Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
#601112 28/07/2006 19:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
no mi nie pasi nie korzystam. nie wiem jerome czy zrozumiesz ale jak ktos studiuje politechnike to psychologiem nie bedzie.

A teraz 1/3 mecz.pl zadajcie sobie pytanie po co sie pchacie do bukmacherki skoro nie stawiacie pilki noznej ?

sorry za ot.zajmijmy sie bukiem.

Bonus: Unibet
#601113 28/07/2006 19:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
no mi nie pasi nie korzystam. nie wiem jerome czy zrozumiesz ale jak ktos studiuje politechnike to psychologiem nie bedzie.

A teraz 1/3 mecz.pl zadajcie sobie pytanie po co sie pchacie do bukmacherki skoro nie stawiacie pilki noznej ?

sorry za ot.zajmijmy sie bukiem.

ja pilki noznej nie stawiam prawie wogole (a jak stawiam to za bardzo male stawki) wole stawiac tenis i kosza, bo na tym sie znam (przynajmniej tak mi sie wydaje, ze sie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), stawiaj sobie to co lubisz, a nie obrazaj innych typerow dla ktorych bukmacherka to nie jest pilka nozna

#601114 28/07/2006 19:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
echhhh podaj mi jaki chcesz sport chociazby 8 lige nowozelandzka baseballa (nie mam pojecia na czym ta gra polega), a ja ci powiem, ze w trakcie obrotu wiecej niz 5% nie strace.


PS nie stosujac zadnych sztuczek, ot tak jakbys sobie puscil 80 zdarzen z pilki noznej (po 10 zl) po kursie 1.7-1.9 z taki m bonusem na prawde musialbys byc baaardzo zdolny zeby wyjsc na minus.

#601115 28/07/2006 20:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
yaahoo nie zbyt chyba zrozumiales loipopa, radze czytac cale watki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601116 28/07/2006 20:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Jeżeli grasz tylko w Kasynie, lub w naszym serwisie Gier, będziesz musiał zagrać za kwotę 2000 złotych, a jeżeli grasz w naszym Pokerze, potrzebujesz zebrać tylko 200 punktów bonusowych


czyli wystarczy ze w BJ zrobie obrot za ok 500 EURO i moge wyplacic kase?? EE to mi sie podoba!!:)

chyba ze znow czegos nie jarze bo betway ma kilka hakow

p.s. nie widze aby pisalo cos o tym ze trza zrobic tylko 2 razy obrot!!

#601117 28/07/2006 21:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
ja gram bejzbol,to tam mam 2 opcje wyniku...1 lub 2..bez remisu,a kursy nie gorsze,także to dla mnie wystarczający powód żeby olewać piłke nożną i wybierać bejzbol,a ze obrot bonusem wyglada jak wyglada to niestety wielu jak ja podziękuje za tą oferte...

To Ciebie dotyczy punkt:

Nie będzie możliwe dokonanie wypłaty twojego depozytu przed wypełnieniem powyższych wymagań, chyba że stracisz zaróno bonus, jak i swój własny depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Czy to ważne kto wypłaci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#601118 28/07/2006 23:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
dlatego jak powiedzialem niestety nie skorzystam z etj ofert,chcialem wplacac na dniach,ale dobrze,że tu zagladnalem i zobaczylem aktualne bonusowe info,bo bym sie zawiodl

#601119 29/07/2006 22:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
dlatego jak powiedzialem niestety nie skorzystam z etj ofert,chcialem wplacac na dniach,ale dobrze,że tu zagladnalem i zobaczylem aktualne bonusowe info,bo bym sie zawiodl
Niestety niewiele zrozumiałeś z wątku.
Tak trudno zagrac w 3 bukach ?
albo przegrać w BetWay by wgrać w bet* dowolna dystyplina.

Przykład pierwszy z brzegu Nancy-Monako (08-05)
1 Bettson 3,00
x Bet-at-Home 2,90
2 BETWAY 3,10
i za 1,85 zł masz 800 zł obrotu i bonus uwolniony.
Biorąc dowolny (losowo) mecz nie uzyskasz wiecej niz 5-10% straty (marża bukmacherów)

#601120 31/07/2006 05:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
no dobra moment... a ejszcze taka sprawa

''Neteller i Moneybookers: Oferujemy bonus od depozytu poprzez Neteller i Moneybookers, ale warunkiem otrzymania bonusu jest zagranie zakładu za cała kwotę depozytu zanim prześlesz swoje zgłoszenie bonusowe pisząc na adres [email][email protected].''[/email]

ale ta cala kwote moge zagrac sobie na tenis, szachy, czy tez musze na pilke nozna o kursie 1.70 ?

