Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#601425 22/07/2006 21:35
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
EXPEKT po prostu przegiął pałe!!!!!!!!!!

Wchodzą na ofertę Expekt patrze na koszykówkę i widze, że jest 19 godzina, a oni maja jeszcze w ofercie mecz SERBIA-WŁOCHY (u-18), który zaczął się o 17.00
Sprawdzam wynik i SERBIA wygrała 89-81 , znając wynik postawiłem ,że WŁOCHY nie przegrają 9 punktami za 200zł wyszło mi 370zł. Myślałem że albo uznaja albo wrócą kase!

Sprawdzam teraz a tu MASAKRA , kupon policzyli mi po kursie 1,00 czyli powinni mi oddać 200zł, a tu nie oddali moich 200zł , ale patrze dalej i zamiast na WŁOCHÓW czyli 2 to co ja postawiłem pisze że dałem na SERBIE czyli 1 !!!!!!!!!!!!!

No bez jaj gram za 200zł to patrze na co daje , nawet nie przysłali rozliczenia na mój adres e-mail!!!!!!!!!

Co mam zrobić i jaki to im napisać?????

Bonus: Unibet
#601426 22/07/2006 21:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac??

#601427 22/07/2006 21:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac??
Pomijam już fakt co zrobił quantanamo ale post Klayman;a zwalił mnie z nóg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co to ma byc ? Pierwsze Polskie zdanie z buli Henrykowskiej ? Czytałem pięć razy i dalej nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#601428 22/07/2006 21:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac??
Pomijam już fakt co zrobił quantanamo ale post Klayman;a zwalił mnie z nóg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co to ma byc ? Pierwsze Polskie zdanie z buli Henrykowskiej ? Czytałem pięć razy i dalej nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

jest sobota wieczor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec taki styl pisania mnie nie dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



@quantanamo
ja na miejscu expekta zablokowal bym Ci jeszcze konto bez mozliwosci odzyskania kasy, ktora na nim byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601429 22/07/2006 21:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
EXPEKT po prostu przegiął pałe!!!!!!!!!!

Wchodzą na ofertę Expekt patrze na koszykówkę i widze, że jest 19 godzina, a oni maja jeszcze w ofercie mecz SERBIA-WŁOCHY (u-18), który zaczął się o 17.00
Sprawdzam wynik i SERBIA wygrała 89-81 , znając wynik postawiłem ,że WŁOCHY nie przegrają 9 punktami za 200zł wyszło mi 370zł. Myślałem że albo uznaja albo wrócą kase!

Sprawdzam teraz a tu MASAKRA , kupon policzyli mi po kursie 1,00 czyli powinni mi oddać 200zł, a tu nie oddali moich 200zł , ale patrze dalej i zamiast na WŁOCHÓW czyli 2 to co ja postawiłem pisze że dałem na SERBIE czyli 1 !!!!!!!!!!!!!

No bez jaj gram za 200zł to patrze na co daje , nawet nie przysłali rozliczenia na mój adres e-mail!!!!!!!!!

Co mam zrobić i jaki to im napisać?????

napisz prawde:
"witam, chcialem was oszukac, ale mi nie wyszlo, oddacie mi moja kase?"

#601430 22/07/2006 21:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb...

#601431 22/07/2006 22:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb...

jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601432 22/07/2006 22:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb...

jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bez tego "nie" ma byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sobota wieczor i zdania nie ukladaja mi sie plynnie

#601433 22/07/2006 22:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
oj koles koleś jakoś nie mam czasu sprawdzać kiedy zaczyna sie każdy mecz!! to po co expekt daje obok godziny po to żeby czasem ktoś puścił mecz po jego zakończeniu ??? a zreszta widze ze ty jesteś mega UCZCIWY ....... to forum chyba jest jak wygrać kase u bukmachera a nie jak bukmacher ma wydoić ciebie....... dobra kończe bo mam dość powodzenia w dalszej znajomości z EXPEKT !!!! jesteś uczciwy i dużo u nich wygrywasz!!! bardzo sie ciesze .....pozdro

