Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 104 1 2 13 14 15 16 17 103 104
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Franca po seta @4

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by Beautiful Mind
Franca po seta @4

piwo and over

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by Beautiful Mind
Franca po seta @4

piwo and over
zagrałem w ciemno ale widze ze franca mocno poza formą ;/

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Czelkowy boks tenis

Denis Kudla 1.28
Benjamin Mitchell 2.60
Facundo Bagnis 1.62
Guido Andreozzi 1.23

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ale offseason.

Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.

Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.

Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka

Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
nie widzialem nigdy pedro souzy jak gra,ale dla kavcica to nie powinna byc bariera nie do przejscia,widac ze sie stara jak moze.... jjuz praktycznie powinno byc po meczu,ale walczy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Hellraiser
ale offseason.

Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.

Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.

Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka

Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...
Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie frown
No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co wink

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by iti
Originally Posted by Hellraiser
ale offseason.

Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.

Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.

Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka

Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...
Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie frown
No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co wink

Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny.

Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn

Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
JJ ogolnie sezon i tak na plus. A zeby powalczyc w Bercy musi i w Sztokholmie powalczyc o jak najlepszy rezultat

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Sousa powalcz jeszcze frown

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Mike Avdi
Sousa powalcz jeszcze frown

Mike jaki avek laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by iti
Originally Posted by Hellraiser
ale offseason.

Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.

Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.

Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka

Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...
Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie frown
No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co wink

Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny.

Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn

Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji...
U siebie to nawet Tomic jest mocny, wiec wiesz wink Dla Kangurow prawdziwy wyznacznik to gra poza pierwszym miesiacem sezonu.
Co do Mastersa to wierze, ze Federer bedzie chcial awansowac samemu, bo jezeli dostalby sie z miejsca, ktore zwolnil uwazam, ze to bylby cios w jego dupe tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
O o o o... grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
czaruj Franka

Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
Liga Dekmeijere o kurwa 30 lat na karku a babka slaba az oczy bola

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Jak o Frankach mowa... hmm Moze tak spróbować boks tenis

Francisco Bahamonde 4.60

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by iti
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by iti
Originally Posted by Hellraiser
ale offseason.

Chyba z półtora tygodnia nie grałem tenisa, a główny cykl jeśli coś pamiętam że stawiałem to chyba Metz.

Tylko czekać na Sztokholm, Wiedeń czy Petersburg.

Przyszła #1 Kyrgios dzika karta u Szwedów, Bjorkman z Lindstedtem w debla, Pim-Pim ma zagrać na kwalach, jeszcze nie wiadomo czy Ylmer kwale czy główna drabinka

Będzie ciekawie, liczę że Janowicz jak zwykle nie bedzie sie przemeczal w tym roku na 250tkach, a zaraz Bercy do bronienia...
Ja tego Kyrgiosa nie widze, surowo dla mnie wygladal jak go ogladalem w Davisie i wczesniej w sezonie frown
No i jak JJ nie obroni Bercy (a dobrze wiemy, ze tego raczej nie zrobi) to spadnie w okolice 25 miejsca, poza 30-tke nie wypadnie, wiec nie jest zle poki co wink

Licze na kangura, w Styczniu u siebie bedzie mocny.

Jeszcze co mnie trzyma to ta "niby" walka o Londyn

Gdyby sie Murray nie wycofał to już w ogóle nie byłoby rywalizacji...
U siebie to nawet Tomic jest mocny, wiec wiesz wink Dla Kangurow prawdziwy wyznacznik to gra poza pierwszym miesiacem sezonu.
Co do Mastersa to wierze, ze Federer bedzie chcial awansowac samemu, bo jezeli dostalby sie z miejsca, ktore zwolnil uwazam, ze to bylby cios w jego dupe tongue

Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.

u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Hellraiser
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.

u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą...
Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki frown

Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
Liga Dekmeijere piwo
Savchuk/Krunic raczej izi bedzie w 2 setach grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by pindoool
czaruj Franka

Czary, mary to szamanka... kreci over Super Franka!!! laugh

Strona 15 z 104 1 2 13 14 15 16 17 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1