|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.
u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą... Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki  Dokładnie, nie wiem czy jutro grają A buki już robią zasieki kursem 1.40 na Szwajcara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612 |
Dekmeijere 3UE i df Mcchale  sie dobraly
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.
u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą... Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki  Dokładnie, nie wiem czy jutro grają A buki już robią zasieki kursem 1.40 na Szwajcara Sam nie wiem czy wystawialbym takie 1.40 na Rogera czy nieco mniej kolo 1.25-1.30, bo ja kuzwa nie wierze, ze gosc w rok mogl popasc w taka katastrofalna dyspozycje i stracic wszystkie atuty praktycznie. Dzisiaj smeczowal pchajac pilke, a zawsze to byly pewne gwozdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Jak o Frankach mowa...  Moze tak spróbować Francisco Bahamonde 4.60 Może lepiej win 1 set?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
kavcic na dobrej drodze zeby zamknac ,jeszcze kerber na koniec dnia i wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
1 pocieszenie choć uroda wygrała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Żikel over 12,5 gema 1set @5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Możecie się zalogować na swoje konto w bwin ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.
u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą... Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki  Dokładnie, nie wiem czy jutro grają A buki już robią zasieki kursem 1.40 na Szwajcara Sam nie wiem czy wystawialbym takie 1.40 na Rogera czy nieco mniej kolo 1.25-1.30, bo ja kuzwa nie wierze, ze gosc w rok mogl popasc w taka katastrofalna dyspozycje i stracic wszystkie atuty praktycznie. Dzisiaj smeczowal pchajac pilke, a zawsze to byly pewne gwozdzie. Coś jest na rzeczy że taki kurs, że taka dyspozycja. Dziką karte w Sztokholmie też mu szykują... Gdyby nie to to bym zagral Fedexa po takiej pauzie, ale mysle ze jednak wygra małpa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Fedex też ciekawie, bo ja bede polowal jesli teraz ma odpasc to z kims kto tez walczy o Londyn.
u kitajców ma szybciej po drodze Djokovicia, wiec moze odleci z małpą... Ja czarnego nie widzialem w tym turnieju poza meczem z Ito, ale w tym sezonie ewidentnie przestal pajacowac, pamietam ich mecz 3 tb w Bercy kilka lat temu, no coz - Federer moze przegrac z prawie kazdym z czolowki  Ukulturował gre widac...  ( Ale jeszcze nie do konca... Ale w przyszłym sezonie, moga byc dobre rezultaty, bowiem ma mozliwosci na zdecydowanie lepsze rezultaty jakie dotychczas miewał )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Ana - Franka over 19,5  Siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
żel - obecny fedex to mecz 50/50 wiec kurs 3.30 biore i dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
clezar pomyju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
jutro tez wiewior obrabia kanadyjskie drewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
jak ktoś ma konto w bwin to może sprawdzić czy się może zalogować i da znać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak ktoś ma konto w bwin to może sprawdzić czy się może zalogować i da znać? ja nie mogę, ale co najmniej od roku tam sie nie logowałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|