu było tak: jak klub miał bogatego sponsora to i była kasa na premie, nie wszyscy ale "najzdolniejsi" mieli stypendia miesięczne od 500 do 1000zł, nawet w niższych ligach zdarza się ze niektórzy zawodnicy dostają jakieś drobne za remis 50zł, 3pkt 100zł, nie są to wielkie pieniądze ale na piwko i fajki starcza wink. Ps. są i tacy co nie potrafią kopnąć prosto piłki ale i tacy którzy daliby rade w ekstraklasie tylko nie mają kontaktów, znajomości by dostać się wyżej, a skauting w Polsce nadal kuleje /przykład Wisla/ choć i tak jest lepiej niż było kiedyś

Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O2fv5vELlIY#!

Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1