|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Za Zarzecznym: Kto za Fornalika? Takie hasło obowiązuje dziś (zapraszam do Hyde Parku na Orange, 21.15), choć nikt przecież znać nie może jutrzejszego wyniku. Ja bym go zostawił, tylko zaproponował obniżkę pensji do średniej krajowej, jakieś 2 tysiące. Przekonalibyśmy się, czy praca dla Polski, pod jakimkolwiek szyldem, jest aż takim zaszczytem jak się opowiada. Generalnie człowiek ten zupełnie nie przeszkadzałby nikomu, gdyby nie ta horrendalna pensja. No, ale jak pomyślicie, z iloma gośćmi musi on się dzielić – nie ma czego zazdrościć. ...dobrze napisane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Gość słodko omamia : Czuję się na siłach, praca ta sprawia mi wielką satysfakcję i jest dla mnie tym bardziej inspirujące, że idziemy w dobrym kierunku. Nie mogę nie wierzyć w to, co robię. Gołym okiem widać, że idziemy do przodu. Jak ja bym zarabiał 5 tysięcy dziennie to bym był na takich siłach że chętnie bym chciał zastąpić kogoś na murawie z naszej kadry, a tak to muszę jebać jak dziki wieprz 200 godzin roboczych by zarobić te 5 tysięcy złotych, brak mi słów jakichkolwiek, jutro tak nas ocenia świat że kurs na Polske 15  rozumie Anglia - Estonia a nie Anglia - Polska, ale upodlenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wafel 5 koła zarabiasz to zaraz bedziesz mial zapchana skrzynke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szkoda, ze na Weszlo malo kto sie podpisuje pod tekstami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Wafel 5 koła zarabiasz to zaraz bedziesz mial zapchana skrzynke 6,25 e na godzinę to jest 5 koła. W Polsce za 200 godzin w moim zakładzie ochraniarz pan Mietek ma 1250 pln za 200-220 godzin jak odliczy dojazdy i papierosy z 700 na miecha ma. Ja to bym na miejscu Bonka poprosil Swierczewskiego o numer do Avrama Granta  Żaden Avram (a w naszej historii trenerstwa osób tej narodowości było kilku)nie zmieni mentalności Polaków bo piłkarze którzy jadą na kadrę zachowują się dokładnie tak jak pracownicy wysłani na szkolenie z zakładu pracy. Jeden jedzie żeby odpocząć, drugi żeby pochlać, trzeci pociupciać na boku i tak jak o wynik meczu tak o tym co pieprzy jakiś trener na szkoleniu nikt nie dba. Bo i tak trzeba będzie wrócić do swojej stałej pracy. W latach 70 czy 80 tych polską piłkę ratowało pokolenie biednych chłopców kopiących bez przerwy piłkę bo innych zajęć nie mieli teraz takich nie ma. W związku z tym nasi piłkarze nigdy nic nie osiągną. Może nas uratują jak Niemców naturalizowani Polacy ale o to powinny się już postarać nasze panie tyle że zamiast kopulować z Hindusami powinny wybrać bardziej Południową Amerykę i wtedy mielibyśmy atak Falakakao i Sanczes. A tak to chyba jedynie polski związek krykieta skorzysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/%C5%9Awiat/367372-skora-odrzuci-oferty-z-dammam-i-malediow.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/%C5%9Awiat/367372-skora-odrzuci-oferty-z-dammam-i-malediow.html Trener Maciej Skorża, który od maja, gdy zakończył współpracę z saudyjskim Al-Ittifaq Dammam, nie narzeka na brak ofert, ale najwyraźniej nie dostał jeszcze takiej, która powaliłaby go na kolana. Całkiem niedawno na biurku miał trzy oferty z klubów zagranicznych, ale tylko jedną znad Zatoki Perskiej.
Konkretnie - ze wspomnianego Dammam, dokąd mógł wrócić już po 5 kolejkach arabskiej ekstraklasy obecnego sezonu, gdy zwolniono jego niemieckiego następcę. Mimo kilkakrotnie ponawianej oferty, Skorża nie dał się jednak ponownie skusić. Dwie pozostałe oferty były ze Wschodu. Konkretnie z ekstraklasy ukraińskiej i rosyjskiej I ligi. Szczegóły? - Nie zamierzam mówić o czymś, co mogłoby się wydarzyć, ale nie wydarzyło. W tym okresie nie zakładałem po prostu kolejnej rozłąki z rodziną, którą znosiłem nie najlepiej - ucina momentalnie ten wątek Skorża. - Gdybym zdecydował, że jednak zostanę w Polsce, to myślę, że przerwa zimowa byłaby pierwszym momentem, w którym mógłbym podjąć pracę.
