|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:
Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów) Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów) Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt) Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków) Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty) Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:
Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów) Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów) Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt) Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków) Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty) Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych Zarobił niby 3 miliony, ale trzeba wziąć pod uwagę, że musi z tego opłacić Grześka, Antka i nie wiadomo kogo jeszcze..... Przecież dziecko w przedszkolu nie uwierzy, że ten jego kontrakt zostało podpisany uczciwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych To niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Będzie Polak. Z zagranicy mozna liczyc tylko na jakiegos sredniaka bez duzych wymagan finansowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jakbyśmy tak jutro zremisoowali z Anglikami po dobrym meczu ( wiem wiem  ) to podejrzewam, że WF może pozostac jeszcze na mecze Towarzyskie w tym roku.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Dzisiaj czytałem coś o Nawałce,nic do niego nie mam, ale wg mnie sytuacja analogiczna jak z obecnie panującym, Fornalikiem, w swoim Górniku, radzi sobie dobrze, ale jak przyjdzie i zobaczy tych "reprezentantów" ze słomą wystajacą z butów, to raczej sobie nie poradzi, nie oszukujmy sie, kolesia który zarabia 20-30 tysi to on opanuje, ale kolesia który liczy w milionach, raczej nie ogarnie. Nie żebym wszystko sprowadzał do kasy, bynajmniej, tylko to najbardziej prozaiczny czynnik, bedzie miał znaczenie. Tym naszym orłom, najzwyczajniej w świecie brakuje jaj, mysli taki jeden z drugim, że co oni juz nie widzieli, i czego nie umieją, a nie umieja podstawowej rzeczy, nie maja zamiaru sie porzygać w reprezentacji, prrzynajmniej takie odnosze wrażenie. Jak nie odkręci taki kurka na full, to za chwilę przyjeżdżają Azerowie i nas leją. Ja naszym reprezentantom nie odmawiam umiejetności, ale zaangażowania juz tak. Przyjeżdża na kadrę jak za karę, pokopie, raz lepiej raz gorzej i oczekuje nie wiadomo czego, a meczu z Mołdawią nie potrafia wygrać, gdzie na papierze, samymi nazwiskami powinni pozamiatać przed meczem. Polski trener jest skazany z góry na porażkę, powinien przyjść ktoś kompletnie z zewnątrz, ktoś kto nie będzie się bał wyjebać jednego czy drugiego nie bacząc na nazwiska. Nie mam nikogo konkretnego na mysli, bo nawet taki Lewandowski, jak się zastanowić, jest bogu ducha winny, że jest z przodu sam bo wszyscy liczą, że on tam z niczego strzeli, nie strzl;i albo bedzie robił to rzadko. Zastanawiam się nad Nowakiem, z tego co czytałem, gość jest konkretny, nie pieprzy się za bardzo z nazwiskami, ma doświadczenie, i co ważniejsze budował juz od podstaw, tu nie ma gotowego materiału, jeśli miałby by być Polak to chyba tylko on mógłby dać radę. Z zagranicznych trenerów to faktycznie taki najbardziej oczywisty to Bielsa, charakter i doświadczenie w budowaniu z małej ilości budulca to on ma, tylko czy on by chciał przyjść i za ile to osobna sprawa. Jak wezmą Skorżę to lepiej niech mi oddadzą tą kadrę, efekty będą niewiele gorsze, a wezmę na pewno mniej kasy:] Nie żebym z siebie robił fachowca, tylko Skorżę zjedzą na pierwszym śniadaniu i zostanie cichy Maciek ze łzami na koszuli i peczniejacym kontem. Przegrać z tak grajaca Ukraina, to nie był przypadek, to nasza rzeczywistość, jutro na Anglię wyjdziemy z dwoma defensywnymi i sie poryczę  w meczu o nic, z prestizowym rywalem gdzie można zaryzykować, zobaczyć co się wydarzy jak pogramy do przodu, a nie na asekurację, no wstyd zagrać inaczej, punkty w dupie, nic nam nie dają, można się szarpnąć, z Duńczykami zagrało to tu też nie ma co się chować.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
@Biszop Bielsa na pewno jest dobrym trenerem ale czy on da radę poprowadzić europejską drużynę narodową która jest w rozsypce ??? No nie zaczniemy nagle grać pięknej taktycznej piłki - nei oszukujmy się. Dla mnie w tej chwili i jak na nasze możliwości z zagranicy tylko Dick Advocaat. Raz, że już pracował z Rosją więc krajem nie odległym kulturowo od naszego  a dwa, że jest wg mnie możliwość żeby go zatrudnić - odrzucił oferty z Iralndii i Galatasaray ze względu na brak możliwośći czysto piłkarskich tych drużyn jak wyczytałem. Trener z PL ligi to byłaby porażka i powielanie pracy WF. Ani NAwałka, ani Skorża ani Urban nie są trenerami którzy te gwiazdy wzięli za morde ! I tak jak już pisałem, Piotr Nowak jedyna polska opcja na dziś, z zagranicy dla mnie Holender.... bo Szweda (Lagerbacka) którego również cenię niestety nie da rady przejąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Lista zarobków selekcjonerów kadry za jeden punkt w eliminacjach:
