|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Hiszpania to bardzo dawno overa nie zrobiła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
maaajo a handi w strone Wlochow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
moim zdaniem Hiszpanie puszczą ten mecz żeby zagrac z SERBAMI, którzy są o wiele wygodniejszym przeciwnikiem niż LITWA, co można zobaczyc z ogólnych rozgrywek EURO - BASKET w 2011 r. Litwini będą mogli się tu pokusic o wygraną, dlatego wybiora mniejsze zło i zagrają z SERBAMI!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
moim zdaniem Hiszpanie puszczą ten mecz żeby zagrac z SERBAMI, którzy są o wiele wygodniejszym przeciwnikiem niż LITWA, co można zobaczyc z ogólnych rozgrywek EURO - BASKET w 2011 r. Litwini będą mogli się tu pokusic o wygraną, dlatego wybiora mniejsze zło i zagrają z SERBAMI!!!! aha !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
moim zdaniem Hiszpanie puszczą ten mecz żeby zagrac z SERBAMI, którzy są o wiele wygodniejszym przeciwnikiem niż LITWA, co można zobaczyc z ogólnych rozgrywek EURO - BASKET w 2011 r. Litwini będą mogli się tu pokusic o wygraną, dlatego wybiora mniejsze zło i zagrają z SERBAMI!!!! aha !!!!!! ale zakręciłeś jeśli Hiszpania przegra to gra z Litwą !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
moim zdaniem Hiszpanie puszczą ten mecz żeby zagrac z SERBAMI, którzy są o wiele wygodniejszym przeciwnikiem niż LITWA, co można zobaczyc z ogólnych rozgrywek EURO - BASKET w 2011 r. Litwini będą mogli się tu pokusic o wygraną, dlatego wybiora mniejsze zło i zagrają z SERBAMI!!!! aha !!!!!! ale zakręciłeś jeśli Hiszpania przegra to gra z Litwą ! przepraszam masz racje Serbia 1 miejsce liczy się bezpośredni pojedynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
na kogo mogą trafić Włosi dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
szybkie spadki kursów na Włochów po meczu Grecja-Hiszpania, zal nie zagrac co tu duzo mowic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
na kogo mogą trafić Włosi dalej? http://www.acb.com/redaccion.php?id=97213Sytuacja w poprzedniej grupie jest już jasna także łatwo można sobie wydedukować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
dzięki  idąc dalej, Hiszpanom bardziej leży Litwa czy Serbia?  Przed turniejem powiedziałbym, że Serbia, ale w trakcie z lepszej strony pokazują się Serbowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Zdecydowanie Serbia moim zdaniem, tam trener to geniusz i to wszystko, mają sporo kłopotów z kontuzjami, ostatnio wypadł głowny rozgyrwający Markovic i daleko nie zajadą. Za to Liwa w drugiej rundzie to zupełnie innny zespół, dla mnie kandydat do medalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kto lezy Hiszpanom? Unikniecie Francuzow mysle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Datome&Bellineli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Kto lezy Hiszpanom? Unikniecie Francuzow mysle  Ale co Francuzi tutaj pokazują? Nic, w drugiej rudzie grają słabo, są ospali, Parker nie wiem czy czeka na ważne mecze czy po prostu jest w słabej formie ale bez niego to Francuzi tutaj nic nie ugrają mając taką szansę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Cousin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
qrwa tych sedziow to bym za jaja powiesil offence Clavera na Datome gwizdza faul Wlocha 10 sekund pozniej przez to Datome lapie 3 faul i chuj strzelil mojego overa 13,5 a tak dobrze zaczal ja pierdoleeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kto lezy Hiszpanom? Unikniecie Francuzow mysle  Ale co Francuzi tutaj pokazują? Nic, w drugiej rudzie grają słabo, są ospali, Parker nie wiem czy czeka na ważne mecze czy po prostu jest w słabej formie ale bez niego to Francuzi tutaj nic nie ugrają mając taką szansę Sek w tym, ze moim zdaniem ta trojkolorowa banda chuja grala na pol gwizdka te dwie pierwsze rundy i dopiero teraz pokaza ZAANGAZOWANIE, a patrzac na ich sklad (Parker, Batum, Diaw chocby) to powinno wystarczyc spokojnie do finalu i zdecydowanie wolalbym miec Serbow czy Litwinow niz ich na drodze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
identyczna sytuacja i teraz pedaly gwizdza offence Gasola
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Cousin  On jest bez o  Cusin 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|