Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 21 1 2 10 11 12 13 14 20 21
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Tom182
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:

Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów)
Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów)
Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt)
Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków)
Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty)

Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:

Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów)
Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów)
Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt)
Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków)
Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty)

Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych

Zarobił niby 3 miliony, ale trzeba wziąć pod uwagę, że musi z tego opłacić Grześka, Antka i nie wiadomo kogo jeszcze.....
Przecież dziecko w przedszkolu nie uwierzy, że ten jego kontrakt zostało podpisany uczciwie.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by Tom182
Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych

shocked

To niemożliwe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Będzie Polak.
Z zagranicy mozna liczyc tylko na jakiegos sredniaka bez duzych wymagan finansowych.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
jakbyśmy tak jutro zremisoowali z Anglikami po dobrym meczu ( wiem wiem laugh ) to podejrzewam, że WF może pozostac jeszcze na mecze Towarzyskie w tym roku.....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Dzisiaj czytałem coś o Nawałce,nic do niego nie mam,
ale wg mnie sytuacja analogiczna jak z obecnie panującym, Fornalikiem, w swoim Górniku, radzi sobie dobrze, ale jak przyjdzie i zobaczy tych "reprezentantów" ze słomą wystajacą z butów, to raczej sobie nie poradzi,
nie oszukujmy sie, kolesia który zarabia 20-30 tysi to on opanuje, ale kolesia który liczy w milionach, raczej nie ogarnie.

Nie żebym wszystko sprowadzał do kasy, bynajmniej, tylko to najbardziej prozaiczny czynnik, bedzie miał znaczenie.

Tym naszym orłom, najzwyczajniej w świecie brakuje jaj, mysli taki jeden z drugim, że co oni juz nie widzieli, i czego nie umieją, a nie umieja podstawowej rzeczy, nie maja zamiaru sie porzygać w reprezentacji, prrzynajmniej takie odnosze wrażenie.
Jak nie odkręci taki kurka na full, to za chwilę przyjeżdżają Azerowie i nas leją.

Ja naszym reprezentantom nie odmawiam umiejetności, ale zaangażowania juz tak.
Przyjeżdża na kadrę jak za karę, pokopie, raz lepiej raz gorzej i oczekuje nie wiadomo czego, a meczu z Mołdawią nie potrafia wygrać, gdzie na papierze, samymi nazwiskami powinni pozamiatać przed meczem.

Polski trener jest skazany z góry na porażkę, powinien przyjść ktoś kompletnie z zewnątrz, ktoś kto nie będzie się bał wyjebać jednego czy drugiego nie bacząc na nazwiska.
Nie mam nikogo konkretnego na mysli, bo nawet taki Lewandowski, jak się zastanowić, jest bogu ducha winny, że jest z przodu sam bo wszyscy liczą, że on tam z niczego strzeli, nie strzl;i albo bedzie robił to rzadko.

Zastanawiam się nad Nowakiem, z tego co czytałem, gość jest konkretny, nie pieprzy się za bardzo z nazwiskami, ma doświadczenie, i co ważniejsze budował juz od podstaw, tu nie ma gotowego materiału,
jeśli miałby by być Polak to chyba tylko on mógłby dać radę.
Z zagranicznych trenerów to faktycznie taki najbardziej oczywisty to Bielsa, charakter i doświadczenie w budowaniu z małej ilości budulca to on ma, tylko czy on by chciał przyjść i za ile to osobna sprawa.

Jak wezmą Skorżę to lepiej niech mi oddadzą tą kadrę, efekty będą niewiele gorsze, a wezmę na pewno mniej kasy:]
Nie żebym z siebie robił fachowca, tylko Skorżę zjedzą na pierwszym śniadaniu i zostanie cichy Maciek ze łzami na koszuli i peczniejacym kontem.

Przegrać z tak grajaca Ukraina, to nie był przypadek, to nasza rzeczywistość,
jutro na Anglię wyjdziemy z dwoma defensywnymi i sie poryczę laugh
w meczu o nic, z prestizowym rywalem gdzie można zaryzykować, zobaczyć co się wydarzy jak pogramy do przodu, a nie na asekurację, no wstyd zagrać inaczej,
punkty w dupie, nic nam nie dają, można się szarpnąć, z Duńczykami zagrało to tu też nie ma co się chować.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
@Biszop
Bielsa na pewno jest dobrym trenerem ale czy on da radę poprowadzić europejską drużynę narodową która jest w rozsypce ???
No nie zaczniemy nagle grać pięknej taktycznej piłki - nei oszukujmy się.

Dla mnie w tej chwili i jak na nasze możliwości z zagranicy tylko Dick Advocaat. Raz, że już pracował z Rosją więc krajem nie odległym kulturowo od naszego tongue a dwa, że jest wg mnie możliwość żeby go zatrudnić - odrzucił oferty z Iralndii i Galatasaray ze względu na brak możliwośći czysto piłkarskich tych drużyn jak wyczytałem.

Trener z PL ligi to byłaby porażka i powielanie pracy WF. Ani NAwałka, ani Skorża ani Urban nie są trenerami którzy te gwiazdy wzięli za morde !

