|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
EXPEKT po prostu przegiął pałe!!!!!!!!!!
Wchodzą na ofertę Expekt patrze na koszykówkę i widze, że jest 19 godzina, a oni maja jeszcze w ofercie mecz SERBIA-WŁOCHY (u-18), który zaczął się o 17.00 Sprawdzam wynik i SERBIA wygrała 89-81 , znając wynik postawiłem ,że WŁOCHY nie przegrają 9 punktami za 200zł wyszło mi 370zł. Myślałem że albo uznaja albo wrócą kase!
Sprawdzam teraz a tu MASAKRA , kupon policzyli mi po kursie 1,00 czyli powinni mi oddać 200zł, a tu nie oddali moich 200zł , ale patrze dalej i zamiast na WŁOCHÓW czyli 2 to co ja postawiłem pisze że dałem na SERBIE czyli 1 !!!!!!!!!!!!!
No bez jaj gram za 200zł to patrze na co daje , nawet nie przysłali rozliczenia na mój adres e-mail!!!!!!!!!
Co mam zrobić i jaki to im napisać?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac?? Pomijam już fakt co zrobił quantanamo ale post Klayman;a zwalił mnie z nóg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co to ma byc ? Pierwsze Polskie zdanie z buli Henrykowskiej ? Czytałem pięć razy i dalej nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac?? Pomijam już fakt co zrobił quantanamo ale post Klayman;a zwalił mnie z nóg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co to ma byc ? Pierwsze Polskie zdanie z buli Henrykowskiej ? Czytałem pięć razy i dalej nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jest sobota wieczor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec taki styl pisania mnie nie dziwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> @quantanamo ja na miejscu expekta zablokowal bym Ci jeszcze konto bez mozliwosci odzyskania kasy, ktora na nim byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
EXPEKT po prostu przegiął pałe!!!!!!!!!!
Wchodzą na ofertę Expekt patrze na koszykówkę i widze, że jest 19 godzina, a oni maja jeszcze w ofercie mecz SERBIA-WŁOCHY (u-18), który zaczął się o 17.00 Sprawdzam wynik i SERBIA wygrała 89-81 , znając wynik postawiłem ,że WŁOCHY nie przegrają 9 punktami za 200zł wyszło mi 370zł. Myślałem że albo uznaja albo wrócą kase!
Sprawdzam teraz a tu MASAKRA , kupon policzyli mi po kursie 1,00 czyli powinni mi oddać 200zł, a tu nie oddali moich 200zł , ale patrze dalej i zamiast na WŁOCHÓW czyli 2 to co ja postawiłem pisze że dałem na SERBIE czyli 1 !!!!!!!!!!!!!
No bez jaj gram za 200zł to patrze na co daje , nawet nie przysłali rozliczenia na mój adres e-mail!!!!!!!!!
Co mam zrobić i jaki to im napisać????? napisz prawde: "witam, chcialem was oszukac, ale mi nie wyszlo, oddacie mi moja kase?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb... jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tak pewnie to nie moja wina że wystawiają mecze po ich rozpoczęciu , a jak bym nie znał wyniku i postawił ten mecz to co ??????? Też by mi ujebali kase bo postawiłm zakład nie wiedząc ze się już rozpoczął?????????????/ Bez przesady a zresztą dałem 2 ,a oni mi rozliczyli że dałęm na 1......... to jest bukmacher????? stuknijcie sie w łeb... jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bez tego "nie" ma byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sobota wieczor i zdania nie ukladaja mi sie plynnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
oj koles koleś jakoś nie mam czasu sprawdzać kiedy zaczyna sie każdy mecz!! to po co expekt daje obok godziny po to żeby czasem ktoś puścił mecz po jego zakończeniu ??? a zreszta widze ze ty jesteś mega UCZCIWY ....... to forum chyba jest jak wygrać kase u bukmachera a nie jak bukmacher ma wydoić ciebie....... dobra kończe bo mam dość powodzenia w dalszej znajomości z EXPEKT !!!! jesteś uczciwy i dużo u nich wygrywasz!!! bardzo sie ciesze .....pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
