|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja Patrząc czysto rankingowo . Ma się o co bić. Spora szansa na zdystansowanie Woźniackiej w rankingu. 9za turniej jest 280p / straty ma 115p. Za tydzień na Kremlu 470p i szansa na Mastersa. Chociaz osobiście myśle, ze Kerber sie spokojnie obroni i juz w Linzu zaklepie Istambul.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
Bouchard E. - Kumkhum L.
JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi.... napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!
Pozdro!!!! napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p KANADA 1.25 TAJKA 3.95
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja Patrząc czysto rankingowo . Ma się o co bić. Spora szansa na zdystansowanie Woźniackiej w rankingu. 9za turniej jest 280p / straty ma 115p. Za tydzień na Kremlu 470p i szansa na Mastersa. Chociaz osobiście myśle, ze Kerber sie spokojnie obroni i juz w Linzu zaklepie Istambul. Teraz sobie sprawdzam plany startowe. Kerber Linz/Moskwa Stephens Linz/Luxemburg  Woźniacka ---/Luxemburg  Woźniacka nawet wygrywając Luxemburg nie obroni punktow z Moskwy  Stephens i Woźniacka moga zapomniec o Masters. Będą tam tylko rezerwowymi, bo nawet goniąca ich Lisica wzięła Luxemburg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Mahut to wyciągnął  najpierw przełamał na 4-5, później przy 5-6 obronił MP na swoim drugim podaniu, a w tiebreaku urwał 7-3 ... nie byłoby tego zwycięstwa bez dwóch kluczowych DF Bemelmansa przy *5-4, tak więc i tak nie zmieniam o Mahucie zdania i więcej go nie gram, bo albo odcina kupony albo handluje albo jest już wyjątkowo nierówny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak widac nie było mowy o zadnym handlowaniu tylko po prostu jest słaby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
mamut wygral -szok.... korcil mnie ten kurs 4... ale niestety nie pogralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
to teraz Johnson się skup i nie psuj tyle, a wygrasz ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Solanka dzieki za zwyciestwo, Twoje zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
groth drewniana pizdeczka uwali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje  Smith gra jak Nadal, wszystko wyciąga, wszystko wraca, Johnson momentami ma dość i psuje plus oszukują go sędziowie, którzy nie widzą takich autów, które ja widzę na kamerce jak się Steve nie ogarnie z błędami i sędziami, to jeszcze to głupio przegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje  Smith gra jak Nadal, wszystko wyciąga, wszystko wraca, Johnson momentami ma dość i psuje plus oszukują go sędziowie, którzy nie widzą takich autów, które ja widzę na kamerce jak się Steve nie ogarnie z błędami i sędziami, to jeszcze to głupio przegra  johnsona mam za strasznego cieniasa, ogolnie ostatnio z tym calym donaldem mck przegral bo go sedzia oszukal i dostal run z nerwow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
odkad ogladam to smith 3x poszedl do siaty i za kazdym razem odbil jak od sciany, nie wiem po co biega nadal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Smith to w obronie dzisiaj cudów dokonuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
dopiero teraz jakieś błędy, były momenty, że nic nie psuł
i return też prawie każdy trafia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
a do siatki chodzi, bo Johnson z reguły puszcza za krótkie loby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
i z takim returnem Johnsona, nawet Smith może czuć się jak Isner czy Raonic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
od 15-30 mial inicjatywe 3x i przegral do 30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
miał inicjatywę, ale Johsnon dał radę akurat w tym gemie
teraz ewidentny aut przy serwisie na 30-15
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
Bouchard E. - Kumkhum L.
JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi.... napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!
Pozdro!!!! napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p KANADA 1.25 TAJKA 3.95To co będzie z moim tYPEM.....ktoś skrobnie pare zdań, ktoś kto widział gre CANADYJKI....i jak sie ma do gry z TAJKĄ.....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|