|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
czy przesłanie skanu dowodu wpłaty, przyspieszy zaksięgowanie pieniążków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Ile idzie wypłata z Betweya na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ile idzie wypłata z Betweya na konto bankowe? 2-5 dni, odliczajac dzien zlecenia wyplaty wg informacji na stronie. Realia zas sa takie ze idzie 2-3 dni odliczajac dzien zlecenia wyplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .
czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
ile razy trzeba obrocic depozytem i bonusem przed wyplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
ile razy trzeba obrocic depozytem i bonusem przed wyplata? przecież w regulaminie masz to pięknie wytłumaczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
a mozesz przytoczyc mi funkje forum?Wg mnie jest miedzy innymi do zadawania takich pytan w celu upewnienia sie co i jak.Po co w ogole takie posty człowieku piszesz?bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
a mozesz przytoczyc mi funkje forum?Wg mnie jest miedzy innymi do zadawania takich pytan w celu upewnienia sie co i jak.Po co w ogole takie posty człowieku piszesz?bez odbioru Po prostu jestem zdania, że najpierw należy poczytać regulamin na stronie buka, a dopiero potem zadawać pytania (i to konkretne). "Przykład: Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus. W tej chwili masz już 200 złotych na swoim koncie gracza. Zanim dokonasz wypłaty jakiejkolwiek kwoty pieniędzy, musisz najpierw zagrać zakłady w co najmniej jednym, lub więcej z naszych produktów i uwolnić bonus zgodnie z kalkulacją przedstawioną powyżej. Jeżeli chcesz tylko grać w naszym serwisie bukmacherskim, musisz zagrać zakłady trójdrożne 1x2, np. Piłki Nożnej za ogólną kwotę 200 złotych, po kursie 1.70, lub większym. Kiedy tego dokonasz, możesz dowolnie dysponować zarówno swoim depozytem (100 złotych), jak i otrzymanym od nas bonusem (100 złotych). " Jaśniej już się chyba nie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .
czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .
czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu. dziex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)
Kod Pocztowy Banku:
Numer Konta*
Sort Code (wpisz xx)*
Kod Banku (wpisz xx)*
- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto???
dzieki z gory za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
a wiec zaistniala taka sprawa.
Wplacilem wczoraj 400zl poprzez mb.Postawilem zgodnie z zasadami na pile nozna kurs wyzszy niz ..bla bla bla . Wysylam im maila z loginem i kwota....i zostaje mi przyznany bonus 100% w wysokosci .... 200zl (?) Wyslalem oczywiscie maila z pytaniem czemu tak jest.. moze nie zrozumialem zasad ? Support odpisal w te o to slowy...
''
Witamy i dziekujemy za kontakt,
Bonus moze zostac przyznany jesli spelnione zostana wymagania odnosnie jego obrotu. Zanim zostanie wyslane do nas poczta elektroniczna zgloszenie bonusowe nalezy
Za kazde uzyskane 10 zlotych bonusu, ktore chcesz uwolnic :
Zaklady sportowe: zagraj za 20 zl Poker: Zdobadz 10 Punktow Bonusowych Kasyno: Zagraj za 100 zlotych Gry: Zagraj za 100 zlotych
W Pana przypadku zostalo wplacone 400 zl i za tyle zgrany zostal zaklad - po czym wyslane zostalo zgloszenie bonusowe, ktore uprawnialo do bonusu w wysokosci 200 zl - taki wlasnie zostal przyznany.
Mozna grac wszyskie zaklady. Nie koliduje to w zaden sposob, Pan juz otrzymal bonus.''
No to w koncu co... to pisac ze jest 50% bonusu. Nie rozumiem calej tej sytuacji i mam ochote ich strasznie ograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś czyli od poczatku bym musial dac 800 zl ? dobra niech moj przyklad bedzie przestroga dla innych ... dzx za wytlumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś że co?? Ja korzystałem na początku tej promocji. Wpłaciłem kartą 400 i dostałem dugie tyle.. Co w takim razie oznaczają fragmenty? : "Dajemy ci 100% bonus od twojego pierwszego depozytu ; Otrzymaj aż do 400 złotych!" i "Podwoimy twój depozyt nawet do kwoty 400 złotych w przeciągu 24 godzin." ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
a także ": Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus."
ps. przepraszam za 2 post
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
witam!Wplacalem kase z zachodniego...po jakim czasie zaksieguja mi na koncie w betway?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
a także ": Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus."
ps. przepraszam za 2 post Następujące przepisy obowiązują w ofercie bonusowej: Oferta dotyczy depozytów dokonanych kartami kredytowymi VISA/Mastercard należącymi do właścicieli kont gracza, oraz wpłat na konto bankowe. Neteller i Moneybookers: Oferujemy bonus od depozytu poprzez Neteller i Moneybookers, ale warunkiem otrzymania bonusu jest zagranie zakładu za cała kwotę depozytu zanim prześlesz swoje zgłoszenie bonusowe pisząc na adres [email][email protected].[/email] wpłaty przez NT i MB są inaczej traktowane a nie kazdy to wie Formalnie ok ale niesmak (-200 zł) pewnie pozostaje. (lepsze i gorsze depozyty) Lepiej wpłacać kartą. O przelewie nic nie ma ale bonus dopisują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
a wiec zaistniala taka sprawa.
Wplacilem wczoraj 400zl poprzez mb.Postawilem zgodnie z zasadami na pile nozna kurs wyzszy niz ..bla bla bla . Wysylam im maila z loginem i kwota....i zostaje mi przyznany bonus 100% w wysokosci .... 200zl (?) Wyslalem oczywiscie maila z pytaniem czemu tak jest.. moze nie zrozumialem zasad ? Support odpisal w te o to slowy...
''
Witamy i dziekujemy za kontakt,
Bonus moze zostac przyznany jesli spelnione zostana wymagania odnosnie jego obrotu. Zanim zostanie wyslane do nas poczta elektroniczna zgloszenie bonusowe nalezy
Za kazde uzyskane 10 zlotych bonusu, ktore chcesz uwolnic :
Zaklady sportowe: zagraj za 20 zl Poker: Zdobadz 10 Punktow Bonusowych Kasyno: Zagraj za 100 zlotych Gry: Zagraj za 100 zlotych
W Pana przypadku zostalo wplacone 400 zl i za tyle zgrany zostal zaklad - po czym wyslane zostalo zgloszenie bonusowe, ktore uprawnialo do bonusu w wysokosci 200 zl - taki wlasnie zostal przyznany.
Mozna grac wszyskie zaklady. Nie koliduje to w zaden sposob, Pan juz otrzymal bonus.''
No to w koncu co... to pisac ze jest 50% bonusu. Nie rozumiem calej tej sytuacji i mam ochote ich strasznie ograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Hmm... to ja juz nic nie rozumiem, moze mi ktos to jakos sensownie wytlumaczy. Ja takze wplacalem kase za posrednictwem moneybookers, przeczytalem regulamin bardzo uwaznie i pisze tam ze jesli wplacamy za posrednictwem moneybookers to przed zgloszeniem sie po bonus trzeba zagrac za kwote calego depozytu. Nie ma tam podanego warunku ze zaklad ten musi byc po kursie 1,7. Czyli zeby otrzymac ten bonus musze zagrac 2 zaklady po 400zl po kursie min 1,7 i wtedy wyslac do nich maila?? Czy moze to bys wiecej zakladow ktore lacznie dadza 800zl?? z gory dzieki za wasza pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
chyba bys musial za 800 odrazu zagrac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|