|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Witam,nie chce mi się szperać,ale poprzednie tematy miałem na plusie i statystyki też były,ponad 100 typów też,więć chyba moge sobie tutaj założyć kontynuację poprzednich,a jak się zielonym guru nie spodoba to sobie wywalcie,ja chce tylko ludkom znowu pomagać golić buków.... Do dyzspozycji mam 8000 jednostek.
KUPON 1
Niemcy - Polska 1 Dallas-Miami (aw) 1
stawka:1000 wygrana:2090
Co do meczu naszych ozrełków z Rzeszą to nie mam żadnych zachamowań , aby grubo dać na Niemcy.Zawsze gram przeciwko naszym z mocnymi rywalami,bo tak to już jest w naszej piłce,że z nikim przyzwoitym nie potrafimy wygrać już chyba od 20 lat.Przewidywałem że Ekwador nie przegra z nami,ale chciałem być sobie patriotą i obejrzeć mecz , kibicujac naszym.Jednaqk wobec tego co wyprawia trener,piłkarzyki i PZPN mam ich głeboko i szeroko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />. Co tu dużo pisac, Niemcy to naród piłkarsko lepszy i mimo,ze mają zupełnie przeciętną ekipę, na naszych starczy. Klinsi ustawia Niemców bardzo ofensywnie, co oczywiscie naszym nie będzie leżało,bo beda nas ostro atakowali, mają dobrych napastników, zagra Ballack , grają u siebie w Dortmundzie mają bilans 12-1-0 , do tego nasi rozbici psychicznie,a fizycznie i taktycznie też lipa,Janasina nie panuje nad sytuacją,niech wystawi jeszcze Jelenia,Brozka i Garncarzyka,będzie się miło patrzyło:))
Co do grugiej pozycji to jest to finał NBA.Obejrzałem wszystkie trzy mecze finalowe i w każdym ekipa z Teksasu była lepsza od Miami.Powinno być 3-0,ale dziś przespali końcówke , jednak w kolejnych dwóch meczach w Heat wygrają choćby jeden i potem mają dwa mecze u siebie , stan jest 2-1 dla Mavs.Dlaczego tak? A bo Miami jest pod każdym względem słabsze. Nie mają ławki, grają tam prawie sami weterani,słabo grają na obwodzie,popełniają mase dziecinnych błędów,których na w-fie dzieci unikają. Moim zdaniem dobra pozycja aby sobie podbic kurs za Niemiaszków,bo Dalals powinno być mistrzem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Powodzenia z Niemcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 2
Chorwacja-Japonia 1 Hiszpania-Tunezja 1
stawka:500 wygrana:1040
Chorwaci zagrali bardzo dobre zawody z Brazylią i mało brakowało , aby odebrali punkty faworyzowanym Canarihnios. Pokazali ładną, ciekawą piłkę, jednak nie wykorzystali kilku dogodnych akcji.Mają kilku klasowych graczy, jak Klasnić,Prso czy bracia Kovacs.Jak dla zdominują kitajców fizycznie i taktycznie.Japonia nic nie pokazała w meczu z Australijczykami i mimo,że dostali gola za darmo, to w 7 minut przegrali spotkanie 3 bramkami,zachowujac się jak dzieci.Japonia zawsze była słaba w piłke i nawet u siebie nic nie pokazali,w Niemczech tym bardziej w nich nie wierze,bo wyglądają słabo i brak im dobrych graczy na poziomie. Hipszanie pokazali w meczu z Ukrainą ,że są w wysokiej formie i bedą się liczyli w tym turnieju.Tunezja słabo zagrała z Arabią i raczej nie widze dla nich większych szans w spotkaniu z podopiecznymi Aragoniesa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 3
S.O'Neeal under 21,5 pkt
stawka:1000 wygrana:1620
Gruby nie zbliża się w tych finałach do granicy 20 punktów,a Millenium uparcie daje taką linie,więc czemu nie korzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 2
Chorwacja-Japonia 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hiszpania-Tunezja ?
