|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Ja naraznie zakonczylem przygode z betway, ale przyznam ze buk bardzo porzadny, szczegolny podziw dla nich ze jak zmienili zasady obrotu depozytem to dla tych co wplacili przed zmiana zasady nadal pozostaly po staremu. Nie to co w bet24 gdzie zmienili dla wszystkich i nawet o tym nie poinformowali.
I jeszcze jedna ciekawa rzecz, w roznych bukach jak sie wyplaca kasse to czesto odejmuja pare groszy za jakies tam koszty i moze dojsc mniej niz sie wyplacilo, a u mnie w betway odwrotnie mialem na koncie 743 zl, zlecilem wyplate calosci a doszlo do mnie 755.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528 |
robiłem 19.06 a kasa na koncie w BPH była 20.06 w całości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
@meyde9 do mnie też przy wypłacie doszło 30zł więcej ale to chyba dlatego że w ostatnim czasie Euro pięło się do góry. Jakiś miesiąc temu wpływało na konta osób wypłacających mniej-wyglądało to na prowizję, ale to chyba te przewalutowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Coś długo idzie kasa z mbanku na ich konto - czekam juz 3 dni - a pieniedzy na koncie gracza nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ile czekaliscie przy przelewie bankowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
Bardzo dobry book Jezeli ktos ma upatrzony kurs 1,7 i che zagrac za 400zl to daja do tego nastepne 400zl i grajac wszystko za 800 mamy 1360 zl Czyli 960zł zysku za kurs 1,7
Przyznam ze Bartosz Bosacki zapewnil mi taka wlasnie wygrana Wyplata na karte natychmiastowa, zlecona w srode rano dzis juz jest na koncie nawet wiecej niz myslalem bo zyskalem na przewalutowaniu.
Polecam jak ktos chce zagrac jednorazowo za 1,7 bo na dluzsza mete ciezko obrucic 800 zł po kursie 1,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
gdybys wtopil te 400 to bys polecal grac malymi stawkami bo tak od razy przegrywasz bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
gdybys wtopil te 400 to bys polecal grac malymi stawkami bo tak od razy przegrywasz bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja nie zagralem tam dla samej gry u booka tylko zeby dostac kurs 3,4 na Polaków z kostaryka i zagrac to za 400zł po wykorzystaniu tego kursu 3,4 book dla mnie nie istnieje wogole to teraz gram na MS i po kolei staram sie ograc wszystkie promocje i ta wydaje mi sie najlepsza zaliczone juz mam gamebookers, BAW , Betsson, bet24 no i betway wszystkie ograne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> w Victor Chandler nie zalapalem sie na free beta ale trafilem kupon na przelicznik 2.0 i sie wycofalem w trakcie jest unibet, i jeszcze dogram chyba w bet24 zeby zrobic 900 utargu na MS (300zł Bonus)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
Coś długo idzie kasa z mbanku na ich konto - czekam juz 3 dni - a pieniedzy na koncie gracza nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ile czekaliscie przy przelewie bankowym? osobiscie wplacalem tam karta i nie mialem problemow zato kolega wpalcal na konto z mbanku i kasa szla od 7.6 do 20.06 wiec strasznie dlugo (wszystko wpisal tka jak trzeba) na dodatek musial wysylac screnna tranzakcji pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
mam pytnie dla znawców. Jaka minimalna kwotą mozna grac w tym buku. I czy jest jakis czas obrotu tym bonusem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Coś długo idzie kasa z mbanku na ich konto - czekam juz 3 dni - a pieniedzy na koncie gracza nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ile czekaliscie przy przelewie bankowym? osobiscie wplacalem tam karta i nie mialem problemow zato kolega wpalcal na konto z mbanku i kasa szla od 7.6 do 20.06 wiec strasznie dlugo (wszystko wpisal tka jak trzeba) na dodatek musial wysylac screnna tranzakcji pozdrawiam No i mam dokladnie to samo . wczoraj do nich napisalem - dzis poprosili mnie o screena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Coś długo idzie kasa z mbanku na ich konto - czekam juz 3 dni - a pieniedzy na koncie gracza nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ile czekaliscie przy przelewie bankowym? osobiscie wplacalem tam karta i nie mialem problemow zato kolega wpalcal na konto z mbanku i kasa szla od 7.6 do 20.06 wiec strasznie dlugo (wszystko wpisal tka jak trzeba) na dodatek musial wysylac screnna tranzakcji pozdrawiam No i mam dokladnie to samo . wczoraj do nich napisalem - dzis poprosili mnie o screena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ok. Kase dopisali , ale niechcą znów dać bonusa bo ktoś z mojego IP korzystał już z tej promocji ( jestem niestety użytkownikiem LAN ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Stawka większa niż max MAX_STAKE 2.56
nie ma co super buk...a'la BAW...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Polecam uważać na tego buka od piątku mam problem, zleciłem wypłatę 1400 jakieś 2 tyg. temu coś długo nie wpływała, napisałem do nich, odpisali że juz zaraz będzie, ok poczekałem 2 dni, nic napisałem żeby mi dali jakis namiar na kogoś władnego, odpisali, że proszą o nr pod jakim jestem, odesłałem, zadzwonił kolo i mówi ze z IP mojego są 3 konta lol ( mam lokalna sieć i chyba z 800 osób ma to IP niestety) powiedziałem mu to, wysmiał mnie, no to go zbluzgałem, a kolo zamknął mi konto i chyba cięzko z wypłatą. Nic od lipca zakładam net ze zmiennym IP ale 1400 chyba wtopione, tak że uwaga!!! Oczywiście od jutra walczę SBR i inne... ale chuje z Giblartaru chyba nic z tego sobie nie zrobią, zobaczymy. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Stawka większa niż max MAX_STAKE 2.56
nie ma co super buk...a'la BAW... polecam grac w Pinnacle i 5Dimes, bez problemu za pare tysiecy zielonych mozna grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5 |
Witam, zrobiłem im przelew przez vise electron z inteligo. Nastepnie po miesiącu czasu zleciłem wyplate na karte. Pieniazki zostaly zablokowane przez bank poniewaz wyplata przyszla jako zwrot, a kwota byla inna niz przelewana do betway. Oto co napisał bank: Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana wiadomość elektroniczną informujemy, że blokada jest zakładana, gdy transakcja uznaniowa na kartę Inteligo Visa Electron Klienta nie została poprzedzona transakcją obciążeniową na taką samą kwotę. W takiej sytuacji Bank obsługujący usługodawcę (sklep) ma prawo za pośrednictwem VISA i zgodnie z jej Regulaminem, żądać zwrotu kwoty uznania w ciągu 30 dni i dlatego nie możemy od razu udostępnić Klientowi zablokowanych środków. Na wniosek Klienta blokada ta może zostać zdjęta, jeżeli przedstawi nam potwierdzenie wykonania w danym punkcie usługowo-handlowym transakcji płatności kartą oraz potwierdzenie uznania na kartę Visa Electron Inteligo. Potwierdzenia powinny zostać przesłane na adres: inteligo@inteligo.pl lub na numer faksu 081 535 61 00. Jeżeli Bank nie otrzyma opisanych potwierdzeń i Bank usługodawcy nie przyśle obciążenia rachunku Klienta blokada zostanie zdjęta po 30 dniach. a oto odpowiedz na moją prośbe rozwiązania tego problemu przez betway: Witamy i dziekujemy za kontakt, Prosze pana, nie jest nasza wina polityka pana banku i nie my jestesmy od "rozwiazywania problemu" z pana bankiem, lecz sam bank. Betway.com nie wystawia tego rodzaju poswiadczen - pan dysponuje historia konta, gdzie samodzielnie moze pan wydrukowac poswiadczenie transakcji wyplaty - prosze ja przeslac do banku i poprosic o zdjecie blokady. ------ Pozostawiam to bez komentarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Polecam uważać na tego buka [----]wysmiał mnie, no to go zbluzgałem, a kolo zamknął mi konto[----] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Podstawowa zasada - nie bluzgaj na kogoś kto trzyma Twoje pieniądze. Nadmierna roszczeniowość źle się kończy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Kolega czekał prawie miesiąc (pisałem o tym). Kasa w końcu wróciła na konto gracza. Pograł troche, wypłacił (już nie na kartę a na konto). Tym razem w kilka dni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Odnosnie IP, to są inne metody identyfikacji (karta, dowód). Lepiej swoje racje wyłozyć w mailu niz w telefonicznej "pyskówce". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Polecam uważać na tego buka [----]wysmiał mnie, no to go zbluzgałem, a kolo zamknął mi konto[----] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Podstawowa zasada - nie bluzgaj na kogoś kto trzyma Twoje pieniądze. Nadmierna roszczeniowość źle się kończy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Kolega czekał prawie miesiąc (pisałem o tym). Kasa w końcu wróciła na konto gracza. Pograł troche, wypłacił (już nie na kartę a na konto). Tym razem w kilka dni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Odnosnie IP, to są inne metody identyfikacji (karta, dowód). Lepiej swoje racje wyłozyć w mailu niz w telefonicznej "pyskówce". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> LOL kolega wie lepiej widzę, jakbym bawił się w maile to bym sie bujał jak Twój kolo miesiąc, tak dotarłem do menadżera Betway, sprawa załatwiona, przeprosił za swojego pracownika i ok, co nie zmienia mojego zdania, że to słaby buk w mojej ocenie, traktujący Polaków jako potencjalnych zlodziei i raczej nie warto dłużej się z nim wiązać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Siemka teraz ladny jest bonus na betway moze mi ktos to bardziej przyblizyc i pwoeidziec do kiedy to.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Siemka teraz ladny jest bonus na betway moze mi ktos to bardziej przyblizyc i pwoeidziec do kiedy to. Informacji dotyczącej końca oferty bonusowej nie ma niestety w żadnym miejscu. Warunki obrotu są bardzo łatwe. Za każde 10 zł bonusu, zakład za 20zł.Zakłady muszą być po kursie wyższym lub równym 1,7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
jestem pod ogromnym wrazeniem betwaya.
wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na konto bankowe a tu dzis w poludnie juz zaksiegowana kasa w mbanku. takiej szybkosci to chyba jeszcze nikt nie mial.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|