Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
#601132 31/07/2006 13:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
czy przesłanie skanu dowodu wpłaty, przyspieszy zaksięgowanie pieniążków?

Bonus: Unibet
#601133 31/07/2006 15:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Ile idzie wypłata z Betweya na konto bankowe?

#601134 31/07/2006 19:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Ile idzie wypłata z Betweya na konto bankowe?
2-5 dni, odliczajac dzien zlecenia wyplaty wg informacji na stronie.
Realia zas sa takie ze idzie 2-3 dni odliczajac dzien zlecenia wyplaty.

#601135 31/07/2006 20:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .

czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#601136 31/07/2006 20:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
ile razy trzeba obrocic depozytem i bonusem przed wyplata?

#601137 31/07/2006 20:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
ile razy trzeba obrocic depozytem i bonusem przed wyplata?
przecież w regulaminie masz to pięknie wytłumaczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#601138 31/07/2006 20:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
a mozesz przytoczyc mi funkje forum?Wg mnie jest miedzy innymi do zadawania takich pytan w celu upewnienia sie co i jak.Po co w ogole takie posty człowieku piszesz?bez odbioru

#601139 31/07/2006 20:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
a mozesz przytoczyc mi funkje forum?Wg mnie jest miedzy innymi do zadawania takich pytan w celu upewnienia sie co i jak.Po co w ogole takie posty człowieku piszesz?bez odbioru
Po prostu jestem zdania, że najpierw należy poczytać regulamin na stronie buka, a dopiero potem zadawać pytania (i to konkretne).

"Przykład: Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus. W tej chwili masz już 200 złotych na swoim koncie gracza. Zanim dokonasz wypłaty jakiejkolwiek kwoty pieniędzy, musisz najpierw zagrać zakłady w co najmniej jednym, lub więcej z naszych produktów i uwolnić bonus zgodnie z kalkulacją przedstawioną powyżej. Jeżeli chcesz tylko grać w naszym serwisie bukmacherskim, musisz zagrać zakłady trójdrożne 1x2, np. Piłki Nożnej za ogólną kwotę 200 złotych, po kursie 1.70, lub większym. Kiedy tego dokonasz, możesz dowolnie dysponować zarówno swoim depozytem (100 złotych), jak i otrzymanym od nas bonusem (100 złotych). "

Jaśniej już się chyba nie da.

#601140 31/07/2006 20:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .

czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu.

#601141 31/07/2006 20:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Quote
ja mam pytanie chyba juz czesto walkowane ale jak ktos moze to niech odp .

czy jak jeszcze nie obrocilem bonusu , moge grac inne zdarzenia ...np siatkowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mozesz grac siatka jak i tenisa i cokolwiek chcesz ale nie licza sie one do obrotu.

dziex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601142 01/08/2006 08:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)

Kod Pocztowy Banku:

Numer Konta*

Sort Code (wpisz xx)*

Kod Banku (wpisz xx)*


- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto???


dzieki z gory za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601143 01/08/2006 09:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a wiec zaistniala taka sprawa.

Wplacilem wczoraj 400zl poprzez mb.Postawilem zgodnie z zasadami na pile nozna kurs wyzszy niz ..bla bla bla . Wysylam im maila z loginem i kwota....i zostaje mi przyznany bonus 100% w wysokosci .... 200zl (?) Wyslalem oczywiscie maila z pytaniem czemu tak jest.. moze nie zrozumialem zasad ? Support odpisal w te o to slowy...

''

Witamy i dziekujemy za kontakt,



Bonus moze zostac przyznany jesli spelnione zostana wymagania odnosnie
jego obrotu. Zanim zostanie wyslane do nas poczta elektroniczna zgloszenie
bonusowe nalezy

Za kazde uzyskane 10 zlotych bonusu, ktore chcesz uwolnic :

Zaklady sportowe: zagraj za 20 zl
Poker: Zdobadz 10 Punktow Bonusowych
Kasyno: Zagraj za 100 zlotych
Gry: Zagraj za 100 zlotych

W Pana przypadku zostalo wplacone 400 zl i za tyle zgrany zostal zaklad -
po czym wyslane zostalo zgloszenie bonusowe, ktore uprawnialo do bonusu w
wysokosci 200 zl - taki wlasnie zostal przyznany.

Mozna grac wszyskie zaklady. Nie koliduje to w zaden sposob, Pan juz
otrzymal bonus.''

