|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
jeśli chodzi o quiz unibetu to jesteśmy mistrzami świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w pierwszej dziesiątce ośmiu Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
jeśli chodzi o quiz unibetu to jesteśmy mistrzami świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w pierwszej dziesiątce ośmiu Polaków pewnie dla tego że z pośród 0,8 mln userów Polacy to 0,5 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109 |
jeśli chodzi o quiz unibetu to jesteśmy mistrzami świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w pierwszej dziesiątce ośmiu Polaków pewnie dla tego że z pośród 0,8 mln userów Polacy to 0,5 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie do konca bym sie zgodzil, ze na wynik Polakow ma wplyw nasza przewaga liczebna nad "reszta swiata". W pierwszej 30 jest az 21 Polakow, ale w calej 500 tylko 87 naszych "reprezentantow", a wiec ogolem wcale nie najwiecej. Stanowimy wiekszosc tylko wsrod najlepszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A mowiac powaznie, to w tym quizie trzeba miec wiele szczescia. Bo watpie zeby wszyscy znali odpowiedz na pytania typu: z jakiego kraju pochodzil lub z jakim numerem gral... (czesto zawodnik, o ktorym nigdy nawet nie slyszalem)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
no to widac ze malo wiesz ,jesli chodzi o pochodzenie graczy;) bo numerki to rzeczywiscie ciezko szczegolnie pare mundialow wstecz no i ile jakas druzyna zwyciestw w turnieju albo wynik dokladny jakiegos meczu grupowego tez proste nie jest,no i alo czasu jest zeby sobie zerknac do pomocy;ja gram paru osobom no i mam te pytania zapisane jakby ktos chcial to moge przeslac na poczte ,a na tej stronie chyba najlatwiej jest znalezc odpowiedzi http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/p/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie możecie wplacić do Unibetu poprzez MB?? Bo ja jakoś nie mogę,powinno przekerowywać na strone MB po wpisaniu kwoty na stornie unibetu a nic takiego nie następuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Odradzam wszystkim UNIBET!!!!! To śmieszna firma!! Daję możliwość złożenia depozytu poprzez MB a potem mowią ,że Mb działa tylko 2-3 godziny dziennie.Żenada krótko mówiąc!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Odradzam wszystkim UNIBET!!!!! To śmieszna firma!! Daję możliwość złożenia depozytu poprzez MB a potem mowią ,że Mb działa tylko 2-3 godziny dziennie.Żenada krótko mówiąc!!! I tylko dlatego odradzasz Unibet że nie mają problemy z MB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No to jest troszeczke śmieszne. Ja wplasnie do niech dziś wpłaciłem pieniądze poprzez przelew. Zachęciły mnie wysokie kursy, bogata oferta oraz promocja 200=400. A i sporo użytkowników ją poleca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
jakis jest specjalny link do rejestracji w unibet zeby sie zalapac do promocji 200=400 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jakis jest specjalny link do rejestracji w unibet zeby sie zalapac do promocji 200=400 ?? w pierwszym poscie jest link do poprzedniego tematu...polecam zapoznac sie przynajmniej z 3 ostatnimi stronami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Pytanko małe, odnośnie promocji "200->400" , czy podwoją mi konto jeśli nie wpłacę 200 zł ale 50 zł lub 75 zł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
hmmm minimalny depozyt kiedyś był chyba 80zł...
ale podwoją oczywiście jak wpłacisz mnie nie musisz 200zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
polecam wszystkim quiz mundialowy , przy odrobinie wiedzy i szczęścia można ukłuć fajny bonus , i można to robić raz dziennie . jak ktoś wygra bonus wpłaci i po zaksięgowaniu na konto bonusa można dalej próbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie powiedziałbym, że odrobina wiedzy wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> niektóre pytania są na prawdę trudne, np z jakim nr grał jakiś kolo,którego w ogóle nie kojarzę, albo jak byl wynik meczu grupowego np z 1954 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mój najlepszy wynik to 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178 |
czy ktoś potrafi skonfigurować połączenie https://mobile.unibet.com na telefonie komórkowym? chciałbym obstawić coś nieraz przez komórkę ale nie wiem jak to zrobić?? telefon samsung C-100
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
Korver - zgadzam się , że niektóre są trudne( tu kłania się szczęście) mój najlepszy wynik 9/10 celuję w dychę - a ty bracie też się nie poddawaj bo kasa leży tylko trzeba unmieć ją podnieść pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
czy ktoś potrafi skonfigurować połączenie https://mobile.unibet.com na telefonie komórkowym? chciałbym obstawić coś nieraz przez komórkę ale nie wiem jak to zrobić?? telefon samsung C-100 Kurde, ja mam SE K700 i na szczęście nic nie musiałem konfigurować. Wchodze po prostu jak do neta, wpisuje adres i wszystko elegancko działa. Wyskakuje tylko komunikat o jkaims tam bezpieczenstwie czy coś. Generalnie fajna rzecz, ale mogliby troche to dopracować. Fajnie się stawia jakieś suingielki albo dubelki, ale jak chcesz wklepywac jakis długi kupon to zajmuje to duuuuużoooo czasu i pieniędzy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie to moja odpowiedz Ci nie pomogła, ale u mnie jest tak jak pisze. Wszystko lece na standardowych ustawianiach i jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178 |
heh, działa ale bez tego `s` http (https nie chce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Qrde chciałem zdeponować środki za pomocą karty i ciągle wyskakiwał błąd żebym sie skontaktowal z supportem, myslalem ze cos nie tak wpisalem ale za 3 razem zablokowali mi konto... moze nie mozna robic tam depozytów Visą Electron :?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
próbując wypłacic kase na mb pojawia mi sie komunikat że usługa ta jest czasowo nieaktywna. Orientuje sie ktoś do kiedy? / tak gdybam może nie zwracają kasy w weekendy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|