|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no mi nie pasi nie korzystam. nie wiem jerome czy zrozumiesz ale jak ktos studiuje politechnike to psychologiem nie bedzie.
A teraz 1/3 mecz.pl zadajcie sobie pytanie po co sie pchacie do bukmacherki skoro nie stawiacie pilki noznej ?
sorry za ot.zajmijmy sie bukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
no mi nie pasi nie korzystam. nie wiem jerome czy zrozumiesz ale jak ktos studiuje politechnike to psychologiem nie bedzie.
A teraz 1/3 mecz.pl zadajcie sobie pytanie po co sie pchacie do bukmacherki skoro nie stawiacie pilki noznej ?
sorry za ot.zajmijmy sie bukiem. ja pilki noznej nie stawiam prawie wogole (a jak stawiam to za bardzo male stawki) wole stawiac tenis i kosza, bo na tym sie znam (przynajmniej tak mi sie wydaje, ze sie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), stawiaj sobie to co lubisz, a nie obrazaj innych typerow dla ktorych bukmacherka to nie jest pilka nozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
echhhh podaj mi jaki chcesz sport chociazby 8 lige nowozelandzka baseballa (nie mam pojecia na czym ta gra polega), a ja ci powiem, ze w trakcie obrotu wiecej niz 5% nie strace.
PS nie stosujac zadnych sztuczek, ot tak jakbys sobie puscil 80 zdarzen z pilki noznej (po 10 zl) po kursie 1.7-1.9 z taki m bonusem na prawde musialbys byc baaardzo zdolny zeby wyjsc na minus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
yaahoo nie zbyt chyba zrozumiales loipopa, radze czytac cale watki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Jeżeli grasz tylko w Kasynie, lub w naszym serwisie Gier, będziesz musiał zagrać za kwotę 2000 złotych, a jeżeli grasz w naszym Pokerze, potrzebujesz zebrać tylko 200 punktów bonusowych
czyli wystarczy ze w BJ zrobie obrot za ok 500 EURO i moge wyplacic kase?? EE to mi sie podoba!!:)
chyba ze znow czegos nie jarze bo betway ma kilka hakow
p.s. nie widze aby pisalo cos o tym ze trza zrobic tylko 2 razy obrot!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
ja gram bejzbol,to tam mam 2 opcje wyniku...1 lub 2..bez remisu,a kursy nie gorsze,także to dla mnie wystarczający powód żeby olewać piłke nożną i wybierać bejzbol,a ze obrot bonusem wyglada jak wyglada to niestety wielu jak ja podziękuje za tą oferte... To Ciebie dotyczy punkt: Nie będzie możliwe dokonanie wypłaty twojego depozytu przed wypełnieniem powyższych wymagań, chyba że stracisz zaróno bonus, jak i swój własny depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Czy to ważne kto wypłaci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dlatego jak powiedzialem niestety nie skorzystam z etj ofert,chcialem wplacac na dniach,ale dobrze,że tu zagladnalem i zobaczylem aktualne bonusowe info,bo bym sie zawiodl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
dlatego jak powiedzialem niestety nie skorzystam z etj ofert,chcialem wplacac na dniach,ale dobrze,że tu zagladnalem i zobaczylem aktualne bonusowe info,bo bym sie zawiodl Niestety niewiele zrozumiałeś z wątku. Tak trudno zagrac w 3 bukach ? albo przegrać w BetWay by wgrać w bet* dowolna dystyplina. Przykład pierwszy z brzegu Nancy-Monako (08-05) 1 Bettson 3,00 x Bet-at-Home 2,90 2 BETWAY 3,10 i za 1,85 zł masz 800 zł obrotu i bonus uwolniony. Biorąc dowolny (losowo) mecz nie uzyskasz wiecej niz 5-10% straty (marża bukmacherów)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no dobra moment... a ejszcze taka sprawa ''Neteller i Moneybookers: Oferujemy bonus od depozytu poprzez Neteller i Moneybookers, ale warunkiem otrzymania bonusu jest zagranie zakładu za cała kwotę depozytu zanim prześlesz swoje zgłoszenie bonusowe pisząc na adres [email] [email protected].''[/email] ale ta cala kwote moge zagrac sobie na tenis, szachy, czy tez musze na pilke nozna o kursie 1.70 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
loipop: musisz zagrac to w zakladzie trojdroznym o kursie minimalnym 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Jak się wypełnia te wszystkie dane konta bankowego?
Mamy: Numer Konta - cały numer, czy tylko numer rachunku (16 cyfr)? Sort Code (wpisz xx) - xx Kod Banku (wpisz xx) - xx Numer Konta IBAN - i tutaj cały numer IBAN już Chodzi mi więc o "numer konta" - jakbym wpisywał cały numer konta, to byłoby przecież to samo co IBAN. Sort Code i Kod Banku rozumiem, że wpisujemy xx, a już system sam sobie pobiera te dane np. z numeru IBAN.
Jeszcze jedno: pobierają prowizję od wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Aha, i tak właściwie..... Rozpędziłem się tak z tym "sort code" - z tego co wiem, to numer rozliczeniowy banku. Jak sprawdzić go dla swojego banku (lub też czy w ogóle jest)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali: Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila: Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji. W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Pytanie o prowizję nieaktualne (nie pobierają przy wypłatach do UE). Cała reszta tak =)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
a minimalna stawka w betwayu to 1 zł czy 2 zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali: Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila: Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji. W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil. Support: "Tak. Zmiana regulaminu promocji nie dotyczy klientow, ktorzy wzieli w niej udzial przed zmiana regulaminu, byloby to nie na miejscu z naszej strony. Wszelkie zmiany regulaminu jakie ewnentualnie moga nastapic zawsze beda skutkowac z dniem ich wprowadzenia - nie wstecz." Zacytuj im to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
a minimalna stawka w betwayu to 1 zł czy 2 zł? Wydaje mi się ,że za 1 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
0.4zł to najmniejsza stawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali: Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila: Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji. W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil. Support: "Tak. Zmiana regulaminu promocji nie dotyczy klientow, ktorzy wzieli w niej udzial przed zmiana regulaminu, byloby to nie na miejscu z naszej strony. Wszelkie zmiany regulaminu jakie ewnentualnie moga nastapic zawsze beda skutkowac z dniem ich wprowadzenia - nie wstecz." Zacytuj im to. Teraz mam ich gdzieś - obróciłem już 6 stówek na piłce grając 1x2 u 3 buków. Straciłem w sumie jakieś 7% ale betway miał pecha - wszystkie wygrane są u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konto 1200 Jeszcze 2 stówki obrotu i wypłacam wszystko. Nie będę grał u aroganckich krętaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Dostałem od nich takiego emaila: "Witamy i dziekujemy za kontakt, Nowy regulamin obowiazuje od 27 lipca 2006r. Jezeli bedzie Pani/Pan miec dodatkowe pytania prosimy o zachowanie tresci tej korespondencji w kolejnym mailu.
Pozdrawiamy!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|