Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 68 1 2 31 32 33 34 35 67 68
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
a tutaj druga afera http://www.wykop.pl/wpis/1427433/z-dobrego-zrodla-mam-bukmacherka-ekstraklasa-jagie/

"z dobrego źródła mam #bukmacherka #ekstraklasa

Jagiellonia Bialystok - Pogoń Szczecin
Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? tak 3,20

Jagiellonia Bialystok - Pogoń Szczecin
Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? tak 4,05 "

link do liveu http://www.livesports.pl/mecz/I3occSC4/#szczegoly-meczu


Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Keys by do Ronaldinho pasowała, nawet lekko podobna.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
Originally Posted by pindoool
Uwazam ze taki temat pokarze jacy zawodnicy robia ustawki i poprzez to "my" gracze bedziemy mogli wychwycic jakies podobne zachowania w poszczegolnych meczach. Jak ktos oddal mecz raz, to zrobi to znowu bo pieniadz rzadzi swiatem, a pazerstwo w sporcie sprawia ze powstaja cyrki. Wiec apeluje.... jesli to nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... pomagajmy sobie nawzajem, kazda wiedza zapisana i wykorzytana w przyszlosci, sprawi ze bedziemy wystrzegac sie takich bomb!


Po roku takich wpisów nie bedzie na kogo grać laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by pindoool
Uwazam ze taki temat pokarze jacy zawodnicy robia ustawki i poprzez to "my" gracze bedziemy mogli wychwycic jakies podobne zachowania w poszczegolnych meczach. Jak ktos oddal mecz raz, to zrobi to znowu bo pieniadz rzadzi swiatem, a pazerstwo w sporcie sprawia ze powstaja cyrki. Wiec apeluje.... jesli to nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... pomagajmy sobie nawzajem, kazda wiedza zapisana i wykorzytana w przyszlosci, sprawi ze bedziemy wystrzegac sie takich bomb!
to poczytaj sobie dokladnie to forum, tu sa tacy dla ktorych kazda przegrana jest sprzedana wiec to bedzie subiektywny temat czyli smietnik - kompletnie bez sensu

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Keys za bardzo się podpala.. ciut więcej chłodnej głowy i mecz na wyciągnięcie ręki

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by tronk
Rusty jak dla mnie to była kolejna ironia Senseia ;0 laugh
Mnie się wydawało, że Sensei chwalił grę Keys. Ja z kolei nie nawiązuje do jego postu. Mniejsza o to, zającowe laski są kiepskie grin

zgadza się

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by pawel Wafel
Keys by do Ronaldinho pasowała, nawet lekko podobna.
Wszystkie zające do jednej klatki laugh A co do piłki nożnej to właśnie obejrzałem skróty meczu Ajaxu z Milanem. Kolejny żałośny teatr, tym razem w wykonaniu Balotelliego. UEFA/FIFA powinna za takie gówno karać, a nawet anulować bramki z karnego. Wczoraj Pepe, dzisiaj Balo, a jutro kto? Co się z tą piłką dzieje puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591
Likes: 10
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by pawel Wafel
Keys by do Ronaldinho pasowała, nawet lekko podobna.
Wszystkie zające do jednej klatki laugh A co do piłki nożnej to właśnie obejrzałem skróty meczu Ajaxu z Milanem. Kolejny żałośny teatr, tym razem w wykonaniu Balotelliego. UEFA/FIFA powinna za takie gówno karać, a nawet anulować bramki z karnego. Wczoraj Pepe, dzisiaj Balo, a jutro kto? Co się z tą piłką dzieje puke
Nie tylko w piłce takie akcje , to co się dzieje w koszu filipińskim to jest naprawde wyzsza szkola drukowania laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ech, Keys.. powinno być 40-00.. a jest 15-30 bo głowy nie ma

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Aga! jak Cie dorwe... Ty bezwzględny numerze cztery!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
po kobicie.. puke

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by kemp
ech, Keys.. powinno być 40-00.. a jest 15-30 bo głowy nie ma
to bardzo odkrywcze jesli chodzi o WTA wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Widzę John Isner, czytam John Rambo Isner laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by pindoool
Uwazam ze taki temat pokarze jacy zawodnicy robia ustawki i poprzez to "my" gracze bedziemy mogli wychwycic jakies podobne zachowania w poszczegolnych meczach. Jak ktos oddal mecz raz, to zrobi to znowu bo pieniadz rzadzi swiatem, a pazerstwo w sporcie sprawia ze powstaja cyrki. Wiec apeluje.... jesli to nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... pomagajmy sobie nawzajem, kazda wiedza zapisana i wykorzytana w przyszlosci, sprawi ze bedziemy wystrzegac sie takich bomb!
To tylko tyle pomoze,ze po roku takich zapiskow nie bedzie kogo grac oprocz jakis wybrykow natury chociaz jak ktos ma checi to nie zaszkodzi opisac jakies dziwne akcje,tylko pytanie kto bedzie opisiywal w miare subiektywnie takie kwiatki,a kto bedzie pizgac na co drugiego zawodnika bo ktos sprzedal tak jakby w sporcie nie istniala zwykla porazka czy zwyczajnie trefny typ

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by mgrblokers
To tylko tyle pomoze,ze po roku takich zapiskow nie bedzie kogo grac oprocz jakis wybrykow natury chociaz jak ktos ma checi to nie zaszkodzi opisac jakies dziwne akcje,tylko pytanie kto bedzie opisiywal w miare subiektywnie takie kwiatki,a kto bedzie pizgac na co drugiego zawodnika bo ktos sprzedal tak jakby w sporcie nie istniala zwykla porazka czy zwyczajnie trefny typ
Trafiłeś w sedno sprawy. Połowa postów to byłaby wylana frustratów po przegranym meczu. Nikt nie wątpi, że mecze są ustawiane/sprzedawane, ale nie zawsze tak się dzieje, nawet jak wynik jest kontrowersyjny.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
wylana frustratów? Co ja chciałem napisać laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
moze wylew laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Panowie, chyba wiadomo kto ma troszke pojecia o tym sporcie, a kto nie... Jest tutaj kilka osob,ktore wiedza o co chodzi. Nie kazda opinie treba brac powaznie, ale nieraz golym okiem widac walek, wiec dlaczego tego nie pokazywac...?? A grac zawsze bedzie kogo, bo bedzie sie pojawiac wielu nowych walkarzy laugh ...czy to bedzie smietnik, moze tak.... ale moze warto sprobowac...??

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by mgrblokers
To tylko tyle pomoze,ze po roku takich zapiskow nie bedzie kogo grac oprocz jakis wybrykow natury chociaz jak ktos ma checi to nie zaszkodzi opisac jakies dziwne akcje,tylko pytanie kto bedzie opisiywal w miare subiektywnie takie kwiatki,a kto bedzie pizgac na co drugiego zawodnika bo ktos sprzedal tak jakby w sporcie nie istniala zwykla porazka czy zwyczajnie trefny typ
Trafiłeś w sedno sprawy. Połowa postów to byłaby wylana frustratów po przegranym meczu. Nikt nie wątpi, że mecze są ustawiane/sprzedawane, ale nie zawsze tak się dzieje, nawet jak wynik jest kontrowersyjny.
chyba obiektywnie miales na mysli

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
ta Keys jest słaba... o matko... wszystko w siatkę wali, z 40:15 łamie się.. Agnieszka powinna pozamiatać w 2.secie smile szkoda, że wcześniej nie włączyłem tego spotkania

Strona 33 z 68 1 2 31 32 33 34 35 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1