Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#600544 14/06/2006 07:55
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Witam,nie chce mi się szperać,ale poprzednie tematy miałem na plusie i statystyki też były,ponad 100 typów też,więć chyba moge sobie tutaj założyć kontynuację poprzednich,a jak się zielonym guru nie spodoba to sobie wywalcie,ja chce tylko ludkom znowu pomagać golić buków....
Do dyzspozycji mam 8000 jednostek.

KUPON 1

Niemcy - Polska 1
Dallas-Miami (aw) 1

stawka:1000
wygrana:2090

Co do meczu naszych ozrełków z Rzeszą to nie mam żadnych zachamowań , aby grubo dać na Niemcy.Zawsze gram przeciwko naszym z mocnymi rywalami,bo tak to już jest w naszej piłce,że z nikim przyzwoitym nie potrafimy wygrać już chyba od 20 lat.Przewidywałem że Ekwador nie przegra z nami,ale chciałem być sobie patriotą i obejrzeć mecz , kibicujac naszym.Jednaqk wobec tego co wyprawia trener,piłkarzyki i PZPN mam ich głeboko i szeroko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />.
Co tu dużo pisac, Niemcy to naród piłkarsko lepszy i mimo,ze mają zupełnie przeciętną ekipę, na naszych starczy.
Klinsi ustawia Niemców bardzo ofensywnie, co oczywiscie naszym nie będzie leżało,bo beda nas ostro atakowali, mają dobrych napastników, zagra Ballack , grają u siebie w Dortmundzie mają bilans 12-1-0 , do tego nasi rozbici psychicznie,a fizycznie i taktycznie też lipa,Janasina nie panuje nad sytuacją,niech wystawi jeszcze Jelenia,Brozka i Garncarzyka,będzie się miło patrzyło:))

Co do grugiej pozycji to jest to finał NBA.Obejrzałem wszystkie trzy mecze finalowe i w każdym ekipa z Teksasu była lepsza od Miami.Powinno być 3-0,ale dziś przespali końcówke , jednak w kolejnych dwóch meczach w Heat wygrają choćby jeden i potem mają dwa mecze u siebie , stan jest 2-1 dla Mavs.Dlaczego tak?
A bo Miami jest pod każdym względem słabsze.
Nie mają ławki, grają tam prawie sami weterani,słabo grają na obwodzie,popełniają mase dziecinnych błędów,których na w-fie dzieci unikają.
Moim zdaniem dobra pozycja aby sobie podbic kurs za Niemiaszków,bo Dalals powinno być mistrzem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#600545 14/06/2006 10:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Powodzenia z Niemcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#600546 18/06/2006 01:09
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 2

Chorwacja-Japonia 1
Hiszpania-Tunezja 1

stawka:500
wygrana:1040


Chorwaci zagrali bardzo dobre zawody z Brazylią i mało brakowało , aby odebrali punkty faworyzowanym Canarihnios.
Pokazali ładną, ciekawą piłkę, jednak nie wykorzystali kilku dogodnych akcji.Mają kilku klasowych graczy, jak Klasnić,Prso czy bracia Kovacs.Jak dla zdominują kitajców fizycznie i taktycznie.Japonia nic nie pokazała w meczu z Australijczykami i mimo,że dostali gola za darmo, to w 7 minut przegrali spotkanie 3 bramkami,zachowujac się jak dzieci.Japonia zawsze była słaba w piłke i nawet u siebie nic nie pokazali,w Niemczech tym bardziej w nich nie wierze,bo wyglądają słabo i brak im dobrych graczy na poziomie.
Hipszanie pokazali w meczu z Ukrainą ,że są w wysokiej formie i bedą się liczyli w tym turnieju.Tunezja słabo zagrała z Arabią i raczej nie widze dla nich większych szans w spotkaniu z podopiecznymi Aragoniesa.

#600547 18/06/2006 13:27
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 3

S.O'Neeal under 21,5 pkt

stawka:1000
wygrana:1620

Gruby nie zbliża się w tych finałach do granicy 20 punktów,a Millenium uparcie daje taką linie,więc czemu nie korzystać.

#600548 19/06/2006 06:06
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 2

Chorwacja-Japonia 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Hiszpania-Tunezja ?

