|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Czy jest możliwośc anulowania zakładu przed jego rozpoczęciem?? Postawiłem 400zl na Niemców,ale czuje ze Polacy powalcża i bedzie X
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
mogles to czuc przed zawarciem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Żebyś nie skończył tak jak ten Ekwadorczyk, który postawił przeciw swojej dryżtnie w meczuz Polakami i się powiesił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy jest możliwośc anulowania zakładu przed jego rozpoczęciem?? Postawiłem 400zl na Niemców,ale czuje ze Polacy powalcża i bedzie X skontruj w innym buku a najlepiej na betfair to skontrowac po stronie LAY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756 |
Gdyby ktoś chciał bon 5zł, to zapraszam na GG 9566798.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756 |
Gdyby ktoś chciał bon 5zł, to zapraszam na GG 9566798. Już nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Sprzedam bony do bah, chetnych zapraszam na priv. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
1-2 godziny to raczej szybko, ciesz sie ze nie musisz czekac calego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to jak nie polecasz to czemu tam grasz? jest tyle bukow w necie, ze nie powinno byc problemu z jakims bukiem, ktory tenis rozlicza duzo szybciej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to jak nie polecasz to czemu tam grasz? jest tyle bukow w necie, ze nie powinno byc problemu z jakims bukiem, ktory tenis rozlicza duzo szybciej.... Wiem ze nie powinienem nic tu pisac ale pewnie dostal 5 zlotowy bon i teraz szaleje ... Nie mow ze grasz zawsze 100% konta i nie masz pozniej za co stawiac... Jest setki bukow w sieci a znajda sie krzykacze ktorzy wygrali w BAH na browara i sapia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ten buk to chyba jakies sobie jaja robi. Mecze z tenisa rozlicza po 1-2 h i nie potrzebnie mrozi urzytkownikow kase. Nie polecam tego buka ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ahhhhhh, ta dzisiejsza mlodziez...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wiem ze nie powinienem nic tu pisac ale pewnie dostal 5 zlotowy bon i teraz szaleje ...
Nie mow ze grasz zawsze 100% konta i nie masz pozniej za co stawiac...
Jest setki bukow w sieci a znajda sie krzykacze ktorzy wygrali w BAH na browara i sapia ... cos ostatnio pisal, ze gra za okolo 100 zeta...tyle to ciezko zrobic z 5 zetowego bonika...wiec pewnie promo 100%... tak szczerze mowiac to te promo u nich nie oplaca sie wogole, przeciez z ich marża lepiej sie na tym wyjdzie jak sie gra za swoja kase po normalnych kursach z "normalna" marza niz w BAH
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY! ludzie nie rozumiem Was.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY! ludzie nie rozumiem Was. bukmacherstwo to nie koncert zyczen, tu sie stawia na druzyne ktora wygra, a nie na ta, ktora chcemy zeby wygrala...ja zagralem na polakow z handi +1,5 ale tylko dlatego, zeby sie lepiej ogladalo...za stawke 0,5/10, taki koncert zyczen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
powiem szczerze ze tym co stawija przeciw Polakom zycze WTOPY! ludzie nie rozumiem Was. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o czym ty mowisz pozatym nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Jest godzina 17.19 od zakonczenia minely dokladnie 4 godziny i jeszcze mi meczu nie rozliczyli to jakis skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> gdyby nie ten bonus 100% to bym tu nigdy kasy nie wplacil. Zamrozili mi cala kase chcialem grac na Nadala on wygrywa a ja nie moglem zagrac. Odradzam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
spoko nie mam zamiaru tu sie kłocic.ja własnie dałem na polaków tak jak pisze yahoo-zeby lepiej sie ogladalo.co do koncertów zyczeń to masz racje ale wg nmnie prawdziwy kibic nie gra przeciwko swojej druzynie dlatego nigdy nie gram przeciw polakom i lechowi pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Quote:
Mój kolega skorzystał z promocji bonusowej w bet-at-home oraz betway. Depozyty napewno zaksięgowano zaksięgowano na jego koncie(przelewy były zlecone tydzień temu) jednak nie może wysłać e-maila z prośbą o dopisanie mu bonusu ponieważ nie ma internetu od kilku dni. Przychodzi teraz do mnie i chce z mojego komputera wysłać te e-maile(oczywiście ze swojego konta pocztowego). Mam pewne wątpliwości czy pozwolić mu to zrbić ponieważ też korzytam z obu promocji i nie chę byc posądzony przez któregoś z bukmacherów o to, że mam kilka kont. Przecież gdy wyślę e-maila z mojego komputera będzie ten sam adres IP, tak mi się przynajmniej wydaję?.Promocje natomiast kończą się już jutro(bet-at-home)
jak zarejestrowal sie u siebie w domu a chce skorzystac tylko z poczty swojej u ciebie, to nie widze zadnych przeciwskazan. Decyduje rejestracja , wtedy sprawdzaja IP czy nie są juz przypadkiem takie same. Tak sie od nich dowiedzialem. wiec nie widze zadnych przeciwskazan
Jest to przeniesiony post(wraz z odpowiedzią) z wcześniejszego tematu Bet at home. Niestety jak się okazało nie został przyznany mojemu koledze bonus(BETWAY).W odpowiedzi na prośbę o przyznanie bonusu napisali, iż z promocji może skorzystać tylko jeden członek rodziny. Dodam tylko, że adres mojego kolegi jest całkiem inny. Ja nie mam się czym przejmować ponieważ sam skorzystałem już z tej promocji ale mój kolega na tym stracił(mam wyrzuty sumienia bo powiedziałem mu że nic się nie stanie jak skorzysta z mojego komputera)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|