|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
skoro tak to decyzję trzeba podjąć samodzielnie  308 Louisville -13.5 (1.885) ucf (4-1 ATS, 1-4 ov/un) to solidny średniak i z pewnością będą walczyć, więc też mnie nie zdziwi jeśli pokryją handi lub pokuszą się o niespodziankę i wygrają. Z drugiej strony louisville (3-3 ATS, 1-4 ov/un) ma coś do udowodnienia zarówno fanom jak i ekspertom wygrywając przekonująco z takimi solidnymi zespołami. Dlatego też na nich stawiam, bo uważam, że nóg im nie sparaliżuje jak cała ameryka będzie ich oglądać na espn i będą chcieli odnieść przekonujące zwycięstwo. Kupiłem połówkę (spóźniłem się na linię 13.5) dla zasady - wiecie, magiczne cyfry w futbolu dla mnie to 1,2,3,6,7,9,14 - choć jesli spotkanie przebiegnie wg mojego scenariusza, to nie powinno to mieć znaczenia. Jeżeli nie... no cóż... money management przede wszystkim pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
ncaaf 30 - 22 nfl 11 - 5 nhl 8 - 3 ncaaf week 8 310 Virginia -2.5 318 Central Michigan +17 322 East Carolina -20.5 325 Maryland -5 324 Clemson +3.5 338 Wyoming -5.5 347 Oregon State -9.5 352 Alabama -27 355 Washington +3.5 363 Florida -3 370 Buffalo -19 373 Akron -7.5 375 Iowa State +31 378 Kansas +24 379 TCU +7.5 312 under 60.5 321 over 54 327 over 57 331 over 55 334 under 46 346 under 54.5 350 under 55 352 under 49 368 under 64.5 374 under 46 380 under 51.5 387 over 66.5 390 under 57 393 under 60 nie obiecuję, że to już wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
cd 311 army pk (1st half) 331 navy +6 (1st half) 392 vanderbilt +3.5 (1st half) 392 vanderbilt +7 (1.896)
316 under 58.5 353 over 54.5 381 over 53.5
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
328 w wirginia +5.5 332 toledo -9
PS nhl - sjsharks-1.5(2.314), colorado avalanche-1.5(3.060),
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Nie ma Taliba na mecz z Jets (nie poleciał; Pats nie zabierają graczy inactive na mecze wyjazdowe).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie ma Taliba na mecz z Jets (nie poleciał; Pats nie zabierają graczy inactive na mecze wyjazdowe). Nie ma też Amendoli z tego co wiem. Najgorsze jest to, że miałem już upatrzony typ roku na San Fran, a tu mi piszą, że możliwy jest powrót Lockera. I teraz pojawiły się wątpliwości, bo Jake w tym roku grał bardzo dobrze i burzy to całkiem moją koncepcję  Nie ma co jutro grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Jak to nie ma. Carolina jutro zamiata. Złapałem -5.5 teraz jeszcze co najmniej -6.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jutro przymusowo Kansas -6,5
To co Schabik z kolegami wyprawiaja to jest kryminal a ich ostatni mecz u siebie z Rams to byla totalna katastrofa.
