|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a jakis bonusik maja na poczatek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117 |
nie maja, ale za to rekompensuja ci to swietnym supportem, duza oferta i niezlymi kursami- polecam, jesli szukasz porzadnego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
hockey jak mozesz odezwij sie domnie na gg mam pytanko odnosnie CB dzieki moj numer to 4077661 pozdraiwam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
mam pytanie...jaki dokument mozna im wyslac jezeli chodzi o rachunki... Ja takowych nie posiadam ale widze adres na moim billingu bankowym...czy on wystarczy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
mam pytanie...jaki dokument mozna im wyslac jezeli chodzi o rachunki... Ja takowych nie posiadam ale widze adres na moim billingu bankowym...czy on wystarczy?? haloo czy naprawde nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
O jakie rachunki ci chodzi moze skan dowodu chca jesli chcesz wyplate zrobic, piszesz troche nie jasno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
PILNE. czy mozna przelac kase z neteller do Cenreber jesli mamkontow w NEt. w dolarach a w Cb w euro? zostatnie automatycznie przewalutowane? Prosze o pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
O jakie rachunki ci chodzi moze skan dowodu chca jesli chcesz wyplate zrobic, piszesz troche nie jasno. chodzi mi o: A copy of a recent utilities bill that shows your current address details.
|
|
|
Link skopiowany do schowka