KUPON 3
S.O'Neeal under 21,5 pkt = 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
stan konta:+8120
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Niemcy - Polska 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dallas-Miami (aw) 2-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
stan konta:7120
KUPON 4
Anglia-Ekwador 1 Argentyna-Meksyk 1
stawka:l000 wygrana:2025
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Anglia-Ekwador Argentyna-Meksyk 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
kurde ślepota sędzia rozwalił kupon,lipa z tym mundialem,wszystko wpada a ja na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
KUPON 5
Anglia-Ekwador 1 Brazylia - Ghana 1
stawka:1000 wygrana:1875
stan konta: +6120
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 5 Anglia-Ekwador 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brazylia - Ghana 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
stan konta:+7995
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 6
Argentyna-Niemcy (obydwie drużyny strzelą?) TAK
stawka:500 wygrana:910
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 6
Argentyna-Niemcy (obydwie drużyny strzelą?) TAK 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szkoda,ze Argentyna nie strzeliła tej jednej więcej,dziękuje za emocje Albicelestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
stan konta:8405
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
KUPON 7
USA-Polska 1 Korea-Kuba 2 Japonia-Serbia 2
stawka:400 wygrana:945
W meczach Kuby i Serbii to jest poziom różnicy z azjatyckimi rywalalmi, o ile Japonia już gra pare lat w LŚ to Korea jest absolutnym nowicjuszem w światowej elicie i raczej nie pogra sobie z szybkimi Kubusiami. Co do Polaków to grają słabo ostatnio,a amerykanska siatkówka stoi na dużo wyższym poziomie niż się wielu zdaje i jeżeli nasi nie zaskoczą a raczej nie powinni(podróż,aklimatyzacja,warunki ), to Yankesi spuszczą nam bańki.Grają u siebie,mają 4 ekipe IO 2004,ograli ostatnio Brazylie 2 razy i dla nich LŚ to szansa na spora kase,a dla nas jak mówi Lozano,tylko szlify przed MŚ. Może w drugim meczu coś ugramy,dziś w nocy raczej nie wróże nam sukcesów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 595 |
Wszystkie kupony ktore podajesz sa wirtualne dobrze rozumiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
USA-Polska 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Korea-Kuba 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Japonia-Serbia 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> stan konta :8005
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Wszystkie kupony ktore podajesz sa wirtualne dobrze rozumiem ? jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Korea-Bułgaria 2
stawka:500 wygrana:778
Bulgarzy to solidny europejski średniak,drużyna groźna dla każdego,grająca siłową ale skuteczną siatkówke.Zagraja mecz w Korei,która jest siatkarską II ligą i obok Egiptu(notabene ta sama grupa) są chyba najsłabszymi ekipami w LŚ. Tydzien temu Kuba gładko uporała się z azjatami 3-0 i 3-1 , Bułgarzy również powinni wygrać oba mecze, gdyż Koreańczycy ani nie maja dobrych graczy,mają niski skład i brak im ogrania w światowych imprezach.Bułgarzy to waleczna i ambitna ekipa,więc nie powinni zlekceważyć rywala i pewnie wygrać na jego parkiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Korea - Bułgaria 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
stan konta:8283
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Serbia - Polska 1 Japonia-USA 2
stawka:500 wygrana:1240
Po tym co zobaczyłem wczoraj nie mam wątpliwości,które miałem przed pierwszym meczem,jednak lozano nic nie wsurał i to poprostu USA grało słabo.Jednak nasi popełniaja stare grzechy i jak zwykle dostaną z Serbami.Amerykanie dzis gładko wygrali 3-0,jutro pewno się pomęcza na 3-1,ale jednak Róznica spoa,do tego mecz w Hiroszimie....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Finlandia-Argentyna 1 Egipt-Korea 1
stawka:200 wygrana:566
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Serbia - Polska 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Japonia-USA 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Finlandia-Argentyna 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Egipt-Korea 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
stan konta:8763
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
USA-Serbia 2 Japonia-Polska 2
stawka:500 wygrana:1002
poranne męki naszych osłowatych siatkarzy dały 3-2,dziś myślę,ze nasi już nie zagraja tak fatalnie i wygrają pewniej,ale nie gram handi,bo z tymi łajzami nigdy nic nie wiadomo,jednak sama różnica potencjału i ogranie jeszcze wystarcza na ambitnych kitajców,którzy przy odrobinie zimnej krwi by nas łykneli w tajbreku. Co do Serbów to jest jedna z czołowych ekip świata i skoro Polacy wygrali 2 razy w USA,to tym bardziej może Serbia,która gra swoje w pierwszym skłądzie i wygrywając ten mecz,ma pewny razcej awans do finału. Dubelek dość pewny moim zdaniem,Amerykanie jednak odstają od orzełków i Serbów,a Japońce odstają od wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|