#601434 22/07/2006 22:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
oj koles koleś jakoś nie mam czasu sprawdzać kiedy zaczyna sie każdy mecz!! to po co expekt daje obok godziny po to żeby czasem ktoś puścił mecz po jego zakończeniu ???
przeciez sam pisales, ze celowo zagrales ten zaklad znajac wynik
Quote
a zreszta widze ze ty jesteś mega UCZCIWY ....... to forum chyba jest jak wygrać kase u bukmachera a nie jak bukmacher ma wydoić ciebie....... dobra kończe bo mam dość powodzenia w dalszej znajomości z EXPEKT !!!! jesteś uczciwy i dużo u nich wygrywasz!!! bardzo sie ciesze .....pozdro

mega UCZCIWY to nie jestem, ale staram sie nie oszukiwac, co do wygrywania u nich to ja tam gram dosc zadko i duuuzo to nie wygrywam, tylko zaklady na NBA u nich gram, maja dosc ciekawa oferte i niska marże na ta lige

#601435 22/07/2006 22:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Ale sie skompromitowalem swoim postem..

#601436 22/07/2006 22:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Ale sie skompromitowalem swoim postem..
Wyluzuj KlaymanPL nikt nie jest idealny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601437 22/07/2006 22:45
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Nie bede rozstrzasal czy dobrze jest grac zaczete mecze czy nie(chociaz ja uwazam ze grac mozna wszystko co jest w ofercie), ale wiem ze expekt oszukuje. Dawno temu jak u nich gralem, zagralem spotkanie golfa ktore na pewno bylo zakladem dwudrogowym, a oni po zakonczeniu powiedzieli mi ze zaklad byl trzydrogowy i wtopa. Mielem kilka dziwnych przypadkow z nimi i mam bardzo zle zdanie o tym (z)buku.

#601438 27/07/2006 08:46
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601439 27/07/2006 11:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
pomylił się expekt a nie klient, a od kiedy to klient ma ponosic straty przez ich błedy? nie wiem czy nadal tak jest ale np. kiedys było tak w kfc czy w czyms takim podobnym, ze jesli oni się pomylą, to możesz jeść za friko co chcesz i ile chcesz.. do póki nie pękniesz.. ale z drugiej strony fakt ze chciałes oszukac, a czasem to przechodzi, mój znajomy na takim oszustwie zagrał jakis mecz Wenezueli po kursie 6 i jakos mu to oszło płazem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sam jak bym miał taką firmę to też starał bym się walczyc z oszustami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale chyba lepszym rozwiązaniem by było przyznanie skromnego bonusu dla osoby która znajdzie takie zdarzenie :}

#601440 27/07/2006 11:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


sorry, ale tutaj się nie zgodzę, bo takie rzeczy jak statystyki, wyniki, czy kontuzje druzyn można sprawdzic na róznych stronach, czy np. na forum i nie koniecznie musi tam byc podana godzina meczu.. a po za tym to mogła tez byc sobota nie koniecznie wieczór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i można było się pomylić o te kilka godzin, i co tracisz 200pln?:} chyba inaczej byś sie wypowiadał gdybys to Ty zrobil

fakt ze chciał oszukac zmienia sytuacje, ale można się nadziać tak nieswiadomie i co mam być w plecy bo expekt się pomylił? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#601441 30/07/2006 11:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.

Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze

#601442 30/07/2006 12:14
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
może mi ktoś odpowiedzieć czy transakcje wpłaty i wypłaty są w expekcie rozliczane bezpośrednio w PLN czy tak jak w BAH w euro?

#601443 30/07/2006 12:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
może mi ktoś odpowiedzieć czy transakcje wpłaty i wypłaty są w expekcie rozliczane bezpośrednio w PLN czy tak jak w BAH w euro?

pln

#601444 30/07/2006 12:19
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
ok.dzięki za szybką odpowieeź

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1