|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
Gdyby Kangury byly bardziej doswiadczeni to by naszych zeżarli... gdyby fryty grali na swoim poziomie to podobnie, nie wiem czego oni tacy rzadcy jak przychodzi konfrontacja w DC  bo za malo im wtedy placa logiczne graja bo musza a mecz traktuja jak sparing
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Gdyby Kangury byly bardziej doswiadczeni to by naszych zeżarli... gdyby fryty grali na swoim poziomie to podobnie, nie wiem czego oni tacy rzadcy jak przychodzi konfrontacja w DC  Niech Kangury ich dzisiaj zgaszą, chociaż ładnie walczą to nie jest realne...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
75 jeszcze 2! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
zenada frytki w pale...smiech ......robia z siebie durni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Gdyby Kangury byly bardziej doswiadczeni to by naszych zeżarli... gdyby fryty grali na swoim poziomie to podobnie, nie wiem czego oni tacy rzadcy jak przychodzi konfrontacja w DC  polska mentalnosc, nigdy z presja sobie nie radza a wydali ksiazke o psychice w sporcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Gdyby Kangury byly bardziej doswiadczeni to by naszych zeżarli... gdyby fryty grali na swoim poziomie to podobnie, nie wiem czego oni tacy rzadcy jak przychodzi konfrontacja w DC  bo za malo im wtedy placa logiczne graja bo musza a mecz traktuja jak sparing muszą? wystarczy zgłosic drobną kontuzje i po problemie jesli im się nie chce. ja pierdole przechodzi ludzkie pojęcie, 5-7 z takim składakiem  wstyd i publika jak to przegrają. I nie grałem ich tylko przykro i smutno się patrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
gluskho 2bp obronione teraz po przelamanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja. troche szacunku do frytek wkoncu wygrali az.... A przepraszam nic nie wygrali po tylu latach gry ze soba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Gdyby Kangury byly bardziej doswiadczeni to by naszych zeżarli... gdyby fryty grali na swoim poziomie to podobnie, nie wiem czego oni tacy rzadcy jak przychodzi konfrontacja w DC  polska mentalnosc, nigdy z presja sobie nie radza a wydali ksiazke o psychice w sporcie cos w tym jest, np w finale us open byli tłem dla peczny i melzera, a przeciez umiejetnosciami im nie odbiegaja, no ale dzis? masakra.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja. troche szacunku do frytek wkoncu wygrali az.... A przepraszam nic nie wygrali po tylu latach gry ze soba  Chyba 12 lub 11 rok ze sobą grają... To wygrali jednego Mastersa 1000, dwie 500tki i chyba finał Londynu i nic więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
ehh trinker gosciu ogarnij sie ! zaliczył breaka potem odłamany potem 40 - 0 na serwach rywala i nie złamał ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja. troche szacunku do frytek wkoncu wygrali az.... A przepraszam nic nie wygrali po tylu latach gry ze soba  Chyba 12 lub 11 rok ze sobą grają... To wygrali jednego Mastersa 1000, dwie 500tki i chyba finał Londynu i nic więcej... A ile razy przegrywali z deblami 'z pierwszej lapanki' w 1 rundach Szlemow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
a co z Szwecją ? ma ktoś info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja. troche szacunku do frytek wkoncu wygrali az.... A przepraszam nic nie wygrali po tylu latach gry ze soba  w tym roku np wygrali Hamburg, chyba ze ci chodzi o szleme to nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ogladam te Frytki w DC co jakis czas i zastanawiam sie nad jednym - dlacsego jeszcze nikt ich nie wypierdolil ze stanowiska 'debla w DC'. Przeciez oni kazdy mecz przegrywaja. troche szacunku do frytek wkoncu wygrali az.... A przepraszam nic nie wygrali po tylu latach gry ze soba  Chyba 12 lub 11 rok ze sobą grają... To wygrali jednego Mastersa 1000, dwie 500tki i chyba finał Londynu i nic więcej... A ile razy przegrywali z deblami 'z pierwszej lapanki' w 1 rundach Szlemow... To ja nawet nic o tym nie mowie Olimpiada co na Londyn miały być dwa lub trzy medale...  USO co wjebali z braćmi Harrisonami, no mega, mega wtop wczoraj liczylem im w dwa lata wtop w DC tez od groma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak dzis przegrają to niech już dobrowolnie nie startują, choć tyle dobrego będą mogli uczynic dla polskiego tenisa w DC.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kangury po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
hamburg  blagam taki dolgo z xmanem 1 raz grali i wzieli iw, taku marray nielsen ledwo dostali sie na wimbla i go wygrali i takich przykladow jest wiecej a frytasy cale zycie nic nie moga skubnac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|