|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Z samego rana : Brawo Pogoń.   Siemasz ogorek. Cos dziwnie po meczu nic już nie pisales  Pisałem z przekąsem przecież. Sam przy 1-1 zaraz klikałem w komorce dnb na gości po kosmicznym kursie. Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Barca -1.5 ATM 1.7 WTF  Dortmund -1.5 (mysle ze sie dzisiaj odkłuja za Napoli a kozłem bedzie Norymbergia) i ewentualnie Plzen badz Czelsi -1.5 (tu podobna sytuacja do BVB) dodatkowo Abramowicz w szatni po meczu Co zajebie ?  dobrze komnbinujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. kiedy rumcio leci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. kiedy rumcio leci? Sam jestem ciekawe jak mocna jest jego pozycja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. kiedy rumcio leci? Sam jestem ciekawe jak mocna jest jego pozycja? Z drugiej strony - ten Skorża to mi się śni po nocach.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Siemasz ogorek. Cos dziwnie po meczu nic już nie pisales  Pisałem z przekąsem przecież. Sam przy 1-1 zaraz klikałem w komorce dnb na gości po kosmicznym kursie. Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. Aha, smutna historia z tymi lzami. Trzeba było wpasc tutaj, na kolegow z mecz.pl zawsze mozesz liczyc. Jakies cieple slowo bys uslyszal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. kiedy rumcio leci? Sam jestem ciekawe jak mocna jest jego pozycja? pewnie jak wygra z Widzewem to znowu na chwile wypłynie na powierzchnię żeby zaczęrpnąć świeżego powietrza, a jak nie to pójdzie na dno i koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Siemasz ogorek. Cos dziwnie po meczu nic już nie pisales  Pisałem z przekąsem przecież. Sam przy 1-1 zaraz klikałem w komorce dnb na gości po kosmicznym kursie. Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. Aha, smutna historia z tymi lzami. Trzeba było wpasc tutaj, na kolegow z mecz.pl zawsze mozesz liczyc. Jakies cieple slowo bys uslyszal. pewnie cebule kroił stad te łzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
pytanie jak mocna jest jego pozycja wśród piłkarzy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hakan, Wdowiec zajebista robote zrobil z ta druzyna. To co było to historia, ktora bedzie się ciagnac za nim już zawsze, ale niech pisze sobie nowa u nas w Szczecinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Barca -1.5 ATM 1.7 WTF  Dortmund -1.5 (mysle ze sie dzisiaj odkłuja za Napoli a kozłem bedzie Norymbergia) i ewentualnie Plzen badz Czelsi -1.5 (tu podobna sytuacja do BVB) dodatkowo Abramowicz w szatni po meczu Co zajebie ?  dobrze komnbinujesz  Ale jakos to skleic trzeba Do tego jeszcze Sporting doszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
siemanko  aaaaaaaa dzieki za rozne w Poznaniu  skorzystalem  na zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Hakan, Wdowiec zajebista robote zrobil z ta druzyna. To co było to historia, ktora bedzie się ciagnac za nim już zawsze, ale niech pisze sobie nowa u nas w Szczecinie  szczerze to nie ma czego gratulować, bo tacy ludzie nie powinni istnieć w futbolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Nie pisałem bo nie było mi do śmiechu. W koncówce miałem łzy w oczach.. kiedy rumcio leci? Sam jestem ciekawe jak mocna jest jego pozycja? pewnie jak wygra z Widzewem to znowu na chwile wypłynie na powierzchnię żeby zaczęrpnąć świeżego powietrza, a jak nie to pójdzie na dno i koniec galopem go powinni wywalic, na co tu czekac, jakby zarzad mial jaja to po kompromitacji z zalgirisem by wylecial, niedlugo to sezon bedzie spisany na straty, jesli juz nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
galopem go powinni wywalic, na co tu czekac, jakby zarzad mial jaja to po kompromitacji z zalgirisem by wylecial, niedlugo to sezon bedzie spisany na straty, jesli juz nie jest akurat w polskiej jeszcze nie jest stracony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
Barca -1.5 ATM 1.7 WTF  Dortmund -1.5 (mysle ze sie dzisiaj odkłuja za Napoli a kozłem bedzie Norymbergia) i ewentualnie Plzen badz Czelsi -1.5 (tu podobna sytuacja do BVB) dodatkowo Abramowicz w szatni po meczu Co zajebie ?  moze on cos(komus) strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Barca -1.5 ATM 1.7 WTF  Dortmund -1.5 (mysle ze sie dzisiaj odkłuja za Napoli a kozłem bedzie Norymbergia) i ewentualnie Plzen badz Czelsi -1.5 (tu podobna sytuacja do BVB) dodatkowo Abramowicz w szatni po meczu Co zajebie ?  moze on cos(komus) strzeli focha, po dzisiejszych remisowych derbach londynu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hakan, Wdowiec zajebista robote zrobil z ta druzyna. To co było to historia, ktora bedzie się ciagnac za nim już zawsze, ale niech pisze sobie nowa u nas w Szczecinie  szczerze to nie ma czego gratulować, bo tacy ludzie nie powinni istnieć w futbolu Prawie kazdy zasluguje na druga szanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Norwich City
01 Guzan 04 Vlaar 06 Clark 07 Bacuna 14 Luna 08 El Ahmadi 16 Delph 24 Tonev 10 Weimann 11 Agbonlahor 20 Benteke
Aston Villa
01 Ruddy 02 Martin 05 Bassong 06 Turner 18 Garrido 07 Snodgrass 08 Howson 10 Fer 22 Redmond 09 van Wolfswinkel 16 Elmander
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Norwich City
01 Guzan 04 Vlaar 06 Clark 07 Bacuna 14 Luna 08 El Ahmadi 16 Delph 24 Tonev 10 Weimann 11 Agbonlahor 20 Benteke
Aston Villa
01 Ruddy 02 Martin 05 Bassong 06 Turner 18 Garrido 07 Snodgrass 08 Howson 10 Fer 22 Redmond 09 van Wolfswinkel 16 Elmander odwrotnie podpisane składy, ale wiadomo ocb 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|