|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
gdzies zgubilem stary temat dotyczacy tego buka, ale czy ktos mi powie jak jest z wyplatami, czy mozna wyplacac na karte ?? chcialem wyplacic nie duza kwote a przelewem do mojego banku prawdopodobnie sa astronomiczne oplaty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał jacku2: [qb]gdzies zgubilem stary temat dotyczacy tego buka, ale czy ktos mi powie jak jest z wyplatami, czy mozna wyplacac na karte ?? chcialem wyplacic nie duza kwote a przelewem do mojego banku prawdopodobnie sa astronomiczne oplaty ??[/qb] Na kartę nie wypłacają, W jakim banku masz konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
jak mniemam wyplata na mbank nie pociagnie za soba zadnych prowizji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Nie powinna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
Na kartę nie wypłacają, W jakim banku masz konto
w BPH-u
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
I WSZYSTKO JASNE NA KARTE NIe WYPLACAJA KOSZTY PRZELEWU W 100% POKRYWA CENTREBET, ALE NASZE BANKI (NIE WSZYSTKIE)POBIERAJA OPLATY ZA PRZYJECIE PRZELEWU ZAGRANICZNEGO JEST TO Z REGULY STALA OPLATA BEZ WZGLEDU NA KWOTE JAKA PRZELEWAMY W BPH to 30 PLN (zdzierstwo) a jak jest w innych bankach ?? MBank to 0 PLN (ale nie jestem pewien)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
mBank: 0 zł Inteligo: 11 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
qwerty, czy w przypadku inteligo chodzi Ci o oplate za przewalutowanie? pytam, bo przy wyplacie z betandwin kumplowi nie policzyli tego, wiec myslalem ze zlikwidowali . pozatym majac zwyklego ROR-a w PKO BP, zadna oplata za przewalutowanie nie jest pobierana, wiec dziwne byloby gdyby bank elektroniczny takowa pobieral.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
interesuje mnie czy duzo z nas gra u tego bukm. ciekaw jestem waszych opini mnie jakos bardzo przypadl do gustu, zadnych problemow (na razie), szybki solidny suport ,strona beznadziejna ale do tego zawsze mozna sie przyzwyczaic o limity itp. sie nie martwie (jestem z dolnej polki) kursy ok. natomiast duzy minus to chyba jedyny bukm. ktory z tak malym wyprzedzeniem wystawia kursy moze ktos mial jakies problemy np.z wyplatami ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał jacku2: [qb]moze ktos mial jakies problemy np.z wyplatami ??[/qb] Jezeli chodzi o wypłaty to pierwsza liga. Zdarzało się że kasa na drugi dzień była na koncie. Troche upierdliwa sprawa z tymi skanami rachunków itd., ale jak juz to przebrniesz to bedzie ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
gruda, nie mam pojęcia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ile max. dni roboczych idzie kasa na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
No u mnie max 2 dni. Co do wypłat to absolutnie nie ma tu problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Dzieki z tymze u mnie wlasnie jest problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zlecilem wyplate w sobote... czyli dzisiaj mija 3 dzien roboczy. Za 1 razem wiem ze podalem zly IBAN ale teraz powinno byc wszystko ok! Napisze chyba do nich maila Mozna pisac w jezyku polskim czy musze sie silic na angielski? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Wow. Zawszę piszę po angielsku. Zresztą nawet do Expekt wolę pisać po angielsku. Nie ma to jak polski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Wielkie dzieki Stach za szybkie odpowiedzi! Powiedz mi jeszcze czy IBAN to jest poprostu numer konto z PL na poczatku? bo to jest ostatnia rzecz ktora moglem wykonac zle... juz mi raz 30 EUR tak wcieli, bo na probe wyplacalem, ale 2 raz juz nie chce sie dac zrobic w jajo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Dokładnie wpisuję PL przed pełnym 26 cyfrowym numerem i wszystko gra. Konto w mBanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ok, poczekam do poniedzialku a potem spotkam sie z nimi w sadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Czy Centerbet ma live betting ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał lucAs: [qb]Czy Centerbet ma live betting ?[/qb] tak, ale jest umieszczone tak jak normalne zaklady w tej liscie po lewej. Np jak bylo euro na live to wchodzi sie football-->euro2004-->round 3 live betting... pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka