|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 594 |
Witam wszystkich!!! prosze napiszcie mi jakie trzeba spelniac warunki aby otworzyc w swojej miejscowosci oddzial sts lub profesional.Wiem ze musi byc okreslona ilosc mieszkancow,odpowiedni lokal itp.Jesli ktos sie orientuje prosze o kontakt.Z gory wielkie dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wejdz na strone: www.sts.pl [ sts.pl] i kliknij w zakładkę współpraca albo, najlepiej, wyslij im maila (napisz jakie warunki spelniasz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał Mariusz N: [qb]Witam wszystkich!!! prosze napiszcie mi jakie trzeba spelniac warunki aby otworzyc w swojej miejscowosci oddzial sts lub profesional.Wiem ze musi byc okreslona ilosc mieszkancow,odpowiedni lokal itp.Jesli ktos sie orientuje prosze o kontakt.Z gory wielkie dzieki.[/qb] Jeśli się nic nie zmieniło to twój udział ograniczy się tylko do wynajmowania lokalu gdzieś w centrum miasta bądź przy dworcach etc. Zarówno Profesjonał jak i STS mają własną kadrę pracowników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Na mojim osiedlu koles mial bude z gazetami, przerobil ja na profka i sam w niej siedzi i pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka