Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 114 1 2 23 24 25 26 27 113 114
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
slabo z golami w lidze misiow,oj slabo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Danielsan
Arsenal w tym roku dublet, LM i liga.

Możecie mnie cytować,
wspomnicie te słowa w maju ooo

w lidze mam nadzieje ,ale w LM taki Bayern ich zjada na sniadanie

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by Danielsan
Arsenal w tym roku dublet, LM i liga.

Możecie mnie cytować,
wspomnicie te słowa w maju ooo

[Linked Image]

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
celtic jazda w 2 polowie po rogi !!!

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zeby robic dublety to trzeba miec chocby odrobine szeroka kadre

a nie 20 zawodnikow z czego 5-6 bez przerwy na liscie kontuzjowanych

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Barcelona boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
weźcie coś zróbcie z tym kolesiem od ``Milan zero celnych strzałów :D`` .....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by eroll
Kadra Engela i tamte czasy dla mnie miały świetny klimat. Czuło się że ta drużyna się zna że nie jedną flaszkę już razem wypili a Olisadebe to było prawdziwe wejście smoka. Przyszedł człowiek wprowadził nas do MŚ i zniknął.
To se ne wrati. Teraz są świetni piłkarze ale jakoś nie ma tego ducha drużyny i myślę że tutaj wiele do zrobienia miałby charyzmatyczny trener.
rozbawiłeś mnie
szczególnie linie obrony mamy świetną laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Interesuje mnie gol dla Ajaxu i wygrana Blaugrany, nie wiem jak to zrobicie ale macie zrobić.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by eroll
Kadra Engela i tamte czasy dla mnie miały świetny klimat. Czuło się że ta drużyna się zna że nie jedną flaszkę już razem wypili a Olisadebe to było prawdziwe wejście smoka. Przyszedł człowiek wprowadził nas do MŚ i zniknął.
To se ne wrati. Teraz są świetni piłkarze ale jakoś nie ma tego ducha drużyny i myślę że tutaj wiele do zrobienia miałby charyzmatyczny trener.

zgadza sie nie ma chemii ,blasku ,walki o tak reprezentacja i nic, Smuda sie sqrwil i Fornalik robi to samo ,
jak mozna powolac zawodnika co nie gra w klubie to jest jak pisze Bitek kryminał

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Danielsan
Arsenal w tym roku dublet, LM i liga.

Możecie mnie cytować,
wspomnicie te słowa w maju ooo

w lidze mam nadzieje ,ale w LM taki Bayern ich zjada na sniadanie

kiedy to było chyba rok temu, bayern wygrał 3-1 na wyjezdzie i u siebie 0-2 przegrał z arsenalem, a wtedy to był taki sobie ten arsenal

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
gol dla ajaxu chyba bedzie ale barca nie wiem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Biczu, mamy świetnych piłkarzy, a na pewno klasowych, ale sporo im zaangażowania i innych takich brakuje to tych co są choćby na el. do Japonii i Korei

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Danielsan
Arsenal w tym roku dublet, LM i liga.

Możecie mnie cytować,
wspomnicie te słowa w maju ooo

w lidze mam nadzieje ,ale w LM taki Bayern ich zjada na sniadanie
w zeszlym sezonie ledwo ograli arsenal - arsenal sprawil im najwiecej klopotu...masz pamiec krotka

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752
Likes: 10
taka ekipa , oli skończył gdzies w lidze chinskiej , kałużny przerzuca paczki w angielskim dhlu , kryszałowicz kończył kariere w A lidze , karwan nic po mistrzostwach wielkiego nie osiagnal,

Jedynie o Dudku mozna mówić że został spełnionym piłkarzem , bo żurawski poszedł na zachód i tyle go widziano

A teraz mamy chłoptasi co bramki dla realu strzelają w klubach , zostają okrzykiwani najlepszymi obrońcami w bundeslidze i co z tego jak oni nie mają jaj , przynajmniej większość

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Danielsan
Arsenal w tym roku dublet, LM i liga.

Możecie mnie cytować,
wspomnicie te słowa w maju ooo

w lidze mam nadzieje ,ale w LM taki Bayern ich zjada na sniadanie
W poprzednim sezonie Arsenal o mały włos nie wyrzucił Bayernu

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by eroll
Kadra Engela i tamte czasy dla mnie miały świetny klimat. Czuło się że ta drużyna się zna że nie jedną flaszkę już razem wypili a Olisadebe to było prawdziwe wejście smoka. Przyszedł człowiek wprowadził nas do MŚ i zniknął.
To se ne wrati. Teraz są świetni piłkarze ale jakoś nie ma tego ducha drużyny i myślę że tutaj wiele do zrobienia miałby charyzmatyczny trener.

Zamieniłbym to słowo na : piękni

I by się wszystko zgadzało grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by TOM182
weźcie coś zróbcie z tym kolesiem od ``Milan zero celnych strzałów :D`` .....

jak kiedys wydasz 3 stowy, ktore mialy isc na czynsz za mieszkanie to tez tak bedziesz pisal grin

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by TOM182
weźcie coś zróbcie z tym kolesiem od ``Milan zero celnych strzałów :D`` .....


nie tylko celnych szczałów ale w ogóle szczałów laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752
Likes: 10
jeszcze zapomniałem o krzynówku też był równy gość , strzelał dla realu z wolnych i w reprezentacji , ta bomba na 2:2 w końcowce meczu z portugalią genialna smile

Strona 25 z 114 1 2 23 24 25 26 27 113 114

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1