Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 86 1 2 66 67 68 69 70 85 86
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie o to chodzi - Domel.

Jest nowy dzień, a kogoś nagminnie kręcą porażki tej drużyny.

Czy ja pisałem o Legii jak zdobyła Mistrzostwo Polski,
Puchar Polski, Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Mistrzostwo Polski juniorów, wszystko w 2013 roku ?

To już historia,
tak jak wczorajszy mecz to już historia,
chociaż w pełni rozumiem, że dla wielu przyjemna.

Jeszcze raz zatem powtórzę -

Rumuni wszystkich krajów łączcie się,
macie teraz swoje dni. smile


Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by akagi
Nie o to chodzi - Domel.

Jest nowy dzień, a kogoś nagminnie kręcą porażki tej drużyny.

Czy ja pisałem o Legii jak zdobyła Mistrzostwo Polski,
Puchar Polski, Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Mistrzostwo Polski juniorów, wszystko w 2013 roku ?

To już historia,
tak jak wczorajszy mecz to już historia,
chociaż w pełni rozumiem, że dla wielu przyjemna.

Jeszcze raz zatem powtórzę -

Rumuni wszystkich krajów łączcie się,
macie teraz swoje dni. smile
Taki kraj, jednego dnia jesteś bohaterem a innego zerem.

Mnie nigdy porażki w pucharach naszych drużyn nie cieszą, bez względu czy jest to Lech, Jaga czy Legia.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
rumunem dla ciebie nie jest ktos kto sie smieje ze slaska, lecha czy piasta

ale juz napisac zle slowo na legie to malo sie nie posrasz, hurtowo wrzucasz wszystkim od rumunow

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a juz wymienianie mistrzostwa mlodej ekstraklasy i mistrzostwa polski juniorow dowodzi najlepiej, ze z toba jest zle, bardzo zle laugh

brakuje tylko tekstu, ze rzezniczak jest najladniejszy a kosecki ma najszybszy samochod grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Witam piwo

Oficjalnie:Crystal Palace bez trenera
@1.36 na dwójkę Arsenalu to może być ładna wtopa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Biczu znowu cyganisz grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh laugh Vindo jest jak wykrywacz kłamstw Macierewicza

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
no bez przesady

mam Ci przypomnieć kto po warszawskich klubach podrywa małolatów na "pancerną brzozę"

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
crystal palace to ma sklad na srodek tabeli w championship

solidny jedinak i banda pacholkow wokol

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

bituś,
co Ty gadasz.

Konstruktywą ocenę zawszę przyjmuję, chociaż mogę mieć trochę inne spojrzenie na pewne aspekty.

Wkurzają mnie tylko ci, co obrażają.

Najśmieszniejsze jest to, że prym wiodą głównie userzy którzy mecze ogladają głównie na streamach.

Stadionowi kibice są bardziej powściągliwi,
chociaż też Legii mogą nienawidzieć.

A Ciebie ta Rumunia kole grin


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Najpierw Pancerna Brzoza a później Gęsta Mgła laugh


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dawaj dzisiejsze Pendolino - Biczu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Polskie buki na Jagę mają prawie najniższe kursy na rynku.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja dzis boksuje:

lille dnb @2 5/10
liefering @2.07 3/10
tns-1.5/braga @2.5 3/10

boks boks boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Z tym Lieferiniem bym się jeszcze zastanowił na Twoim miejscu - bituś smile

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Hellraiser
Jak narazie po III kolejce jedynie Legia ma 0pkt

ale kolegów jest jeszcze paru co dzisiaj mają mecz

Kubań, Dinamo, Maribor, Bordo

Tak jak myślałem...

laugh
To obrazuje "poziom" polskiej piłki (s)kopanej, polskiej myśli "trenerskiej" no i rzecz jasna przepłacanych gwiazdeczek. Żal, żenada, dno i 3 metry mułu, pomijając już sędziego, to kurwa wygrać z jakimiś śmiesznymi Cypryjczykami u siebie, to był ich obowiązek, jak pańszczyzna...
Z zupełnie innej beczki - wczoraj mistrz Polski upokorzył na wyjeździe drużynę wicemistrza Francji... Tyle, że w siatkówce.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Bo nasze siatkarskie zespoły jak Reska, ZAKSA, Skra, czy Jsw są marką której nie trzeba przedstawiac w Europie cool

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
akagi, Legia miała robić punty do rankingu, co jest?

laugh

Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
witam,
Jaga 1x boks

Strona 68 z 86 1 2 66 67 68 69 70 85 86

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, forty, aker, betowiec, bukma, rymoholik, Lukasz111, burbon, alfa, $-man, 11kera11), 2,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1