Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#60286 07/07/2004 22:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167

Bonus: Unibet
#60287 07/07/2004 22:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
tnij cytaty !

#60288 07/07/2004 23:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
mam pytanie jak sie zarejestruje do MB to moge wplacic do nich kase na ich konto czy musze przelewem ze swojego konta?? i kiedy beda chcieli zwweryfikowac moje konto bankowe czy jest prawdziwe??

#60289 08/07/2004 00:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
powtarzam pytanie, bo w tym gąszczu cytowanych postów pewnie go nie widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Co oznacza "recent utility bill" ( to mam im przesłać ). Na 90 % jestem przekonany że ma to być skan jakiegos niedawnego rachunku ( np. za telefon lub coś podobnego ), ale proszę o upewnienie mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60290 08/07/2004 13:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Dokonalem wyplaty z mb na karte, jednak chcialbym ja anulowac...pisalem maila do ich servive, jednak ciagle zero odezwu...czy oni wogole odpowiadaja na maile ?

#60291 08/07/2004 14:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Dokonalem wyplaty z mb na karte, jednak chcialbym ja anulowac...pisalem maila do ich servive, jednak ciagle zero odezwu...czy oni wogole odpowiadaja na maile ?[/qb]
Mi nie odpowiadają od 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#60292 08/07/2004 17:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Mam takie pytanie zarejestrowałem się wczoraj w moneybnookers weszłem na swoje konto u nich i wpłaciłem pieniądzee na to konto w Polsce które tam podają a dopiero potem dokumenty.

Czy pieniądze wpłyną na moje konto w moneybookers?
Jak dłógo pieniądze idą na ich konto?

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60293 08/07/2004 17:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał VillBill:
[qb]Mam takie pytanie zarejestrowałem się wczoraj w moneybnookers weszłem na swoje konto u nich i wpłaciłem pieniądzee na to konto w Polsce które tam podają a dopiero potem dokumenty.

Czy pieniądze wpłyną na moje konto w moneybookers?
Jak dłógo pieniądze idą na ich konto?

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie.Ale ja chciałbym zapytać się ciebie czy jak rejestrowałeś się wczoraj to od razu przysłali ci na twoją pocztę kod weryfikujący e-maila.Bo ja już czekam na niego 2 dni i nic.

#60294 08/07/2004 18:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Cyprian:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał VillBill:
[qb]Mam takie pytanie zarejestrowałem się wczoraj w moneybnookers weszłem na swoje konto u nich i wpłaciłem pieniądzee na to konto w Polsce które tam podają a dopiero potem dokumenty.

Czy pieniądze wpłyną na moje konto w moneybookers?
Jak dłógo pieniądze idą na ich konto?

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie.Ale ja chciałbym zapytać się ciebie czy jak rejestrowałeś się wczoraj to od razu przysłali ci na twoją pocztę kod weryfikujący e-maila.Bo ja już czekam na niego 2 dni i nic.[/qb]
tak, wysylaja od razu

#60295 08/07/2004 20:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Czy pieniądze wpłyną na moje konto w moneybookers?
Jak dłógo pieniądze idą na ich konto?

Już się dowiedziałem pianiądze są na koncie i wszystko jest ok.
Wpłaciłem wczoraj w banku BPH a dziś są w moneybookers.Poinformowali mnie otym emailem.

Pozdrawiam.

#60296 08/07/2004 20:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał VillBill:
[qb]Czy pieniądze wpłyną na moje konto w moneybookers?
Jak dłógo pieniądze idą na ich konto?

Już się dowiedziałem pianiądze są na koncie i wszystko jest ok.
Wpłaciłem wczoraj w banku BPH a dziś są w moneybookers.Poinformowali mnie otym emailem.

Pozdrawiam.[/qb]
raczej automat napisal w zwiazku z depozytem, a co odpowiedzi i maili od nich cos sie nie odzywaja od dluzszego czasu...komus odpisali ?

#60297 09/07/2004 00:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238

#60298 09/07/2004 04:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]powtarzam pytanie, bo w tym gąszczu cytowanych postów pewnie go nie widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Co oznacza "recent utility bill" ( to mam im przesłać ). Na 90 % jestem przekonany że ma to być skan jakiegos niedawnego rachunku ( np. za telefon lub coś podobnego ), ale proszę o upewnienie mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jak brzmi odpowiedź ?

#60299 09/07/2004 15:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dobrze myślisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60300 10/07/2004 00:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Witam

Czy mozna uzywac Moneybookers bez wysylania skanow?
Jesli tak to na jakich zasadach?

Pozdrawiam

#60301 11/07/2004 19:53
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
Witam wszystkich w moim pierwszym poscie !

Cyprian, ja rowniez czekam na kod weryfikacji z MB na maila juz 24h !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Myslalem ze moze cos w danych skopalem, ale widze ze nie jestem sam, wiec pewnie cos u nich nawala.

Swoja droga MB nie daje mozliwosci modyfikacji wszystkich danych osobowych - np. daty urodzenia (a jak ktos wpisze zle, tzn. bedzie mial ponizej 18 lat to raczej kodu nie wysylaja takiemu membersowi.....)

#60302 11/07/2004 19:57
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Co do kodu aktywującego tez mialem z tym problem. Mialem konto pocztowe na WP i przez 6 dni kod nie doszedl a codziennie klikalem zeby wyslali. Wkoncu dodalem nowy adres e-mail (w domenie poczta.fm) i kliknalem zeby wyslali kod, byl po 20 sekundach. Ustwailem adres na poczta.fm jako glowny a ten z wp usunalem.

#60303 11/07/2004 20:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Witam

Czy mozna uzywac Moneybookers bez wysylania skanow?
Jesli tak to na jakich zasadach?

Pozdrawiam[/qb]
można
nie bedziesz mógł wtedy sam przelewac kasy ze swojego moneybookers na swoje konto w polskim banku, ale możesz to robić za pośrednictwem Kantora [kantor.e-gold.com.pl]
btw. kantor bierze mniejsza prowizje niz moneybookers, sam korzystałem z niego wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60304 11/07/2004 20:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
Quote
Oryginalnie wysłał Gritz:
[qb]Co do kodu aktywującego tez mialem z tym problem. Mialem konto pocztowe na WP i przez 6 dni kod nie doszedl a codziennie klikalem zeby wyslali. Wkoncu dodalem nowy adres e-mail (w domenie poczta.fm) i kliknalem zeby wyslali kod, byl po 20 sekundach. Ustwailem adres na poczta.fm jako glowny a ten z wp usunalem.[/qb]
DZIEKI GRITZ !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dziala !!

Cyprian zmien konto mailowe na inne - bo z niewiadomych przyczyn na poczte WP nie przysylaja, na innym mialem po minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!

Swoja droga ciekawe dlaczego.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Do tej pory nie mialem problemow z poczta na WP, ale wiedze ze cos nie gra, wiec trzeba sie zastanowic nad zmiana....

#60305 11/07/2004 20:36
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Zaden klopot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Teraz czekam na weryfikacje konta bankowego, ciekawe jakie tu beda niespodzianki. Az strach sie bac :eek:

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, bukma, $-man, Sensei, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,094 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,752
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1