KUPON 3

S.O'Neeal under 21,5 pkt = 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />


stan konta:+8120

#600549 23/06/2006 21:45
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Niemcy - Polska 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dallas-Miami (aw) 2-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


stan konta:7120

KUPON 4

Anglia-Ekwador 1
Argentyna-Meksyk 1

stawka:l000
wygrana:2025

#600550 25/06/2006 11:48
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Anglia-Ekwador
Argentyna-Meksyk 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

kurde ślepota sędzia rozwalił kupon,lipa z tym mundialem,wszystko wpada a ja na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

KUPON 5

Anglia-Ekwador 1
Brazylia - Ghana 1

stawka:1000
wygrana:1875

stan konta: +6120

#600551 29/06/2006 23:56
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 5
Anglia-Ekwador 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brazylia - Ghana 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

stan konta:+7995

#600552 30/06/2006 00:03
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 6

Argentyna-Niemcy (obydwie drużyny strzelą?) TAK

stawka:500
wygrana:910

#600553 01/07/2006 00:48
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 6

Argentyna-Niemcy (obydwie drużyny strzelą?) TAK 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

szkoda,ze Argentyna nie strzeliła tej jednej więcej,dziękuje za emocje Albicelestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

stan konta:8405

#600554 14/07/2006 14:37
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
KUPON 7

USA-Polska 1
Korea-Kuba 2
Japonia-Serbia 2

stawka:400
wygrana:945

W meczach Kuby i Serbii to jest poziom różnicy z azjatyckimi rywalalmi, o ile Japonia już gra pare lat w LŚ to Korea jest absolutnym nowicjuszem w światowej elicie i raczej nie pogra sobie z szybkimi Kubusiami.
Co do Polaków to grają słabo ostatnio,a amerykanska siatkówka stoi na dużo wyższym poziomie niż się wielu zdaje i jeżeli nasi nie zaskoczą a raczej nie powinni(podróż,aklimatyzacja,warunki ), to Yankesi spuszczą nam bańki.Grają u siebie,mają 4 ekipe IO 2004,ograli ostatnio Brazylie 2 razy i dla nich LŚ to szansa na spora kase,a dla nas jak mówi Lozano,tylko szlify przed MŚ.
Może w drugim meczu coś ugramy,dziś w nocy raczej nie wróże nam sukcesów.

#600555 14/07/2006 15:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 595
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 595
Wszystkie kupony ktore podajesz sa wirtualne dobrze rozumiem ?

#600556 16/07/2006 00:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
USA-Polska 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Korea-Kuba 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Japonia-Serbia 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

stan konta :8005

#600557 16/07/2006 00:36
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Wszystkie kupony ktore podajesz sa wirtualne dobrze rozumiem ?

jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#600558 19/07/2006 20:49
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Korea-Bułgaria 2

stawka:500
wygrana:778

Bulgarzy to solidny europejski średniak,drużyna groźna dla każdego,grająca siłową ale skuteczną siatkówke.Zagraja mecz w Korei,która jest siatkarską II ligą i obok Egiptu(notabene ta sama grupa) są chyba najsłabszymi ekipami w LŚ.
Tydzien temu Kuba gładko uporała się z azjatami 3-0 i 3-1 , Bułgarzy również powinni wygrać oba mecze, gdyż Koreańczycy ani nie maja dobrych graczy,mają niski skład i brak im ogrania w światowych imprezach.Bułgarzy to waleczna i ambitna ekipa,więc nie powinni zlekceważyć rywala i pewnie wygrać na jego parkiecie.

#600559 22/07/2006 07:01
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Korea - Bułgaria 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

stan konta:8283

#600560 22/07/2006 07:05
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Serbia - Polska 1
Japonia-USA 2

stawka:500
wygrana:1240


Po tym co zobaczyłem wczoraj nie mam wątpliwości,które miałem przed pierwszym meczem,jednak lozano nic nie wsurał i to poprostu USA grało słabo.Jednak nasi popełniaja stare grzechy i jak zwykle dostaną z Serbami.Amerykanie dzis gładko wygrali 3-0,jutro pewno się pomęcza na 3-1,ale jednak Róznica spoa,do tego mecz w Hiroszimie....

#600561 28/07/2006 10:04
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Finlandia-Argentyna 1
Egipt-Korea 1

stawka:200
wygrana:566

#600562 05/08/2006 12:58
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Serbia - Polska 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Japonia-USA 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Finlandia-Argentyna 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Egipt-Korea 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

stan konta:8763

#600563 05/08/2006 13:03
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
USA-Serbia 2
Japonia-Polska 2

stawka:500
wygrana:1002

poranne męki naszych osłowatych siatkarzy dały 3-2,dziś myślę,ze nasi już nie zagraja tak fatalnie i wygrają pewniej,ale nie gram handi,bo z tymi łajzami nigdy nic nie wiadomo,jednak sama różnica potencjału i ogranie jeszcze wystarcza na ambitnych kitajców,którzy przy odrobinie zimnej krwi by nas łykneli w tajbreku.
Co do Serbów to jest jedna z czołowych ekip świata i skoro Polacy wygrali 2 razy w USA,to tym bardziej może Serbia,która gra swoje w pierwszym skłądzie i wygrywając ten mecz,ma pewny razcej awans do finału.
Dubelek dość pewny moim zdaniem,Amerykanie jednak odstają od orzełków i Serbów,a Japońce odstają od wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1