Tryb warunkowy jest jak najbardziej uprawniony, ponieważ szansa na to, że trener będzie pracował w tym sezonie w T-ME, jest raczej niewielka. Bo zagranica - mocno kusi. Już jako trener Legii, Skorża mógł trafić do Dynama Mińsk, które obecnie prowadzi znany z pracy w Wiśle Holender Robert Maaskant. Ciekawostką jest również fakt, że przy okazji występów Al-Ittifaq w azjatyckiej Lidze Mistrzów dostał zapytanie w sprawie poprowadzenia egzotycznej reprezentacji - narodowej drużyny Malediwów. To pewnie, nie licząc Polinezji Francuskiej, najpiękniejszy zakątek świata, ale akurat nad tą ofertą polski szkoleniowiec nawet się nie pochylił. - Mam ambicje, w ten rejon świata można ewentualnie pojechać na emeryturę, ale na pewno nie teraz.Adam GODLEWSKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Tom lansuje Skorżę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Gość słodko omamia : Czuję się na siłach, praca ta sprawia mi wielką satysfakcję i jest dla mnie tym bardziej inspirujące, że idziemy w dobrym kierunku. Nie mogę nie wierzyć w to, co robię. Gołym okiem widać, że idziemy do przodu. Fornalik ma racje praca trenera daje wielką satysfakcje, chciałbym być na jego miejscu nawet bez wynagrodzenia. Na miejscu Bońka zaproponował bym mu nowy kontakt na kolejny rok, ale z jednym małym warunkiem, że teraz WF wpłacał by do PZPN 160k miesięcznie, ciekawe czy by się zgodził? bo za darmo nie dałbym mu kolejnej szansy patrząc jak prowadzi repre bez ładu, składu i jakiejkolwiek logiki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom lansuje Skorżę  never ! Piotr Nowak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Gość słodko omamia : Czuję się na siłach, praca ta sprawia mi wielką satysfakcję i jest dla mnie tym bardziej inspirujące, że idziemy w dobrym kierunku. Nie mogę nie wierzyć w to, co robię. Gołym okiem widać, że idziemy do przodu. Fornalik ma racje praca trenera daje wielką satysfakcje, chciałbym być na jego miejscu nawet bez wynagrodzenia. Na miejscu Bońka zaproponował bym mu nowy kontakt na kolejny rok, ale z jednym małym warunkiem, że teraz WF wpłacał by do PZPN 160k miesięcznie, ciekawe czy by się zgodził? bo za darmo nie dałbym mu kolejnej szansy patrząc jak prowadzi repre bez ładu, składu i jakiejkolwiek logiki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Piotr Nowak  Jest on w ogóle brany pod uwagę? Kiedyś pamiętam jak jego kandydatura wyglądała całkiem dobrze, ale PZPN wybrał inaczej i nie został selekcjonerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Piotr Nowak - Jest Ok - Podejrzewam jednak nie przejmie po Fornaliku dowództwa. Dlaczego? Po Euro gdy byla dobra sytuacja na zatrudnionego go, nie nastąpiło to... Ja to powiem tak: Jesteśmy w 4 koszyku, a wiec jesteśmy 4 liga piłkarska (I takie sa kuzwa fakty niestety - Nie zrobi sie chop siup i wskoczy do elity z sezonu na sezon - Ale trzeba wieżyc bezmiernie, ze to kiedyś nastąpi!) A wiec mamy kłopoty z awansem do turniejów (A szczególnie na Euro) Wiec robimy tak: Zatrudniamy specjalistę od takich spraw: Czyli kogo? No kogo? - Velibora "Bore" Milutinovica - A na Czas Euro dostarczamy wsparcie pana Henryka Kasperczaka (Lub jeszcze inaczej, cos w stylu asystenta lub koordynatora juz na Eliminacje) A nasi trenerzy niech zajma sie rozwojem naszej kochanej ligi i szlifowania swojego rzemiosła. A gdy to uczynią niech startują do wyborów na selekcjonera... Dziękuje za uwage - Pzd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Piotr Nowak  Jest on w ogóle brany pod uwagę? Kiedyś pamiętam jak jego kandydatura wyglądała całkiem dobrze, ale PZPN wybrał inaczej i nie został selekcjonerem. oficjalnie nikt nie jest brany pod uwage. To media spekuluja o kandydatach, Nowaka widzialbym ja  byl brany pod uwage przed Fornalikiem ale nie zostal wybrany. Boniek w cafe futbol swego czasu widzial go jesli dobrze pamietam jako treneea kadry U21
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
G(a)dlewski ciagle o Skorzy... To moze Hajto? Charakter to on ma nie wspominal nikt o nim mysle ze by wzial te fuche
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
G(a)dlewski ciagle o Skorzy... To moze Hajto? Charakter to on ma nie wspominal nikt o nim mysle ze by wzial te fuche A ile zagranicznych wyjazdów... ile fajek by opchnął  Dajmy już spokój polskim trenerom, którzy tak naprawdę nic (lub prawie nic) nie osiągnęli. Będzie tak jak z Waldusiem. Dostał kadrę bo raz mu "żarło" w Ruchu, czego czynników mogło być sporo, nie tylko jego umiejętności. I na kadrę okazał się za krótki. Podobnie będzie z większością, jeśli nie wszystkimi naszymi trenerami. Zrobią skok życia na kasę, a my za dwa lata obejrzymy EURO w TV. Tu potrzebny jest doświadczony trener z zagranicy, który potrafił coś zdziałać z inną reprezentacją. Nie tak zdziadziały i wypalony jak Beenhakker.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no prosze jaki Leo zly byl i zdziadzialy ... a jak wyniki byly to mu wszyscy lizali jajka, oj krotka pamiec krotka
a ze na koniec wreszcie dowiedzial sie jak wyglada polska pilka i dzialacze to tez postanowil przyciac kase i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a co jak dzisiaj po świetnej grze pokonamy Anglików? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|