|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W siaktówce wystarczają dużo mniejsze nakłady finansowe, żeby zaistnieć w Europie. Nas na to stać.
Piłka to już inna bajka.
Taki Malouda z podrzędnego Trabzonu, ma wyższy kontrakt niż cała kadra Legii razem wzięta.
To już obrazuje różnice w skalach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi, Legia miała robić punty do rankingu, co jest?   Innym razem mecenasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W siaktówce wystarczają dużo mniejsze nakłady finansowe, żeby zaistnieć w Europie. Nas na to stać.
Piłka to już inna bajka.
Taki Malouda z podrzędnego Trabzonu, ma wyższy kontrakt niż cała kadra Legii razem wzięta.
To już obrazuje różnice w skalach.  wyższy kontrakt od całej Legi? to ile on inkasuje? Legia przeciez nie jest biednym klubem, jak Vrdoljak bierze za sezon chyba 300tys euro, a to juz są powazne pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jak narazie po III kolejce jedynie Legia ma 0pkt
ale kolegów jest jeszcze paru co dzisiaj mają mecz
Kubań, Dinamo, Maribor, Bordo Tak jak myślałem...  To obrazuje "poziom" polskiej piłki (s)kopanej, polskiej myśli "trenerskiej" no i rzecz jasna przepłacanych gwiazdeczek. Żal, żenada, dno i 3 metry mułu, pomijając już sędziego, to kurwa wygrać z jakimiś śmiesznymi Cypryjczykami u siebie, to był ich obowiązek, jak pańszczyzna... Z zupełnie innej beczki - wczoraj mistrz Polski upokorzył na wyjeździe drużynę wicemistrza Francji... Tyle, że w siatkówce. Panie daj Pan spokój Lech z Żalgirisem to był jakiś mega wał tam to do tej pory STS liczy zyski i nikt nic nie pieje... Śląsk wpierdol no ale z Sevillą więc powiedzmy Ok Piast z Karabachem ale to było wiadomo że oni ich wywalą, no ale gdzie kiedyś taki klub by nas położył Legia gra za karę w tej UEFA przez te kwale do LM, bo tak to myślę że szybciej by się wywalili na cztery koła, bo po co się mordować... Nasz piłka klubowa to się cofa i to strasznie... Repra to tam tak myślałem że będzie te 4 miejsce w grupie więc jesteśmy tam gdzie byliśmy, teraz tylko czekać na kwale do EURO bo jak to się spieprzy no to można naprawdę mówić że jesteśmy jakimiś drewniakiami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
trzymam za słowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
1. Legia Warszawa 2. Trabzonspor 07 lis 21:05
2.40 3.40 3.30
Fajnie to wygląda jak na pierwszy rzut oka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
W siaktówce wystarczają dużo mniejsze nakłady finansowe, żeby zaistnieć w Europie. Nas na to stać.
Piłka to już inna bajka.
Taki Malouda z podrzędnego Trabzonu, ma wyższy kontrakt niż cała kadra Legii razem wzięta.
To już obrazuje różnice w skalach. a Mierzej ponoć Veyrona sobie sprawił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W siaktówce wystarczają dużo mniejsze nakłady finansowe, żeby zaistnieć w Europie. Nas na to stać.
Piłka to już inna bajka.
Taki Malouda z podrzędnego Trabzonu, ma wyższy kontrakt niż cała kadra Legii razem wzięta.
To już obrazuje różnice w skalach. a Mierzej ponoć Veyrona sobie sprawił Żelek wkręcił Pola a ten się tym na wizji pochwalił , ale szybciutko to zdementowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bitek zagrał Lille i od razu zaczęły się pelikany zlatywać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wow  Przyszedł za darmo i dlatego mógł taki kontrakt wynegocjować. Fakt pozostaje jednak faktem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
a Wy jeszcze o tej Legii?:) rzuciłem okiem na skróty, dziwię się że nie zagrali o pełną pule tylko jakos tak z kisielem w majtkach, co mieli do stracenia? nie widziałem tam postawienia wszystkiego na jedna kartę, a raczej granie aby móc powiedzieć że grali;] z czym do gości, z takim podejściem, jak sie 2 pierwsze dostało w dupe to w 3 do stracenia nie było nic, a tak znów po polsku, matematyczne szanse jeszcze sa Myślałem, że Legia bedzie starała się w LE pograć, pokazać z dobrej strony, mieli tylko do zyskania, a nic do stracenia, a tak asekuracyjne granie skończyło sie 3 meczami w dupę i  w sumie nie wiem jak tam w klubie wyglada, ale to chyba Urban się nie spisał tylko przekombinował prosta sprawę, trzeba było wyjść i grać, a nie kombinować. Choć inna sprawa, że dla Legii brak takiego Rado to tak jakby wyjść w 10 od początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczu, co Ty czytasz ? Metro, Nasze Miasto darmowe, na dodatkowe Pendolino będzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Fakt obecnie odbębnia 10 lecie gazety [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fakt i Super dwie najzabawniejsze gazety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ledwo to Biszop pograł wczoraj w piłkę, a dziś eksperci jak Pol z Rudzkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|