oj koles koleś jakoś nie mam czasu sprawdzać kiedy zaczyna sie każdy mecz!! to po co expekt daje obok godziny po to żeby czasem ktoś puścił mecz po jego zakończeniu ??? przeciez sam pisales, ze celowo zagrales ten zaklad znajac wynik a zreszta widze ze ty jesteś mega UCZCIWY ....... to forum chyba jest jak wygrać kase u bukmachera a nie jak bukmacher ma wydoić ciebie....... dobra kończe bo mam dość powodzenia w dalszej znajomości z EXPEKT !!!! jesteś uczciwy i dużo u nich wygrywasz!!! bardzo sie ciesze .....pozdro mega UCZCIWY to nie jestem, ale staram sie nie oszukiwac, co do wygrywania u nich to ja tam gram dosc zadko i duuuzo to nie wygrywam, tylko zaklady na NBA u nich gram, maja dosc ciekawa oferte i niska marże na ta lige
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Ale sie skompromitowalem swoim postem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Ale sie skompromitowalem swoim postem.. Wyluzuj KlaymanPL nikt nie jest idealny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Nie bede rozstrzasal czy dobrze jest grac zaczete mecze czy nie(chociaz ja uwazam ze grac mozna wszystko co jest w ofercie), ale wiem ze expekt oszukuje. Dawno temu jak u nich gralem, zagralem spotkanie golfa ktore na pewno bylo zakladem dwudrogowym, a oni po zakonczeniu powiedzieli mi ze zaklad byl trzydrogowy i wtopa. Mielem kilka dziwnych przypadkow z nimi i mam bardzo zle zdanie o tym (z)buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Myslales, ze bedziesz pozwola sie oszukac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
pomylił się expekt a nie klient, a od kiedy to klient ma ponosic straty przez ich błedy? nie wiem czy nadal tak jest ale np. kiedys było tak w kfc czy w czyms takim podobnym, ze jesli oni się pomylą, to możesz jeść za friko co chcesz i ile chcesz.. do póki nie pękniesz.. ale z drugiej strony fakt ze chciałes oszukac, a czasem to przechodzi, mój znajomy na takim oszustwie zagrał jakis mecz Wenezueli po kursie 6 i jakos mu to oszło płazem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sam jak bym miał taką firmę to też starał bym się walczyc z oszustami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale chyba lepszym rozwiązaniem by było przyznanie skromnego bonusu dla osoby która znajdzie takie zdarzenie :}
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
jesli stawiasz mecz na jakims turnieju i nie pofatygujesz sie nawet wejsc na strone glowna tego turnieju zobaczyc przynajmniej staty i wyniki druzyny na ktora chcesz stawiac nie mowiac juz o kontuzjach to moze lepiej nie skoncz z bukmacherstwem i zacznij grac w totolotka, chciales zrobic idiotow z expa, zamiast tego oni zrobili idiote z Ciebie, pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorry, ale tutaj się nie zgodzę, bo takie rzeczy jak statystyki, wyniki, czy kontuzje druzyn można sprawdzic na róznych stronach, czy np. na forum i nie koniecznie musi tam byc podana godzina meczu.. a po za tym to mogła tez byc sobota nie koniecznie wieczór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i można było się pomylić o te kilka godzin, i co tracisz 200pln?:} chyba inaczej byś sie wypowiadał gdybys to Ty zrobil fakt ze chciał oszukac zmienia sytuacje, ale można się nadziać tak nieswiadomie i co mam być w plecy bo expekt się pomylił? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.
Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
może mi ktoś odpowiedzieć czy transakcje wpłaty i wypłaty są w expekcie rozliczane bezpośrednio w PLN czy tak jak w BAH w euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
może mi ktoś odpowiedzieć czy transakcje wpłaty i wypłaty są w expekcie rozliczane bezpośrednio w PLN czy tak jak w BAH w euro? pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
ok.dzięki za szybką odpowieeź
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|