|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.
Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze No widzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, jak by Ci zaklad wszedl, to by Ci zablokowali konto za oszustwo, a tak to masz "tylko" przegrany zaklad... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Trzymajcie sie z dala o tych oszustow ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Czy obecnie Exp oferuje jakies bonusy dla starych uzytkownikow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy obecnie Exp oferuje jakies bonusy dla starych uzytkownikow ? tak, i to jeszcze jaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.expekt.com/pagecontent/pagecontent.jsp?style=home&pageid=748tak szczerze to dla expa lepiej by bylo jakby tego bonusu nie bylo bo sie osmieszyli troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Konkretny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ale chodzilo mi o cos bardziej konkretnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Konkretny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ale chodzilo mi o cos bardziej konkretnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wejdz sobie na strone glowna i zobacz, ze nic innego nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.
Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze No widzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, jak by Ci zaklad wszedl, to by Ci zablokowali konto za oszustwo, a tak to masz "tylko" przegrany zaklad... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Trzymajcie sie z dala o tych oszustow ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> nie wszystko w porzadku przeprosili stwierdzili ich blad systemu i anulowali tamten zaklad, dobrze ze 2 mecze inne mi z tego kuponu weszly to kupon wygrany. Bravo dla expekta - profesjonalnego jednak buka ktorem daleko do B&W z oszustwami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik. Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik. Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile.. Mam coś zrąbane z przeglądarką i mi nie aktualizuje historii tak więc jeszce miałem to na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 10% 50% [ expekt.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik. Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile.. Mam coś zrąbane z przeglądarką i mi nie aktualizuje historii tak więc jeszce miałem to na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 10% 50% [ expekt.com] Wielkie dzięki. Przynajmniej nie będę musiał się dopraszać tych nierozgarniętych, żeby mi warunki promo wysłali. Info o 50% tam nie ma, ale wyśle im w 1 mailu, może się uda. Jeszcze raz dzięki i piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jak będziesz w stolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
skottie no problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
jest jakaś minimalna kwota di wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
jest jakaś minimalna kwota di wypłaty? 10zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??
I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
u mnie szla okolo 2-3 dni roboczych, nic nie wysylalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??
I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ?? Nie wypłacaj na kartę tylko jako przelew na konto (tam jest taka opcja) bo może Ci bank założy blokade kasy jak Inteligo. Ale zrobisz jak będziesz uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie? POdbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??
I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ?? Nie wypłacaj na kartę tylko jako przelew na konto (tam jest taka opcja) bo może Ci bank założy blokade kasy jak Inteligo. Ale zrobisz jak będziesz uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Juz zlecilem w poniedzialek wyplate na karte i dalej kasy nie ma. A co do blokady w inteligo to przeciezs mozna w latwy sposob ja zlikwidowac, pisze maial i po blokadzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie? POdbijam Czy może ktoś sprawdzić czy dizła blackjack w kasynie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
na FF dziala, na innych nie sprawdzalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
wczoraj siatkówka Bułgaria-Korea, under 180,5 pkt,
zagrałem, wygrałem, dostałem kasę.
za pare godzin nie ma kasy!
w sekcji wyniki wszystko ok, natomiast zakład na punkty po prostu zniknał.
support odpisał, że podali o złej godzinie mecz co jest bzdurą więc kurs przez to jest 1.00
no i oczywiście, że przepraszają za utrudnienia.
cóż, nie chcą mnie tam to idę gdzie indziej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|