Leo Beenhakker - 194 tys. zł za punkt (200 tysięcy złotych miesięcznej pensji, prowadził kadrę w eliminacjach Euro 2008 i MŚ 2010 wywalczył w sumie 39 punktów) Janusz Wójcik - 103 tys. zł za punkt (50 tys. zł pensji, el. Euro 2000, 13 punktów) Henryk Apostel - 62 tys. zł za punkt (35. tys zł pensji, eliminacje do Euro 96, 13 pkt) Antoni Piechniczek - 32,5 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, el. MŚ 1998, 10 puntków) Paweł Janas - 25 tys. zł za punkt (25 tys. zł pensji, końcówka eliminacji Euro 2004 i el. MŚ 2006, w sumie 34 punkty) a gdzie w tym zestawieniu Engel i wybitny selekcjoner Boniek ? poza tym przy Janasie jest błąd bo on o ile dobrze pamiętam prowadził reprezentację w większości meczów w El 2004, po tym jak Boniek spierdolił po porażce z Łotwą, a to był wtedy bodaj drugi czy trzeci mecz w tych eliminacjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Waldemar Fornalik za pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski zarobił blisko 3 miliony złotych, dokładnie 2 880 000 złotych To niemożliwe. Jak pacyfista to przeczyta to się dostanie kurwicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Nowak to już mógł być trenerem U-21, ale jakoś się z Rudym nie dogadali, teraz też wątpię, żeby się porozumieli
nie miałbym nic przeciwko zatrudnieniu Tarasiewicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Fakt, z Bielsą to trochę takie sf, chyba i finansowo i w każdy inny sposób, nie jesteśmy dla niego atrakcyjni, chociaż mówią o nim, że z wszystkim co niemożliwe to do niego  a nam raczej znachora potrzeba, co by jakąś kurę zarżniętą o pólnocy pod bramka rywali zakopywał czy jakieś tańce rytualne czynił, no nie wiem, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak Boniek przedstawiał Fornalika jako nowego selekcjonera to pamięta ktoś czy nie powierzał mu wtedy zadania zakwalifikowania się na Euro 2016?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Jak Boniek przedstawiał Fornalika jako nowego selekcjonera to pamięta ktoś czy nie powierzał mu wtedy zadania zakwalifikowania się na Euro 2016? tak było ! ale zaznaczył, że liczy się styl w jakim reprezentacja będzie walczyć o awans do MŚ 2014. Stylu nie ma, więc sądzę, że Boniek go nie zostawi. Pozatym, wiele razy powtarzał, że WF to jest decyzja Laty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Waldek to dobry trener, ale jako selekcjoner się nie sprawdził, wróci do ligi (pewnie do Ruchu) to znowu zrobi wynik. Nazwiska z zagranicy nic nie gwarantują, to pokazują dziesiątki przykładów z innych reprezentacji. Ufam Bońkowi, facet naprawdę daje radę na tak trudnym stanowisku (pod względem PR), szczerze mnie zaskakuje. Nowak wydaje się ciekawą opcją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy Żadnego kur** Skorży! Już nie pamiętają, jak Legię prowadził i męczył mecze taktyką 8-1-0. Dziękuję za takiego trenera. Będzie osrany przed każdym meczem, a Lewy dopiero pozna co to znaczy "być sam na ataku". Otóż to. Znam doskonale Skorżę z "pracy" w Wisle Kraków, i nikt go tu specjalnie dobrze nie wspomina. Nawet udało mu się tutaj mistrzostwo zdobyć, ale co to ma do rzeczy...Skorża nie ma ani autorytetu (zaraz Lewandowskie i reszta panienek z kadry na niego wskoczą) ani jakiegoś geniusza taktycznego. Nie widzę żadnego powodu żeby mu dawać zarobić kasę na kadrze oraz żeby nas torturować swoją osoba. Kompletnie się nie zgadzam. Objął Wisłę po najgorszym sezonie w erze Cupiała, ze wzmocnień to możemy wymienić co najwyżej Kosowskiego na jedną rundę i od razu po jego przyjściu zdemolowaliśmy ligę. Później znowu mistrzostwo,a w następnym odszedł zostawiając nas na pozycji lidera. Owszem ta nieszczęsna Levadia, która będzie się chyba za nim już zawsze ciągnąć ale sezon wcześniej w pucharach nie było aż tak tragicznie. Można polemizować czy się nadaje na selekcjonera ale z faktami że jest on najbardziej utytułowanym trenerem na polskim rynku kłócić się nie sposób. Pojawia się nazwisko Nawałki, głównym argumentem oczywiście praca w Górniku gdzie bez większych nakładów finansowych zrobił fajną drużynę. Ale co więcej? Czy nie takie same argumenty przemawiały za Fornalikiem? 2 fajne sezony w Ruchu ( zresztą przedzielone jednym bardzo słabym). Wyniki i sukcesy powinny być głównym odzwierciedleniem pracy trenera, Nawałka jeszcze nic nie osiągnął a doświadczeniem to go Skorża bije na łeb na szyje. Żeby nie było, sam optuje za trenerem zagranicznym, ale Skorża jest dla mnie jedynym możliwym kandydatem jeśli chodzi o nasze podwórko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Skorża odpadł z Levadią czy się mylę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ja to bym na miejscu Bonka poprosil Swierczewskiego o numer do Avrama Granta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|