|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Pasowaly by cos dzisiaj wygrac... Tylko w co uderzyc  spróbuj Kometę(czeski hokej) to ja moze polecę cos z PLH Tychy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  tak jak wczoraj Legia X2 sedziowie byli nie przychylni dlatego nie weszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  tak jak wczoraj Legia X2 sedziowie byli nie przychylni dlatego nie weszlo  nie chcę być złośliwy, ale dla Ciebie to dość często są nieprzychylni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Pasowaly by cos dzisiaj wygrac... Tylko w co uderzyc  spróbuj Kometę(czeski hokej) to ja moze polecę cos z PLH Tychy cynę masz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  tak jak wczoraj Legia X2 sedziowie byli nie przychylni dlatego nie weszlo  Ale w ktorym momencie? W 2 polowie grali jak pizdy, po straconej bramce zamiast isc do przodu bo nie mieli juz nic do stracenia to klepali na wlasnej polowie od obroncy do obroncy... Beznadzieja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Pasowaly by cos dzisiaj wygrac... Tylko w co uderzyc  spróbuj Kometę(czeski hokej) to ja moze polecę cos z PLH Tychy cynę masz?  mam nawet z handi ale ja wole zwykly win
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Aro siedzisz troche w hokeju ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
szkoda, że wcześniej nie dałeś znać,
bo już zagrałem to co miałem zagrać, a widzę że kurs całkiem fajny, do dubelka jak znalazł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Aro siedzisz troche w hokeju ? ostatnio trochę grywam, ale jakimś expertem w tym nie jestem ruski w tym sezonie już dał trochę zarobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Aro siedzisz troche w hokeju ? ostatnio trochę grywam, ale jakimś expertem w tym nie jestem ruski w tym sezonie już dał trochę zarobić bylo pytac  A ja sie jeszcze zastanawiam nad Karlskona... Kurs leci w dol i nie wiem czy warto ML jeszcze dac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Łuki a Ty sklad Krynicy widzial ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Łuki a Ty sklad Krynicy widzial ? czekalem az sie odezwiesz Wiem ze Laskowski przeszedl i Odrobny Ale bez przesady ze Tyszanie nie ogarna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Łuki a Ty sklad Krynicy widzial ? czekalem az sie odezwiesz Wiem ze Laskowski przeszedl i Odrobny Ale bez przesady ze Tyszanie nie ogarna oj powoli powoli Odrobny, Laszkiewicz, Kolusz, Zapała, Pasiut, Besch, Łopuski, Janin z AJHL, Milovanovic, Jemielin z 2 ligi rosyjskiej, Skrzypkowski, Dziubinski - DREAM TEAM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
GKS powinien wygrac, ale czy to taka peffa to smiem watpic Panie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Łuki a Ty sklad Krynicy widzial ? czekalem az sie odezwiesz Wiem ze Laskowski przeszedl i Odrobny Ale bez przesady ze Tyszanie nie ogarna oj powoli powoli Odrobny, Laszkiewicz, Kolusz, Zapała, Pasiut, Besch, Łopuski, Janin z AJHL, Milovanovic, Jemielin z 2 ligi rosyjskiej, Skrzypkowski, Dziubinski - DREAM TEAM  podobno graja na 2.5 piatki wytrzymaja kondycyjnie ? Ciekawe jak dlugo tak pociagna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w tym bym upatrywal wlasnie szanse, ze moga nie wytrzymac 60 min z Tyszanami grajac na dwie mocne piatki  ale koniec OT bo nas wyrzuca zaraz z pilki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
GKS powinien wygrac, ale czy to taka peffa to smiem watpic Panie  Nie napisalem ze to peffka A ja Bager cos poleca to niech sie liczy ze jak wdupca to ma jaja obciete 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  JAk byś mi wytłumaczył ``perełkę`` LECH na dziś ? Czy się kierujesz ? Nazwą drużyny ? Bo nie moge się połapać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Osasuna Lech St Etienne Sparta Lens  perelki na dzis  JAk byś mi wytłumaczył ``perełkę`` LECH na dziś ? Czy się kierujesz ? Nazwą drużyny ? Bo nie moge się połapać bts
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|