|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
 and over
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
 and over zagrałem w ciemno ale widze ze franca mocno poza formą ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Czelkowy Denis Kudla 1.28 Benjamin Mitchell 2.60 Facundo Bagnis 1.62 Guido Andreozzi 1.23
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ale offseason.
Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.
Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.
Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka
Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
nie widzialem nigdy pedro souzy jak gra,ale dla kavcica to nie powinna byc bariera nie do przejscia,widac ze sie stara jak moze.... jjuz praktycznie powinno byc po meczu,ale walczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ale offseason.
Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.
Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.
Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka
Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia... Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie  No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ale offseason.
Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.
Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.
Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka
Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia... Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie  No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co  Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny. Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
JJ ogolnie sezon i tak na plus. A zeby powalczyc w Bercy musi i w Sztokholmie powalczyc o jak najlepszy rezultat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Sousa powalcz jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Sousa powalcz jeszcze  Mike jaki avek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ale offseason.
Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.
Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.
Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka
Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia... Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie  No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co  Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny. Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji... U siebie to nawet Tomic jest mocny, wiec wiesz  Dla Kangurow prawdziwy wyznacznik to gra poza pierwszym miesiacem sezonu. Co do Mastersa to wierze, ze Federer bedzie chcial awansowac samemu, bo jezeli dostalby sie z miejsca, ktore zwolnil uwazam, ze to bylby cios w jego dupe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
O o o o... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612 |
Liga Dekmeijere o kurwa 30 lat na karku a babka slaba az oczy bola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Jak o Frankach mowa...  Moze tak spróbować Francisco Bahamonde 4.60
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ale offseason.
Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.
Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.
Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka
Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia... Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie  No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co  Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny. Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji... U siebie to nawet Tomic jest mocny, wiec wiesz  Dla Kangurow prawdziwy wyznacznik to gra poza pierwszym miesiacem sezonu. Co do Mastersa to wierze, ze Federer bedzie chcial awansowac samemu, bo jezeli dostalby sie z miejsca, ktore zwolnil uwazam, ze to bylby cios w jego dupe  Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn. u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.
u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą... Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612 |
Liga Dekmeijere Savchuk/Krunic raczej izi bedzie w 2 setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Czary, mary to szamanka... kreci over Super Franka!!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|