Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#600577 14/06/2006 08:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#600578 14/06/2006 10:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Czy jest możliwośc anulowania zakładu przed jego rozpoczęciem??
Postawiłem 400zl na Niemców,ale czuje ze Polacy powalcża i bedzie X

#600579 14/06/2006 10:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
mogles to czuc przed zawarciem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600580 14/06/2006 11:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Żebyś nie skończył tak jak ten Ekwadorczyk, który postawił przeciw swojej dryżtnie w meczuz Polakami i się powiesił.

#600581 14/06/2006 11:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy jest możliwośc anulowania zakładu przed jego rozpoczęciem??
Postawiłem 400zl na Niemców,ale czuje ze Polacy powalcża i bedzie X


skontruj w innym buku a najlepiej na betfair to skontrowac po stronie LAY

#600582 14/06/2006 11:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Gdyby ktoś chciał bon 5zł, to zapraszam na GG 9566798.

#600583 14/06/2006 11:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Quote
Gdyby ktoś chciał bon 5zł, to zapraszam na GG 9566798.

Już nieaktualne.

#600584 14/06/2006 12:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Sprzedam bony do bah, chetnych zapraszam na priv. Pozdrawiam

#600585 14/06/2006 12:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#600586 14/06/2006 13:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
1-2 godziny to raczej szybko, ciesz sie ze nie musisz czekac calego dnia

#600587 14/06/2006 13:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

to jak nie polecasz to czemu tam grasz? jest tyle bukow w necie, ze nie powinno byc problemu z jakims bukiem, ktory tenis rozlicza duzo szybciej....

#600588 14/06/2006 13:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Quote
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

to jak nie polecasz to czemu tam grasz? jest tyle bukow w necie, ze nie powinno byc problemu z jakims bukiem, ktory tenis rozlicza duzo szybciej....
Wiem ze nie powinienem nic tu pisac ale pewnie dostal 5 zlotowy bon i teraz szaleje ...

Nie mow ze grasz zawsze 100% konta i nie masz pozniej za co stawiac...



Jest setki bukow w sieci a znajda sie krzykacze ktorzy wygrali w BAH na browara i sapia ...

#600589 14/06/2006 13:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ahhhhhh, ta dzisiejsza mlodziez...

#600590 14/06/2006 13:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wiem ze nie powinienem nic tu pisac ale pewnie dostal 5 zlotowy bon i teraz szaleje ...

Nie mow ze grasz zawsze 100% konta i nie masz pozniej za co stawiac...



Jest setki bukow w sieci a znajda sie krzykacze ktorzy wygrali w BAH na browara i sapia ...

cos ostatnio pisal, ze gra za okolo 100 zeta...tyle to ciezko zrobic z 5 zetowego bonika...wiec pewnie promo 100%...

tak szczerze mowiac to te promo u nich nie oplaca sie wogole, przeciez z ich marża lepiej sie na tym wyjdzie jak sie gra za swoja kase po normalnych kursach z "normalna" marza niz w BAH

#600591 14/06/2006 15:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY!
ludzie nie rozumiem Was.

#600592 14/06/2006 15:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY!
ludzie nie rozumiem Was.


bukmacherstwo to nie koncert zyczen, tu sie stawia na druzyne ktora wygra, a nie na ta, ktora chcemy zeby wygrala...ja zagralem na polakow z handi +1,5 ale tylko dlatego, zeby sie lepiej ogladalo...za stawke 0,5/10, taki koncert zyczen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600593 14/06/2006 15:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY!
ludzie nie rozumiem Was.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

o czym ty mowisz

pozatym nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#600594 14/06/2006 15:20
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Jest godzina 17.19 od zakonczenia minely dokladnie 4 godziny i jeszcze mi meczu nie rozliczyli to jakis skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> gdyby nie ten bonus 100% to bym tu nigdy kasy nie wplacil. Zamrozili mi cala kase chcialem grac na Nadala on wygrywa a ja nie moglem zagrac. Odradzam !

#600595 14/06/2006 15:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
spoko nie mam zamiaru tu sie kłocic.ja własnie dałem na polaków tak jak pisze yahoo-zeby lepiej sie ogladalo.co do koncertów zyczeń to masz racje ale wg nmnie prawdziwy kibic nie gra przeciwko swojej druzynie
dlatego nigdy nie gram przeciw polakom i lechowi
pozdro

#600596 14/06/2006 17:11
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote:

Mój kolega skorzystał z promocji bonusowej w bet-at-home oraz betway. Depozyty napewno zaksięgowano zaksięgowano na jego koncie(przelewy były zlecone tydzień temu) jednak nie może wysłać e-maila z prośbą o dopisanie mu bonusu ponieważ nie ma internetu od kilku dni. Przychodzi teraz do mnie i chce z mojego komputera wysłać te e-maile(oczywiście ze swojego konta pocztowego). Mam pewne wątpliwości czy pozwolić mu to zrbić ponieważ też korzytam z obu promocji i nie chę byc posądzony przez któregoś z bukmacherów o to, że mam kilka kont. Przecież gdy wyślę e-maila z mojego komputera będzie ten sam adres IP, tak mi się przynajmniej wydaję?.Promocje natomiast kończą się już jutro(bet-at-home)




jak zarejestrowal sie u siebie w domu a chce skorzystac tylko z poczty swojej u ciebie, to nie widze zadnych przeciwskazan. Decyduje rejestracja , wtedy sprawdzaja IP czy nie są juz przypadkiem takie same. Tak sie od nich dowiedzialem. wiec nie widze zadnych przeciwskazan


Jest to przeniesiony post(wraz z odpowiedzią) z wcześniejszego tematu Bet at home.
Niestety jak się okazało nie został przyznany mojemu koledze bonus(BETWAY).W odpowiedzi na prośbę o przyznanie bonusu napisali, iż z promocji może skorzystać tylko jeden członek rodziny. Dodam tylko, że adres mojego kolegi jest całkiem inny. Ja nie mam się czym przejmować ponieważ sam skorzystałem już z tej promocji ale mój kolega na tym stracił(mam wyrzuty sumienia bo powiedziałem mu że nic się nie stanie jak skorzysta z mojego komputera)

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1