Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
#600777 22/06/2006 16:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Chciałem się tylko upewnić, mam taki zakład:
Brazylia
Długoterminowy - Typ: zdobędzie ćwierćfinał

Tzn. że Brazylia wygra 1/8 finału i będzie grać w ćwierćfinale czy że wygra w ćwierćfinale?
Troche dziwna sprawa, ale jak by zamineili słowo "zdobedzie" a "osiagnie" byłoby zdecydowanie jaśniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#600778 22/06/2006 16:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
zmien sobie jezyk na angielski i wtedy bedzie jasniej napewno...bo z tymi tlumaczeniami to ciezko :/

#600779 22/06/2006 16:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w tym zakladzie starczy, ze druzyna zagra w cwiercfinale...

#600780 22/06/2006 18:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Mam problem z kasynem. Grałem w ruletkę i nagle się zacieła. Gdy odświeżyłem stronę cała moja kasa zniknęła. Teraz jak wchodzę na ruletkę pojawia się komunikat: You are not authorized to access this site. Sprawdzcie czy mozecie wejsc na ruletkę. Mieliście kiedyś taki problem?

#600781 22/06/2006 18:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Quote
Mam problem z kasynem. Grałem w ruletkę i nagle się zacieła. Gdy odświeżyłem stronę cała moja kasa zniknęła. Teraz jak wchodzę na ruletkę pojawia się komunikat: You are not authorized to access this site. Sprawdzcie czy mozecie wejsc na ruletkę. Mieliście kiedyś taki problem?

Mieli chyba problemy techniczne. Kasa ponownie na koncie sie pojawiła. A myślałem że już jej nie zobacze.

#600782 23/06/2006 09:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mam bona z akcji wp.pl

ma ktos moze interie to sie pomieniamy ...tak bym sobie klepnal dla zabawy dzisiaj

#600783 23/06/2006 15:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Q
stranger
stranger
Q Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Posaiadm bon do betathome. zainteresowancy prosze o kontakt mailowy: qbart1@gmail.com Moge sie zamienic za jakis inny bon . Kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600784 23/06/2006 17:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Przyjmę bon do BAH z kampanii onet i wp. Nie chcę bonu dla siebie, bo już wykorzystałem, lecz dla brata (ma trudną sytuację finansową). Ludzi o dobrym sercu prosze o kontakt na GG: 4931252

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielą pomocy, składam serdeczne BUK ZAPŁAĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />!

#600785 23/06/2006 19:12
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ile trwa wypłata na konto po ujęciu już pieniędzy z konta gracza?kasę odjęło mi w środe a dziś na koncie nadal pustki

#600786 23/06/2006 20:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Quote
Przyjmę bon do BAH z kampanii onet i wp. Nie chcę bonu dla siebie, bo już wykorzystałem, lecz dla brata (ma trudną sytuację finansową). Ludzi o dobrym sercu prosze o kontakt na GG: 4931252

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielą pomocy, składam serdeczne BUK ZAPŁAĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />!

HAHAHA, a 5 pln go uratuje ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600787 23/06/2006 20:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
to już zależne jest tylko od banków.Poczytaj ten post dokładnie bo co strona jest to samo pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#600788 23/06/2006 20:35
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Quote
Przyjmę bon do BAH z kampanii onet i wp. Nie chcę bonu dla siebie, bo już wykorzystałem, lecz dla brata (ma trudną sytuację finansową). Ludzi o dobrym sercu prosze o kontakt na GG: 4931252

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielą pomocy, składam serdeczne BUK ZAPŁAĆ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />!

Hahahahahahah to mnie rozbawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600789 23/06/2006 21:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
poproscie mame o piataka lepiej zamiast zebrac na forum :/

#600790 23/06/2006 22:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Jak mogę odblokować swoje konto, zablokowałem je przez pomyłkę poprzez złe wpisanie PIN-u

#600791 23/06/2006 22:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jak mogę odblokować swoje konto, zablokowałem je przez pomyłkę poprzez złe wpisanie PIN-u

napisz do nich maila...

#600792 23/06/2006 22:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
już to uczyniłem, myślałem , ze jest jakaś jeszcze inna metoda

#600793 23/06/2006 23:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

zastanawiam sie dlaczego bah rozliczał juz ''nie-awanse'' a w zakładach na awans do 1/8 jeszcze wyswietla sie kolor czarny:>

#600794 24/06/2006 08:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Przy kolejnej wyplacie pobieraja 5 PLN za przelew tak ?

i ta sume odejmuja od kwoty zleconej czy z konta pobieraja?

#600795 24/06/2006 08:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Dwie pierwsze wypłaty w danym miesiącu są darmowe chodzi mi tutaj o przlew na moneybookers jak z bankami naziemnymi to nie wiem sam do końca.

#600796 24/06/2006 08:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
dzieki chodzi o Moneybookers

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, kamel), 2,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,822
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1