I tak jak już pisałem, Piotr Nowak jedyna polska opcja na dziś, z zagranicy dla mnie Holender.... bo Szweda (Lagerbacka) którego również cenię niestety nie da rady przejąć

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Tom182
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:

Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów)
Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów)
Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt)
Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków)
Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty)

a gdzie w tym zestawieniu Engel i wybitny selekcjoner Boniek ?

poza tym przy Janasie jest błąd bo on o ile dobrze pamiętam prowadził reprezentację w większości meczów w El 2004, po tym jak Boniek spierdolił po porażce z Łotwą, a to był wtedy bodaj drugi czy trzeci mecz w tych eliminacjach

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by eini
Originally Posted by Tom182
Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych
shocked

To niemożliwe.
Jak pacyfista to przeczyta to się dostanie kurwicy laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Nowak to już mógł być trenerem U-21, ale jakoś się z Rudym nie dogadali, teraz też wątpię, żeby się porozumieli

nie miałbym nic przeciwko zatrudnieniu Tarasiewicza

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Fakt, z Bielsą to trochę takie sf, chyba i finansowo i w każdy inny sposób, nie jesteśmy dla niego atrakcyjni, chociaż mówią o nim, że z wszystkim co niemożliwe to do niego grin
a nam raczej znachora potrzeba, co by jakąś kurę zarżniętą o pólnocy pod bramka rywali zakopywał czy jakieś tańce rytualne czynił, no nie wiem, laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak Boniek przedstawiał Fornalika jako nowego selekcjonera to pamięta ktoś czy nie powierzał mu wtedy zadania zakwalifikowania się na Euro 2016?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Conrad
Jak Boniek przedstawiał Fornalika jako nowego selekcjonera to pamięta ktoś czy nie powierzał mu wtedy zadania zakwalifikowania się na Euro 2016?
tak było ! ale zaznaczył, że liczy się styl w jakim reprezentacja będzie walczyć o awans do MŚ 2014. Stylu nie ma, więc sądzę, że Boniek go nie zostawi. Pozatym, wiele razy powtarzał, że WF to jest decyzja Laty.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Waldek to dobry trener, ale jako selekcjoner się nie sprawdził, wróci do ligi (pewnie do Ruchu) to znowu zrobi wynik. Nazwiska z zagranicy nic nie gwarantują, to pokazują dziesiątki przykładów z innych reprezentacji. Ufam Bońkowi, facet naprawdę daje radę na tak trudnym stanowisku (pod względem PR), szczerze mnie zaskakuje. Nowak wydaje się ciekawą opcją.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by damian1679
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy


Żadnego kur** Skorży!

Już nie pamiętają, jak Legię prowadził i męczył mecze taktyką 8-1-0.

Dziękuję za takiego trenera. Będzie osrany przed każdym meczem, a Lewy dopiero pozna co to znaczy "być sam na ataku".

Otóż to.

Znam doskonale Skorżę z "pracy" w Wisle Kraków, i nikt go tu specjalnie dobrze nie wspomina. Nawet udało mu się tutaj mistrzostwo zdobyć, ale co to ma do rzeczy...Skorża nie ma ani autorytetu (zaraz Lewandowskie i reszta panienek z kadry na niego wskoczą) ani jakiegoś geniusza taktycznego. Nie widzę żadnego powodu żeby mu dawać zarobić kasę na kadrze oraz żeby nas torturować swoją osoba.


Kompletnie się nie zgadzam. Objął Wisłę po najgorszym sezonie w erze Cupiała, ze wzmocnień to możemy wymienić co najwyżej Kosowskiego na jedną rundę i od razu po jego przyjściu zdemolowaliśmy ligę. Później znowu mistrzostwo,a w następnym odszedł zostawiając nas na pozycji lidera. Owszem ta nieszczęsna Levadia, która będzie się chyba za nim już zawsze ciągnąć ale sezon wcześniej w pucharach nie było aż tak tragicznie.
Można polemizować czy się nadaje na selekcjonera ale z faktami że jest on najbardziej utytułowanym trenerem na polskim rynku kłócić się nie sposób.
Pojawia się nazwisko Nawałki, głównym argumentem oczywiście praca w Górniku gdzie bez większych nakładów finansowych zrobił fajną drużynę. Ale co więcej?
Czy nie takie same argumenty przemawiały za Fornalikiem? 2 fajne sezony w Ruchu ( zresztą przedzielone jednym bardzo słabym). Wyniki i sukcesy powinny być głównym odzwierciedleniem pracy trenera, Nawałka jeszcze nic nie osiągnął a doświadczeniem to go Skorża bije na łeb na szyje.

Żeby nie było, sam optuje za trenerem zagranicznym, ale Skorża jest dla mnie jedynym możliwym kandydatem jeśli chodzi o nasze podwórko

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Skorża odpadł z Levadią czy się mylę ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Nie mylisz się, odpadł

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by wHiTe_StAr
Nie mylisz się, odpadł
dobrze

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ja to bym na miejscu Bonka poprosil Swierczewskiego o numer do Avrama Granta grin

Strona 12 z 21 1 2 10 11 12 13 14 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,127 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1