|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
na piascie goli jeszcze bedzie obie obrony dno
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
no 4 rożny....nie jest tragicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
i kwestia jest czy Widzew zrobi btsa ...... a tu może być różnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
i kwestia jest czy Widzew zrobi btsa ...... a tu może być różnie piast w obronie nie blyszczy visniakovs juz mial setke mysle ze ukuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
kolonia ov 0,5ht gogo 1,83 mocniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
PANOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE KURS - TERAZ LIVE 1,57 zapraszam do obstawienia: Lokomotiva vs. Hrvatski Dragovoljac typ: 0ver16,5 rożnegogospodarze cisną i cisną a to przeciwnik zamkniety jak w zamku tylko piłki wybija na rozne;) obecnie jest 11 rożnych  wiec do szczescia brakuje tylko 6 sztuk!!! trener Lokomotivu mało nie pozabija ich ja mocniej nie przycisna;) zwłaszcza ,ze dostaja 0-1 pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
PANOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE KURS - TERAZ LIVE 1,57 zapraszam do obstawienia: Lokomotiva vs. Hrvatski Dragovoljac typ: 0ver16,5 rożnegogospodarze cisną i cisną a to przeciwnik zamkniety jak w zamku tylko piłki wybija na rozne;) obecnie jest 11 rożnych  wiec do szczescia brakuje tylko 6 sztuk!!! trener Lokomotivu mało nie pozabija ich ja mocniej nie przycisna;) zwłaszcza ,ze dostaja 0-1 pozdr hahahahaha tomislav uradowany:) 1-1 gollllll 46 minuta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
PANOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE KURS - TERAZ LIVE 1,57 zapraszam do obstawienia: Lokomotiva vs. Hrvatski Dragovoljac typ: 0ver16,5 rożnegogospodarze cisną i cisną a to przeciwnik zamkniety jak w zamku tylko piłki wybija na rozne;) obecnie jest 11 rożnych  wiec do szczescia brakuje tylko 6 sztuk!!! trener Lokomotivu mało nie pozabija ich ja mocniej nie przycisna;) zwłaszcza ,ze dostaja 0-1 pozdr 1,90 kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
PANOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE KURS - TERAZ LIVE 1,57 zapraszam do obstawienia: Lokomotiva vs. Hrvatski Dragovoljac typ: 0ver16,5 rożnegogospodarze cisną i cisną a to przeciwnik zamkniety jak w zamku tylko piłki wybija na rozne;) obecnie jest 11 rożnych  wiec do szczescia brakuje tylko 6 sztuk!!! trener Lokomotivu mało nie pozabija ich ja mocniej nie przycisna;) zwłaszcza ,ze dostaja 0-1 pozdr hahahahaha tomislav uradowany:) 1-1 gollllll 46 minuta 1 Powyżej 17.5 NK Lokomotiva Zagreb v Hrvatski Dragovoljac (Azjatyckie rzuty rożne) 20/09/2013 Brak 2.025 Odbędzie się Stawka: 200,00 Zwrot: 405,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Choć z doświadczenia wiem, że jesli w jednej połowie jest dużo rożnych to w drugiej już 3-4 max :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
RED CARD MIELCARZ......który to już raz Mielcarz głupio osłabia zespół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
czyżby under w Poznaniu?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Choć z doświadczenia wiem, że jesli w jednej połowie jest dużo rożnych to w drugiej już 3-4 max :/ mimi to dalej licze na over16,5 i zycze Ci by wszedł ten 17,5  dla mnie powinno to wejsc 90%,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Skonto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Choć z doświadczenia wiem, że jesli w jednej połowie jest dużo rożnych to w drugiej już 3-4 max :/ mimi to dalej licze na over16,5 i zycze Ci by wszedł ten 17,5  dla mnie powinno to wejsc 90%, fa.x. mam nadzieje ,ze nie wykraczesz;D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jutro derby  mocno 1-1 / 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Choć z doświadczenia wiem, że jesli w jednej połowie jest dużo rożnych to w drugiej już 3-4 max :/ mimi to dalej licze na over16,5 i zycze Ci by wszedł ten 17,5  dla mnie powinno to wejsc 90%, to sie nazywa 16 roznych ;( fa.x. mam nadzieje ,ze nie wykraczesz;D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|