|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
iti a stadion Resovii wiesz gdzie jest? o.o albo ulica W. Stwosza lub Sportowa? przecież te wszystkie obok siebie są, a ja mieszkam zaledwie ze 3 lata;] Pejsowskie osiedla, nie krece sie tam  O ulicy slyszalem, a wczesniej tak sobie tylko trollowalem z nudow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
o tu jest Malczewskiego jak coś  https://maps.google.com/maps?hl=pl&authuser=0&q=malczewskiego%20rzesz%C3%B3w&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
iti a stadion Resovii wiesz gdzie jest? o.o albo ulica W. Stwosza lub Sportowa? przecież te wszystkie obok siebie są, a ja mieszkam zaledwie ze 3 lata;] Pejsowskie osiedla, nie krece sie tam  O ulicy slyszalem, a wczesniej tak sobie tylko trollowalem z nudow  aha ok :] ogólnie obydwie drużyny są żydowskie (i to naprawdę) z tego miasta, ale to szczegół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
hiszpanie gdzie sie tak ustawiac nauczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
iti a stadion Resovii wiesz gdzie jest? o.o albo ulica W. Stwosza lub Sportowa? przecież te wszystkie obok siebie są, a ja mieszkam zaledwie ze 3 lata;] Pejsowskie osiedla, nie krece sie tam  O ulicy slyszalem, a wczesniej tak sobie tylko trollowalem z nudow  aha ok :] ogólnie obydwie drużyny są żydowskie (i to naprawdę) z tego miasta, ale to szczegół  nie ma co sie wstydzic , żyd też człowiek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
kolejne 2 pudla z osobistych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
iti a stadion Resovii wiesz gdzie jest? o.o albo ulica W. Stwosza lub Sportowa? przecież te wszystkie obok siebie są, a ja mieszkam zaledwie ze 3 lata;] Pejsowskie osiedla, nie krece sie tam  O ulicy slyszalem, a wczesniej tak sobie tylko trollowalem z nudow  aha ok :] ogólnie obydwie drużyny są żydowskie (i to naprawdę) z tego miasta, ale to szczegół  nie ma co sie wstydzic , żyd też człowiek no jasne, nic nie mówię, tylko mnie bawią przepychanki w tym mieście kto jest żydowskim klubem, bo zarówno Stal jak i Resovia to żydzi, wystarczy na historię popatrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
kurwa mi 1 punktu brakuje i znając życie może już nie być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
no co za hiszpanska pizda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
dobra jest ok, róbcie co chcecie już ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jaka czapa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Vamos Rafa widzisz trochę za wcześnie wyciągasz wnioski, że tylko Piagninani chce wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Marc Gasol 32pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
ale brawo dla Włochów jednak za walkę, niech to dowiozą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ten Claver co za popis w dogrywce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
nie wierze kur.. 1.86 takie ladne kurwiso, +13 na 5 minut przed koncem i wjebali
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
no jasne, nic nie mówię, tylko mnie bawią przepychanki w tym mieście kto jest żydowskim klubem, bo zarówno Stal jak i Resovia to żydzi, wystarczy na historię popatrzeć Z mojej strony to zwykle przepychanki slowne, tutaj jedni na drugich mowia per "zydzi", ale niekoniecznie z takiego podloza, jakie ty mowisz  Studia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Vamos Rafa widzisz trochę za wcześnie wyciągasz wnioski, że tylko Piagninani chce wygrać  niby tak,ale dziwisz sie po tym co zrobili w 2 i 3 kwarcie? Ja niewierzyłem że odrobią,zresztą bez roznicy bo zagrałem bez opcji remisu a szkoda bo łudziłem sie na @5.30 zagrane przed meczem (:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Teraz pytanie - czy Hiszpanie w 4 kwarcie nie doszli do wniosku, ze lepiej przegrac? Wlosi trojek nie srali, wchodzili pod kosz jak w maslo, chociaz spudlowali z 9 akcji pod rzad...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|