No to w koncu co... to pisac ze jest 50% bonusu. Nie rozumiem calej tej sytuacji i mam ochote ich strasznie ograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#601144 01/08/2006 09:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś

#601145 01/08/2006 09:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś

czyli od poczatku bym musial dac 800 zl ? dobra niech moj przyklad bedzie przestroga dla innych ...

dzx za wytlumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601146 01/08/2006 10:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
100% dają tylko wpłacając przez MB, NT trzeba wcześniej zagrać za 800, żeby uwolnić bonus. Ty zagrałeś za 400 więc uwolniłeś połowę a drugą połowe zmarnowałeś
że co?? Ja korzystałem na początku tej promocji. Wpłaciłem kartą 400 i dostałem dugie tyle..

Co w takim razie oznaczają fragmenty? :
"Dajemy ci 100% bonus od twojego pierwszego depozytu ; Otrzymaj aż do 400 złotych!"

i

"Podwoimy twój depozyt nawet do kwoty 400 złotych w przeciągu 24 godzin." ?????

#601147 01/08/2006 10:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
a także ": Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus."

ps. przepraszam za 2 post

#601148 01/08/2006 12:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
witam!Wplacalem kase z zachodniego...po jakim czasie zaksieguja mi na koncie w betway?

#601149 01/08/2006 16:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
a także ": Dokonujesz depozytu w kwocie 100 złotych i otrzymujesz dodatkowe 100 złotych jako bonus."

ps. przepraszam za 2 post
Następujące przepisy obowiązują w ofercie bonusowej:
Oferta dotyczy depozytów dokonanych kartami kredytowymi VISA/Mastercard należącymi do właścicieli kont gracza, oraz wpłat na konto bankowe.
Neteller i Moneybookers: Oferujemy bonus od depozytu poprzez Neteller i Moneybookers, ale warunkiem otrzymania bonusu jest zagranie zakładu za cała kwotę depozytu zanim prześlesz swoje zgłoszenie bonusowe pisząc na adres [email][email protected].
[/email]

wpłaty przez NT i MB są inaczej traktowane a nie kazdy to wie
Formalnie ok ale niesmak (-200 zł) pewnie pozostaje.
(lepsze i gorsze depozyty)
Lepiej wpłacać kartą. O przelewie nic nie ma ale bonus dopisują.

#601150 01/08/2006 16:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Quote
a wiec zaistniala taka sprawa.

Wplacilem wczoraj 400zl poprzez mb.Postawilem zgodnie z zasadami na pile nozna kurs wyzszy niz ..bla bla bla . Wysylam im maila z loginem i kwota....i zostaje mi przyznany bonus 100% w wysokosci .... 200zl (?) Wyslalem oczywiscie maila z pytaniem czemu tak jest.. moze nie zrozumialem zasad ? Support odpisal w te o to slowy...

''

Witamy i dziekujemy za kontakt,



Bonus moze zostac przyznany jesli spelnione zostana wymagania odnosnie
jego obrotu. Zanim zostanie wyslane do nas poczta elektroniczna zgloszenie
bonusowe nalezy

Za kazde uzyskane 10 zlotych bonusu, ktore chcesz uwolnic :

Zaklady sportowe: zagraj za 20 zl
Poker: Zdobadz 10 Punktow Bonusowych
Kasyno: Zagraj za 100 zlotych
Gry: Zagraj za 100 zlotych

W Pana przypadku zostalo wplacone 400 zl i za tyle zgrany zostal zaklad -
po czym wyslane zostalo zgloszenie bonusowe, ktore uprawnialo do bonusu w
wysokosci 200 zl - taki wlasnie zostal przyznany.

Mozna grac wszyskie zaklady. Nie koliduje to w zaden sposob, Pan juz
otrzymal bonus.''

No to w koncu co... to pisac ze jest 50% bonusu. Nie rozumiem calej tej sytuacji i mam ochote ich strasznie ograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Hmm... to ja juz nic nie rozumiem, moze mi ktos to jakos sensownie wytlumaczy. Ja takze wplacalem kase za posrednictwem moneybookers, przeczytalem regulamin bardzo uwaznie i pisze tam ze jesli wplacamy za posrednictwem moneybookers to przed zgloszeniem sie po bonus trzeba zagrac za kwote calego depozytu. Nie ma tam podanego warunku ze zaklad ten musi byc po kursie 1,7. Czyli zeby otrzymac ten bonus musze zagrac 2 zaklady po 400zl po kursie min 1,7 i wtedy wyslac do nich maila?? Czy moze to bys wiecej zakladow ktore lacznie dadza 800zl?? z gory dzieki za wasza pomoc

#601151 01/08/2006 16:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
chyba bys musial za 800 odrazu zagrac

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1