|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
ale jajca jenkins z 5-1 w gemach na 7-5  kurczaki ale jazda! w meskim tenisie takie coś rzadko sie zdarza!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
widać było od 2 seta gdzie ten mecz ma Cirstea wogle nie startowala do pilek, a sorry ale Mayr to nie ma mocnego uderzenia i te pilki na srodek kortu balony, ktos kto chce wygrać tak nie gra, zmęczona nie ma być czym bo co turniej leci w 1 rundach ,poprostu ma juz dosc tego sezonu i oby sie jeszcze gdzies w tym sezonie pojawila, a szansa ku temu juz tylko jedna zostala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
ale ten Steve Johnson gra biedę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
na jutro widze dobre mecze : fogini kolba seppi paire schiavo knapp przede wszystkim pospil cos bedzie trzeba wybrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
paire nie wygra... mayer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
ale jajca jenkins z 5-1 w gemach na 7-5  kurczaki ale jazda! w meskim tenisie takie coś rzadko sie zdarza! nie becz  i zmien na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
1450E skasowane i players party zaliczone, hotel i tak oplacony na pewno jest zadowolona, do luxemburga pewnie z podobną myślą pojedzie,oby znowu była rozstawiona
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
ten jenkins sie juz kolejny raz z biegiem meczu rozkreca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
na jutro widze dobre mecze : fogini kolba seppi paire schiavo knapp przede wszystkim pospil cos bedzie trzeba wybrac  Fognini? Ze wygral tyzien temu to na to nie macz wyszedl mu turniej, dzis z lorenzim gral totalną zenade jutro mu sie Robredo zrewanżuje i to w 2 setach, jestem tego praktycznie pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
ten jenkins sie juz kolejny raz z biegiem meczu rozkreca ale to jest szok przy 5-1 i 40-15 dla kuznetsova...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro kuzniecov w tamtym tygodniu na swoim serwie mial z polanskim 2 meczowe i uwalil mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro oby, poniewaz poslyuchalem sie Was i dalem na Robredo  ale z pozostalych meczow cos jutro wybiore - pospil ladnie wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro oby, poniewaz poslyuchalem sie Was i dalem na Robredo  ale z pozostalych meczow cos jutro wybiore - pospil ladnie wyglada  no no pospisil prawdopodobne to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro oby, poniewaz poslyuchalem sie Was i dalem na Robredo  ale z pozostalych meczow cos jutro wybiore - pospil ladnie wyglada  hahahaha jesteś amator tenisowy-ładnie to on chyba na zdjęciu wyglada...chopie nie wiesz co piszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
mahiiiiiii ogarnie drugi set chłopaki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dokladnie fognini na oparach jedzie zbierze wpierdol jutro oby, poniewaz poslyuchalem sie Was i dalem na Robredo  ale z pozostalych meczow cos jutro wybiore - pospil ladnie wyglada  hahahaha jesteś amator tenisowy-ładnie to on chyba na zdjęciu wyglada...chopie nie wiesz co piszesz  ssij jajca ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
co odpierdolił Mahut  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
co odpierdolił Mahut  ?  też mam na mahiiiiiiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Mahut na starość zaczyna handlować
to nie jest pierwszy dziwny jego mecz
przecież Bemelmansa widzieliśmy parę dni temu - dramat
|
|
|
Link skopiowany do schowka