Do rozwazenia mam jeszcze Bears, Bills +10, Rams +7 ale to jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
[ Linked Image]  ps. a tak BTW...run game Texans wyglądała w tym meczu super, Foster jeździł na lewo i prawo, jeździł, a potem dojeżdżali do czerwonej dzielnicy i wszystko umierało, a kopami się meczu nie wygra zazwyczaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ale Schaub jutro nie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Dla typu to nie wiadomo czy to dobrze czy źle  kto to jest ten cały Keenum czy jak mu tam?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Yates nic nie zmieni. Wszedl bodaj pod koniec 3Q z Ramsami i jebnal 2 INTy. Najpierw gdzies na 12 yardzie a potem majac 2nd&goal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Keenum to gość który w NCAA napieprzał miliony jardów podaniami, co oznacza, że nie ma pojęcia o ofensywie granej w NFL  Też nie wiem czy to dobrze dla typu czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dobra teraz zobaczylem ze ma wyjsc rokkie Keenum. Who the fuck is Keenum? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Dlatego bezpiecznie wezmę Kansas -6,5 po @1,98  do tego dołożę Detroit ml 1.769 i Atlantę -6 po @1.909 i styknie na razie Zastanawiałem się jeszcze nad Patriots -3,5, ale po pierwsze straty o których piszecie wyżej dość znaczące, po drugie forma Gronka niewiadoma, a po trzecie Patriots lubują się ostatnio w końcówkach na styku (w obie strony) i mogą nie pokryć handi nawet jak wygrają. Dlatego raczej odpuszczę. Podoba mi się GB -10. Niby hc wysokie, ale oni jak się u siebie rozpędzą (a o to z Browns może być nietrudno), to raczej niszczą. Jeszcze sprawę przemyślę, może hc zmieni się na -9,5 w pinku gdzie mam wolny kapitał to wtedy wrócimy do tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
ncaaf 46 - 45 (wczoraj 16-23) nfl 11 - 5 nhl 10 - 3
jets +4 houston +6.5 washington +1 cincinnati +2.5 miami -7 st louis +7.5 (1.862)
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Dla typu to nie wiadomo czy to dobrze czy źle  kto to jest ten cały Keenum czy jak mu tam? Grał w podrzędnej dywizji , gdzie trzaskał po 5k+ yardów na sezon. Uniwerek Houston , czyli lokalny produkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Las Vegas
3 najpopularniejsze (bilans 3-9, 0-3, 1-2, 1-2, 1-2)
KC -6.5 CHI +1 SF -4 DET -2.5
SF i DET mają tyle samo głosów. Dzisiaj jest trochę inaczej niż w poprzednich tygodniach, bo brak typów zdecydowanie dominujących, a sporo jest z podobną ilością głosów.
Liderzy MATTY ICE . MIA WAS ATL PIT IND SINATRA DRIVE . ARI NYJ PHI TEN DEN ROSEAL . HOU CIN DAL DEN MIN STEVE B1 . NYJ HOU MIA TEN IND 5 MAN WOLF 7 NYJ HOU STL TB TEN BRUNO AND CARMELLA. HOU CIN TEN CLE PIT MONK SHOES & THE BEAR. HOU CIN TEN CLE PIT OFFSHOREBETTOR .COM. CIN CHI CAR BAL MIN JARHEAD . JAX BUF ATL CLE PIT
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Buffalo Bills (+7) @ 1.885
Szkoda, że linia tak spadła, ale jeszcze chyba warto. Miami ma fatalną linię ofensywną, więc przy takiej obronie z SuperMario na czele, jaką ma Buffalo, to raczej się nie zdążą rozbujać. Thad Lewis zagrał przyzwoicie, gra biegowa funkcjonuje więc powinno być dobrze.
Philadelphia Eagles (-3) @ 2.010
Oglądałem ostatni mecz Dallas i trochę byłem zaskoczony, że przy tak słabej obronie jaką ma Wash, to tak naprawdę prawie wszystkie punkty Cowboys zdobyli dzięki special teams. Romo trochę oklapł po tym meczu życia, zresztą jak zszedł Murray, to wyraźnie z ataku zeszło powietrze. Murray dziś też nie będzie grał, również spore osłabienia w obronie. A Phila atak ma bardzo, bardzo dobry. Powinno paść sporo punktów
Na razie tyle, szykowałem się na więcej typów, ale Locker dziś gra, więc San Fran skreślam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mnie sie udalo jeszcze zlapac na Unibecie Bills +9,5 za @1,72
Eagles nie lubie grac jak graja u siebie. Chyba jedyny zespol co ma tak tragiczny bilans gier u siebie. Lepiej na wyjazdach graja.
Gram jeszcze Titans +4, Redskins, Chiefs -6 i mysle nad Rams +7
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|