Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 87 z 97 1 2 85 86 87 88 89 96 97
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Roger #17
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja

Patrząc czysto rankingowo . Ma się o co bić. Spora szansa na zdystansowanie Woźniackiej w rankingu. 9za turniej jest 280p / straty ma 115p.
Za tydzień na Kremlu 470p i szansa na Mastersa. Chociaz osobiście myśle, ze Kerber sie spokojnie obroni i juz w Linzu zaklepie Istambul.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
Bouchard E. - Kumkhum L.

JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi....
napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!

Pozdro!!!!
napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p

KANADA 1.25 TAJKA 3.95

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Roger #17
buhaha obczajcie Sloane czarna dzicz przyjechała oddać na stojąco mecz, w ogóle nie mam pojęcia jak takie dno osiągnęło takie wyniki na szlemach, zawsze jak ja ogladam to ręce opadaja

Patrząc czysto rankingowo . Ma się o co bić. Spora szansa na zdystansowanie Woźniackiej w rankingu. 9za turniej jest 280p / straty ma 115p.
Za tydzień na Kremlu 470p i szansa na Mastersa. Chociaz osobiście myśle, ze Kerber sie spokojnie obroni i juz w Linzu zaklepie Istambul.

Teraz sobie sprawdzam plany startowe.
Kerber Linz/Moskwa
Stephens Linz/Luxemburg crazy
Woźniacka ---/Luxemburg crazy

Woźniacka nawet wygrywając Luxemburg nie obroni punktow z Moskwy laugh laugh laugh laugh

Stephens i Woźniacka moga zapomniec o Masters. Będą tam tylko rezerwowymi, bo nawet goniąca ich Lisica wzięła Luxemburg laugh


Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Mahut to wyciągnął blush

najpierw przełamał na 4-5, później przy 5-6 obronił MP na swoim drugim podaniu, a w tiebreaku urwał 7-3 ...

nie byłoby tego zwycięstwa bez dwóch kluczowych DF Bemelmansa przy *5-4, tak więc i tak nie zmieniam o Mahucie zdania i więcej go nie gram, bo albo odcina kupony albo handluje albo jest już wyjątkowo nierówny

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
jak widac nie było mowy o zadnym handlowaniu tylko po prostu jest słaby wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
mamut wygral -szok.... korcil mnie ten kurs 4... ale niestety nie pogralem frown

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
to teraz Johnson się skup i nie psuj tyle, a wygrasz ten mecz boks

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Solanka dzieki za zwyciestwo, Twoje zdrowie piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
groth drewniana pizdeczka uwali

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by Roger #17
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje laugh

Smith gra jak Nadal, wszystko wyciąga, wszystko wraca, Johnson momentami ma dość i psuje

plus oszukują go sędziowie, którzy nie widzą takich autów, które ja widzę na kamerce

jak się Steve nie ogarnie z błędami i sędziami, to jeszcze to głupio przegra smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Originally Posted by Roger #17
wlaczylem stream do smitha od bp nie wie co sie dzieje laugh

Smith gra jak Nadal, wszystko wyciąga, wszystko wraca, Johnson momentami ma dość i psuje

plus oszukują go sędziowie, którzy nie widzą takich autów, które ja widzę na kamerce

jak się Steve nie ogarnie z błędami i sędziami, to jeszcze to głupio przegra smile
johnsona mam za strasznego cieniasa, ogolnie ostatnio z tym calym donaldem mck przegral bo go sedzia oszukal i dostal run z nerwow laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
odkad ogladam to smith 3x poszedl do siaty i za kazdym razem odbil jak od sciany, nie wiem po co biega nadal

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Smith to w obronie dzisiaj cudów dokonuje

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
dopiero teraz jakieś błędy, były momenty, że nic nie psuł

i return też prawie każdy trafia

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
a do siatki chodzi, bo Johnson z reguły puszcza za krótkie loby laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
i z takim returnem Johnsona, nawet Smith może czuć się jak Isner czy Raonic laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
od 15-30 mial inicjatywe 3x i przegral do 30

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
miał inicjatywę, ale Johsnon dał radę akurat w tym gemie

teraz ewidentny aut przy serwisie na 30-15

Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
Bouchard E. - Kumkhum L.

JEST na NOCKE taki mecz....jak myslicie warto na TAJKĘ coś skrobnąc....dziewczyna jest w formie Morita szybko odpłynęła z Kwitkiem...to KANADYJKE też odstawi....
napiszcie pare słów o grze BOUCHARD.....!!!!!

Pozdro!!!!
napisz lepiej jakie kursy u was w ziemniaku ;p

KANADA 1.25 TAJKA 3.95

To co będzie z moim tYPEM.....ktoś skrobnie pare zdań, ktoś kto widział gre CANADYJKI....i jak sie ma do gry z TAJKĄ.....

Strona 87 z 97 1 2 85 86 87 88 89 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, burbon, rafal08, Sensei, forty), 686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1