Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#60013 28/05/2004 02:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
gdzies zgubilem stary temat dotyczacy tego buka,
ale czy ktos mi powie jak jest z wyplatami,
czy mozna wyplacac na karte ??
chcialem wyplacic nie duza kwote a przelewem do mojego banku prawdopodobnie sa astronomiczne oplaty ??

Bonus: Unibet
#60014 28/05/2004 03:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]gdzies zgubilem stary temat dotyczacy tego buka,
ale czy ktos mi powie jak jest z wyplatami,
czy mozna wyplacac na karte ??
chcialem wyplacic nie duza kwote a przelewem do mojego banku prawdopodobnie sa astronomiczne oplaty ??[/qb]
Na kartę nie wypłacają, W jakim banku masz konto?

#60015 28/05/2004 04:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
jak mniemam wyplata na mbank nie pociagnie za soba zadnych prowizji?

#60016 28/05/2004 04:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Nie powinna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60017 28/05/2004 12:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
Na kartę nie wypłacają, W jakim banku masz konto

w BPH-u

#60018 29/05/2004 13:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
I WSZYSTKO JASNE
NA KARTE NIe WYPLACAJA
KOSZTY PRZELEWU W 100% POKRYWA CENTREBET, ALE
NASZE BANKI (NIE WSZYSTKIE)POBIERAJA OPLATY ZA PRZYJECIE PRZELEWU ZAGRANICZNEGO
JEST TO Z REGULY STALA OPLATA BEZ WZGLEDU NA KWOTE JAKA PRZELEWAMY
W BPH to 30 PLN (zdzierstwo)
a jak jest w innych bankach ??
MBank to 0 PLN (ale nie jestem pewien)

#60019 30/05/2004 01:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
mBank: 0 zł
Inteligo: 11 zł

#60020 30/05/2004 01:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
qwerty, czy w przypadku inteligo chodzi Ci o oplate za przewalutowanie? pytam, bo przy wyplacie z betandwin kumplowi nie policzyli tego, wiec myslalem ze zlikwidowali . pozatym majac zwyklego ROR-a w PKO BP, zadna oplata za przewalutowanie nie jest pobierana, wiec dziwne byloby gdyby bank elektroniczny takowa pobieral.

#60021 10/06/2004 02:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
interesuje mnie czy duzo z nas gra u tego bukm.
ciekaw jestem waszych opini mnie jakos bardzo przypadl do gustu, zadnych problemow (na razie),
szybki solidny suport ,strona beznadziejna ale do tego zawsze mozna sie przyzwyczaic o limity itp. sie nie martwie (jestem z dolnej polki) kursy ok. natomiast duzy minus to chyba jedyny bukm. ktory z tak malym wyprzedzeniem wystawia kursy
moze ktos mial jakies problemy np.z wyplatami ??

#60022 10/06/2004 02:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]moze ktos mial jakies problemy np.z wyplatami ??[/qb]
Jezeli chodzi o wypłaty to pierwsza liga. Zdarzało się że kasa na drugi dzień była na koncie.
Troche upierdliwa sprawa z tymi skanami rachunków itd., ale jak juz to przebrniesz to bedzie ok.

#60023 11/06/2004 03:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
gruda, nie mam pojęcia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60024 17/06/2004 02:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ile max. dni roboczych idzie kasa na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#60025 17/06/2004 02:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
No u mnie max 2 dni. Co do wypłat to absolutnie nie ma tu problemów.

#60026 17/06/2004 02:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Dzieki z tymze u mnie wlasnie jest problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zlecilem wyplate w sobote... czyli dzisiaj mija 3 dzien roboczy.
Za 1 razem wiem ze podalem zly IBAN ale teraz powinno byc wszystko ok!
Napisze chyba do nich maila
Mozna pisac w jezyku polskim czy musze sie silic na angielski? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60027 17/06/2004 02:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Wow. Zawszę piszę po angielsku. Zresztą nawet do Expekt wolę pisać po angielsku. Nie ma to jak polski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60028 17/06/2004 02:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Wielkie dzieki Stach za szybkie odpowiedzi!
Powiedz mi jeszcze czy IBAN to jest poprostu numer konto z PL na poczatku?
bo to jest ostatnia rzecz ktora moglem wykonac zle...
juz mi raz 30 EUR tak wcieli, bo na probe wyplacalem, ale 2 raz juz nie chce sie dac zrobic w jajo

#60029 17/06/2004 02:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Dokładnie wpisuję PL przed pełnym 26 cyfrowym numerem i wszystko gra. Konto w mBanku.

#60030 17/06/2004 02:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ok, poczekam do poniedzialku a potem spotkam sie z nimi w sadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60031 22/06/2004 12:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Czy Centerbet ma live betting ?

#60032 22/06/2004 13:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Czy Centerbet ma live betting ?[/qb]
tak, ale jest umieszczone tak jak normalne zaklady w tej liscie po lewej. Np jak bylo euro na live to wchodzi sie football-->euro2004-->round 3 live betting...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1