|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie o to chodzi - Domel. Jest nowy dzień, a kogoś nagminnie kręcą porażki tej drużyny. Czy ja pisałem o Legii jak zdobyła Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Mistrzostwo Polski juniorów, wszystko w 2013 roku ? To już historia, tak jak wczorajszy mecz to już historia, chociaż w pełni rozumiem, że dla wielu przyjemna. Jeszcze raz zatem powtórzę - Rumuni wszystkich krajów łączcie się, macie teraz swoje dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Nie o to chodzi - Domel. Jest nowy dzień, a kogoś nagminnie kręcą porażki tej drużyny. Czy ja pisałem o Legii jak zdobyła Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Mistrzostwo Polski juniorów, wszystko w 2013 roku ? To już historia, tak jak wczorajszy mecz to już historia, chociaż w pełni rozumiem, że dla wielu przyjemna. Jeszcze raz zatem powtórzę - Rumuni wszystkich krajów łączcie się, macie teraz swoje dni.  Taki kraj, jednego dnia jesteś bohaterem a innego zerem. Mnie nigdy porażki w pucharach naszych drużyn nie cieszą, bez względu czy jest to Lech, Jaga czy Legia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
rumunem dla ciebie nie jest ktos kto sie smieje ze slaska, lecha czy piasta
ale juz napisac zle slowo na legie to malo sie nie posrasz, hurtowo wrzucasz wszystkim od rumunow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a juz wymienianie mistrzostwa mlodej ekstraklasy i mistrzostwa polski juniorow dowodzi najlepiej, ze z toba jest zle, bardzo zle  brakuje tylko tekstu, ze rzezniczak jest najladniejszy a kosecki ma najszybszy samochod 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam  Oficjalnie:Crystal Palace bez trenera @1.36 na dwójkę Arsenalu to może być ładna wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Biczu znowu cyganisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 Vindo jest jak wykrywacz kłamstw Macierewicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
no bez przesady
mam Ci przypomnieć kto po warszawskich klubach podrywa małolatów na "pancerną brzozę"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
crystal palace to ma sklad na srodek tabeli w championship
solidny jedinak i banda pacholkow wokol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 bituś, co Ty gadasz. Konstruktywą ocenę zawszę przyjmuję, chociaż mogę mieć trochę inne spojrzenie na pewne aspekty. Wkurzają mnie tylko ci, co obrażają. Najśmieszniejsze jest to, że prym wiodą głównie userzy którzy mecze ogladają głównie na streamach. Stadionowi kibice są bardziej powściągliwi, chociaż też Legii mogą nienawidzieć. A Ciebie ta Rumunia kole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dawaj dzisiejsze Pendolino - Biczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Polskie buki na Jagę mają prawie najniższe kursy na rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja dzis boksuje: lille dnb @2 5/10 liefering @2.07 3/10 tns-1.5/braga @2.5 3/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Z tym Lieferiniem bym się jeszcze zastanowił na Twoim miejscu - bituś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Jak narazie po III kolejce jedynie Legia ma 0pkt
ale kolegów jest jeszcze paru co dzisiaj mają mecz
Kubań, Dinamo, Maribor, Bordo Tak jak myślałem...  To obrazuje "poziom" polskiej piłki (s)kopanej, polskiej myśli "trenerskiej" no i rzecz jasna przepłacanych gwiazdeczek. Żal, żenada, dno i 3 metry mułu, pomijając już sędziego, to kurwa wygrać z jakimiś śmiesznymi Cypryjczykami u siebie, to był ich obowiązek, jak pańszczyzna... Z zupełnie innej beczki - wczoraj mistrz Polski upokorzył na wyjeździe drużynę wicemistrza Francji... Tyle, że w siatkówce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bo nasze siatkarskie zespoły jak Reska, ZAKSA, Skra, czy Jsw są marką której nie trzeba przedstawiac w Europie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
akagi, Legia miała robić punty do rankingu, co jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
witam, Jaga 1x 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|