#601121 31/07/2006 05:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
loipop: musisz zagrac to w zakladzie trojdroznym o kursie minimalnym 1.7

#601122 31/07/2006 07:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Jak się wypełnia te wszystkie dane konta bankowego?

Mamy:
Numer Konta - cały numer, czy tylko numer rachunku (16 cyfr)?
Sort Code (wpisz xx) - xx
Kod Banku (wpisz xx) - xx
Numer Konta IBAN - i tutaj cały numer IBAN już
Chodzi mi więc o "numer konta" - jakbym wpisywał cały numer konta, to byłoby przecież to samo co IBAN. Sort Code i Kod Banku rozumiem, że wpisujemy xx, a już system sam sobie pobiera te dane np. z numeru IBAN.

Jeszcze jedno: pobierają prowizję od wypłaty?

#601123 31/07/2006 07:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Aha, i tak właściwie..... Rozpędziłem się tak z tym "sort code" - z tego co wiem, to numer rozliczeniowy banku. Jak sprawdzić go dla swojego banku (lub też czy w ogóle jest)?

#601124 31/07/2006 07:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali:
Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila:
Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji.
W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil.

#601125 31/07/2006 08:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Pytanie o prowizję nieaktualne (nie pobierają przy wypłatach do UE). Cała reszta tak =)

#601126 31/07/2006 10:27
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
a minimalna stawka w betwayu to 1 zł czy 2 zł?

#601127 31/07/2006 11:26
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali:
Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila:
Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji.
W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil.


Support:

"Tak. Zmiana regulaminu promocji nie dotyczy klientow, ktorzy wzieli w niej
udzial przed zmiana regulaminu, byloby to nie na miejscu z naszej strony.
Wszelkie zmiany regulaminu jakie ewnentualnie moga nastapic zawsze beda
skutkowac z dniem ich wprowadzenia - nie wstecz."
Zacytuj im to.

#601128 31/07/2006 11:30
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
a minimalna stawka w betwayu to 1 zł czy 2 zł?

Wydaje mi się ,że za 1 zl.

#601129 31/07/2006 11:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
0.4zł to najmniejsza stawka

#601130 31/07/2006 11:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
Quote
No cóż troszkę się nieelegancko zachowali:
Zaksięgowali wpłatę w czwartek zaraz dopisali bonus. Wtedy jeszcze był stary regulamin. W piątek rano wysłałem maila z pytaniem czy skoro dostałem bonusa przed wprowadzeniem nowych reguł obrotu to muszę się do nich stosować. I tu wychodzi buractwo Panów z betway. W sobotę (po 2 dniach)przysłali info o dopisaniu bonusa wraz z linkiem do nowego regulaminu a godzinę później takiego maila:
Obowiazuje Pana nowy regulamin promocji.
W momencie przyznania bonusu wyslalem powiadomienie o fakcie podwojenia depozytu wraz z linkiem do regulamiu i prosba o zapoznanie sie z nim - najwidoczniej Pan tego nie zrobil.


Support:

"Tak. Zmiana regulaminu promocji nie dotyczy klientow, ktorzy wzieli w niej
udzial przed zmiana regulaminu, byloby to nie na miejscu z naszej strony.
Wszelkie zmiany regulaminu jakie ewnentualnie moga nastapic zawsze beda
skutkowac z dniem ich wprowadzenia - nie wstecz."
Zacytuj im to.
Teraz mam ich gdzieś - obróciłem już 6 stówek na piłce grając 1x2 u 3 buków. Straciłem w sumie jakieś 7% ale betway miał pecha - wszystkie wygrane są u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konto 1200 Jeszcze 2 stówki obrotu i wypłacam wszystko. Nie będę grał u aroganckich krętaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#601131 31/07/2006 12:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Dostałem od nich takiego emaila:
"Witamy i dziekujemy za kontakt,
Nowy regulamin obowiazuje od 27 lipca 2006r.
Jezeli bedzie Pani/Pan miec dodatkowe pytania prosimy o zachowanie tresci tej korespondencji w kolejnym mailu.

Pozdrawiamy!

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1