|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ja nie wiem czy Debel Frytko-Ubotowy by lepsze osiągi nie mieli w nastepnym sezonie jak by razem grali  lol taki debel to by nie umiał podania utrzymać  Ujjj wi - Moze by wiecej pkt. nagromadzili w sezonie niz ty masz postów od wakacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Alejandro GSM - to do pelni szczęścia Frytko-Maty do dzieła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na szczęście już się mało o nich mówi w porównaniu z tym co było kiedyś, bo mamy trzech porządnych singlistów, a kiedyś nie było żadnego. Debel to dyscyplina niespełnionych tenisistów i za dużo tam jest płacone, bo poza kilkoma zawodnikami, którzy tworzą niesamowite rzeczy jak Bryany, Paes, Soares to reszta jest niespełnionymi singlistami.  Wyniki Fryty i Matki pokazują, że wystarczy regularnie grać w turniejach i liczyć się w walce o Masters.  W sumie i racja, ale nie do konca... Z twojej wypowiedzi mozna wywnioskować, ze Debel moglby nie istniec i tylko Singla mogli by grac W Deblu licza sie inne predyspozycje - przede wszystkim jest to gra dla nie egoistów Bo w zasadzie mógłby nie istnieć - nikt tego nie ogląda i nikt by nie zauważył jakby go nie było. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Parmentier brejk w drugim  Cisniemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Na szczęście już się mało o nich mówi w porównaniu z tym co było kiedyś, bo mamy trzech porządnych singlistów, a kiedyś nie było żadnego. Debel to dyscyplina niespełnionych tenisistów i za dużo tam jest płacone, bo poza kilkoma zawodnikami, którzy tworzą niesamowite rzeczy jak Bryany, Paes, Soares to reszta jest niespełnionymi singlistami.  Wyniki Fryty i Matki pokazują, że wystarczy regularnie grać w turniejach i liczyć się w walce o Masters.  W sumie i racja, ale nie do konca... Z twojej wypowiedzi mozna wywnioskować, ze Debel moglby nie istniec i tylko Singla mogli by grac W Deblu licza sie inne predyspozycje - przede wszystkim jest to gra dla nie egoistów Bo w zasadzie mógłby nie istnieć - nikt tego nie ogląda i nikt by nie zauważył jakby go nie było.  W TV to raczej mało spotykane zjawisko Ale juz na Kuponach graczy częściej goszczą Mozna stwierdzić sa tacy troche "undergroundowi" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Klizan sie juz chyba nagrał - eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
A co do tego kupony mają?
Ja piszę o tym, że poziom debla jest niski i wystarczy spojrzeć jacy zawodnicy tam są, a nagrody za to są przesadzone - szczególnie, że nie chcą tego pokazywać żadne stacje, a kibice przychodzą tylko na mecze gospodarzy i jak mecz jest czasem wplątany między single.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Fryty ogarneli a juz chooyki lecialy na nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,607 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,607 Likes: 10 |
cipa frystenberg na serwie pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,607 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,607 Likes: 10 |
DF - frytka na bank i break wieśniaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Fryty ogarneli a juz chooyki lecialy na nich  A to choooyki za kare jutro ziemianki na obiad beda obierali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ja tam lubie deble, a juz jak gra taki Paes to az chce się ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
ładujcie Włochy w Fed Cupie. Wszystkie Rosjanki z top30 wypięły się na finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
ja tam lubie deble, a juz jak gra taki Paes to az chce się ogladac Deble-Miksy fajna sprawa Takie mozna rzecz życiowe - Bowiem dobrze sie zgrac z partner-(em)-(ka) O o o o... Nie łatwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
fryty ładnie dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Dobra my tu sobie żartujemy a tu: Frytki sie spalaja cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mysle, ze seta oddaja gospodarzom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Parmentier GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
RRH 1set @7.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Hesse, Parmentier , Melichar , Minella ...na dzisiaj cos z tego zestawu Tylko Hesse dala dupy, ale na 3z4 to i tak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|