Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#601445 30/07/2006 12:59
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.

Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze

No widzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, jak by Ci zaklad wszedl, to by Ci zablokowali konto za oszustwo, a tak to masz "tylko" przegrany zaklad... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Trzymajcie sie z dala o tych oszustow ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#601446 30/07/2006 14:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Czy obecnie Exp oferuje jakies bonusy dla starych uzytkownikow ?

#601447 30/07/2006 14:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy obecnie Exp oferuje jakies bonusy dla starych uzytkownikow ?

tak, i to jeszcze jaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://www.expekt.com/pagecontent/pagecontent.jsp?style=home&pageid=748

tak szczerze to dla expa lepiej by bylo jakby tego bonusu nie bylo bo sie osmieszyli troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601448 30/07/2006 14:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Konkretny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ale chodzilo mi o cos bardziej konkretnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601449 30/07/2006 14:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Konkretny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... ale chodzilo mi o cos bardziej konkretnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

wejdz sobie na strone glowna i zobacz, ze nic innego nie ma...

#601450 30/07/2006 14:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Quote
Quote
zagralem dzis spotkanie siatkowki Turcja - Estonia.Mecz mial sie rozpoczac o 15. Jednak okazalo sie teraz ze mecz zacząl sie o 11. Ja swoj kupon gralem o 12:10.Expeklt juz zaklad rozliczyl jak przegrany. Dodam ze moj zaklad dotyczyl ze Turcja wygra 3:0 lub 3:1. A jak sie okazalo 2 pierwsze sety wygrala Estonia wiec jakbym chcial zagrac nie fair niby znajac wynik tobym przeciez nie gral o godzinie 12 po godzinie gry przez Turcje przy stanie 0:2 ze Turcja wygra 3:1 lub 3:0. Napisalem do nich i ciekawe co zrobia.

Mial ktos juz taka pdobna sprawe jak tak to niech napisze

No widzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, jak by Ci zaklad wszedl, to by Ci zablokowali konto za oszustwo, a tak to masz "tylko" przegrany zaklad... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Trzymajcie sie z dala o tych oszustow ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

nie wszystko w porzadku przeprosili stwierdzili ich blad systemu i anulowali tamten zaklad, dobrze ze 2 mecze inne mi z tego kuponu weszly to kupon wygrany. Bravo dla expekta - profesjonalnego jednak buka ktorem daleko do B&W z oszustwami.

#601451 30/07/2006 19:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik.
Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile..

#601452 30/07/2006 19:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik.
Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile..
Mam coś zrąbane z przeglądarką i mi nie aktualizuje historii tak więc jeszce miałem to na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
10% 50% [expekt.com]

#601453 30/07/2006 19:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Quote
Czy ktoś kojarzy gdzie i o jakiej treści należy wysłać maila, alby otrzymać cashback od zakłądów postawionych na Ekstraklasę w ten weekend? Było promo 10% i 50% od zakłądów na dokładny wynik.
Niestety zdjeli bannery reklamowe ze strony i teraz nie wiadomo jak prosić o bonus. Co za debile..
Mam coś zrąbane z przeglądarką i mi nie aktualizuje historii tak więc jeszce miałem to na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
10% 50% [expekt.com]

Wielkie dzięki. Przynajmniej nie będę musiał się dopraszać tych nierozgarniętych, żeby mi warunki promo wysłali. Info o 50% tam nie ma, ale wyśle im w 1 mailu, może się uda.

Jeszcze raz dzięki i piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jak będziesz w stolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#601454 02/08/2006 09:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
skottie no problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie?

#601455 02/08/2006 10:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
jest jakaś minimalna kwota di wypłaty?

#601456 02/08/2006 11:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
jest jakaś minimalna kwota di wypłaty?
10zł

#601457 02/08/2006 18:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??

I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ??

#601458 02/08/2006 18:48
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
u mnie szla okolo 2-3 dni roboczych, nic nie wysylalem

#601459 02/08/2006 22:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Quote
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??

I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ??

Nie wypłacaj na kartę tylko jako przelew na konto (tam jest taka opcja) bo może Ci bank założy blokade kasy jak Inteligo. Ale zrobisz jak będziesz uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#601460 03/08/2006 10:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie?
POdbijam

#601461 03/08/2006 10:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Quote
Ile i dzie wyplata z Expekta na karte ??

I czy przy pierwszej wyplacie trzeba wyslac jakies skany ??

Nie wypłacaj na kartę tylko jako przelew na konto (tam jest taka opcja) bo może Ci bank założy blokade kasy jak Inteligo. Ale zrobisz jak będziesz uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Juz zlecilem w poniedzialek wyplate na karte i dalej kasy nie ma.

A co do blokady w inteligo to przeciezs mozna w latwy sposob ja zlikwidowac, pisze maial i po blokadzie.

#601462 03/08/2006 20:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Czy działa wam kasyno w expekcie? Mianowicie chodzi mi o blackjacka, bo u mnie ładuje aż wkońcu nic nie ma:/ Ma ktoś podobnie?
POdbijam
Czy może ktoś sprawdzić czy dizła blackjack w kasynie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#601463 03/08/2006 22:27
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
na FF dziala, na innych nie sprawdzalem

#601464 07/08/2006 08:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
wczoraj siatkówka Bułgaria-Korea, under 180,5 pkt,

zagrałem, wygrałem, dostałem kasę.

za pare godzin nie ma kasy!

w sekcji wyniki wszystko ok, natomiast zakład na punkty po prostu zniknał.

support odpisał, że podali o złej godzinie mecz co jest bzdurą więc kurs przez to jest 1.00

no i oczywiście, że przepraszają za utrudnienia.

cóż, nie chcą mnie tam to idę gdzie indziej.

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, $-man, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,734 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1